Poukážky verzus peniaze na Vianoce

lienka393
6. dec 2021

Ahojte, zvyknete dávať na Vianoce poukážky na nákup obľúbenej značky, alebo radšej peniaze do obálky?

elizabet173
6. dec 2021

@lienka393 podľa toho, komu, ja mám teenegerom nachystané v obálkach peniaze, pretože viem, že si šetria na nové mobily, tak nech si ich môžu skôr kúpiť. Ak by to bola napr. sestra, o ktorej viem, akú značku preferuje, môže to byť aj poukážka do obchodu.

3009
6. dec 2021

@lienka393 určite radšej peniaze.

lindous
6. dec 2021

U nás sa poukážky na nákup nedávajú, keď už tak skôr napr. ku kozmetičke, inak peniaze, aj to len mladším, ktorí ešte študujú alebo ak vieme, že si niekto šetrí na niečo väčšie, tak ako príspevok 🙂

simsalabim
6. dec 2021

Peniaze.

incusa
14. dec 2021

ja si tiež myslím, že podľa toho komu...teenegri peniaze, sestra, kamoška, či mamina - poukážka na nákup obľúbenej kozmetiky

masinka
14. dec 2021

Moje pubertacky dostali vlani nakupne poukazky, nie na konkretnu znacku, ale do konkretneho nakupneho centra, tak si jedna potom kupila za to knihy a dalsia nohavice. Akurat mali trochu nervy ci to koli lockdownu stihnu vobec vyuzit.

ivikdurdik
18. dec 2021

Ja som dostávala od rodičov vždy obálku a potom som si nakúpila, čo sa mi páčilo. Ale na druhej strane, keď viem, že sestra má rada konkrétnu značku kozmetiky a používa výhradne tú, tak viem, že ju poukážka určite poteší. Takže ako komu by som povedala

maggieee
20. dec 2021

ja som svojim dospelým dcéram tiež kúpila poukážky na nákup prírodnej kozmetiky Nobilis, lebo viem, že to určite využijú https://eshop.nobilis-tilia.sk/produkt/darkovy-...