Praktický a pekný vianočný darček

daisydomik
15. dec 2022

Milé žienky potrebovala by som poradiť. Máme takú tradíciu v rodine, že si dáme zoznam vecí, ktoré by nás pod stromčekom potešili. Ostatní si z toho vyberú čo uznajú za vhodné alebo čo sa dá zohnať. Ja každý rok pridávam aj malé prekvapenie čo vymyslím. Tento rok som vymyslela už pre všetkých iba mamina mi ostala. Má rada totiž praktické darčeky. Tento rok by som chcela pre ňu však niečo nové, iné ako doteraz. Máte nejaké tipy na praktický a pekný darček, ktorý bude využívať počas roka?

luccija
15. dec 2022

@daisydomik moja mama chcela posteľné prádlo, difuzer🙂ju nepotešíme vonavkou či šatkou.

h2
15. dec 2022

@daisydomik Ja som mame (okrem iného) kúpila ruksak na turistiku, ale neviem, či by také niečo tvoju mamu potešilo. Moja je veľká turistka, stále niekde chodí po horách.

bessie12
15. dec 2022

ja som mame kupila vela praktickych veci. Uteraky, difuzer, zasteru, set chnapky, utierky a podlozky pod horuci hrniec, magicky hrncek...

lvulik
15. dec 2022

wau, ked vidim, kolko darov jednotlivym ludom kupujete, tak zacinam rozmyslat, ci ja svoju maminu lubim menej :D Ja som kupila rodicom po knizke, ktoru viem, ze ocenia a ako spolocny dar pre nich dreveny kalendar.. 🙂

ana82
15. dec 2022

ja som mame náramok ruženček https://www.sofia.sk/sk/sperky?q=AMEN strieborn... alebo pozri nejaký iný šperk na sofii je všeličo

patuk
15. dec 2022

https://www.bxe.sk/diar-2023-od-zajedno-sk
Diarik na budúci rok, ktorý poteší všetky dámy, nielen maminky. Je praktický a veľmi pekný, navyše je v cene zaujímavé pero 😊

avanka
15. dec 2022

@daisydomik my sme našej mamine kúpili raz čítačku na knihy, veľa číta, raz Smart hodinky, raz tablet. Tento rok som išla do praktického darceka- set osušky a uteráky, snehobielej farby, moja mamina bielu miluje

ichbinich
15. dec 2022

Ja mam set sampon-kondicioner-maska-krem na ruky od Rituals, uz jeden mala a strasne si pochvalovala. Takze to mam na istotu 😀
A potom som kupila maleho goralkoveho anjelika na stromcek na vianocnch trhoch, kedze zbiera anjelikov. A takto si kazdy rok na Vianoce spomenie, ze je odo mna (minuly rok to bola snehova vlocka od Swarovski).
Ked ale nieco treba, zlozime sa s bratom (kuch. robot, roboticky vysavac,...), ale tohto roku netreba nic velke 😉

slavkadi
15. dec 2022

@daisydomik moja mama aj svokra majú tiez radi praktické darčeky, tak tento rok dostanú takéto svetlo okolo krku na čítanie a pre radosť aj sadu hackovanych snehových vločiek na stromček.

elam1234
16. dec 2022

@daisydomik moja mama napríklad zbožňuje plachty na posteľ od Matejovský 😄😄😄

ichbinich
16. dec 2022

Ak rada pija cappuccino, tak automaticky napenovac.
Predplatne oblubeneho caspoisu/novin alebo elektronicke predplatne "jej" novin.
Ak radapozera filmy, predplatne Netflix/iny streaming 😉
Pekna hodvabna satka, ak nosi.

mirkabed
16. dec 2022

@daisydomik ja som mala doma na stole zapisinik-receptar a mama ho zbadala a povedala ze jej taky mozem kupit. Ma daky stary, polorozpadnuty… ale povacsine uz len pozera recepty online a potom ich vyhladava znova a znova… takze konecne si ich asi chce zapisovat ako za starych cias. Mozno som pomohla 😉

pikachu999
16. dec 2022

@daisydomik kazeta kozmetiky , utierky do kuchyne, chnapky, nejaký pekný obrus , obliečky , osuška s menom , zápisník na recepty, diár

jaja20
16. dec 2022

@daisydomik Meteostanica, vankúšik s citátom pre mamu ( krásne majú na tvojstyl.sk,ja som objednala pre dcéru ), hrubá kniha s kalendárom a krížovkami na každý deň v 1.

daisydomik
autor
17. dec 2022

jej dakujem vam vsetkym, velmi ste mi pomohli a dokonca som sa nechala inspirovat aj darcekom pre svokru este 🙂 nakoniec som mamine zabezpecila diarik na rok 2023, kedze ho moze vyuzivat po cely rok a aj dreveneho anjelika, svokre som kupila pekny sal aj s rukavicami - rada lyzuje a chodi na turistiku. Uz teraz viem, co mozem na buduce Vianoce ostatnym v rodine podarovat :D Dakujem vam za mile a napadite komentare este raz 🙂 pekne vianocne sviatky vam vsetkym zelam! ♥