Poraďte vtipný darček k 20. narodeninám netere.

janula94
16. sep 2019

Baby poradte mi nejaky vtipny darcek neteri k 20.

lula313
16. sep 2019

Pre 20 ročnú budú naj peniažky, alebo nákupná poukážka, mozes dat kreatívnou formou. Mne sa to moc nepodarilo, ale malo to uspech

mirka_a_hrasok
16. sep 2019

@lula313 to je supeeeeer!
@janula94 ja by som tiez dala peniaze, nech si kupi sama co chce 🙂

silvusias
16. sep 2019

@lula313 To je super! Prečo sa to nepodarilo? Veď to vyzerá úplne pekne 🙂 Ako si tam nalepila tú mašličku aby sa nepoškodili peniažky keď to bude dávať dole?

lula313
16. sep 2019

@silvusias kupila som take tuzkove lepidlo v Pepcu, čo drzi viac-menej silou vôle, preto nebol problem ani odlepiť peniaze😉
tak dalo sa s tým viac vyhrat, mna nenapadlo, že mensia bankovka musí byt vo vnútri, aby tá sukňa bola rovnako dlha na všetkých miestach a nechala som si to na poslednú chvíľu, tak som to nestihla dat do podoby, ako som si predstavovala..

timetotime
16. sep 2019

zalezi co ma rada, podla mna v takom veku potesi aj napriklad nejaky kvalitny parfum, alebo nejaka drahsia kozmetika, takymto dievcatam, v takom veku podla mna sa to uz rata 🙂

rumba01
16. sep 2019

@lula313 velmi pekny napad, peniaze podla mna kazdeho potesia viac, ako nejaka blbost, po ktorej clovek ani netuzi. mne skoro stale aj drahy da peniaze, aby som si nieco kupila alebo ide so mnou a je to najlepsie.

barborkabar
16. sep 2019

@rumba01 lenže peniaze sa veľmi rýchlo rozkotúľajú, človek z nich nič nemá, žiadnu spomienku ani nič také :-/

baskarepkova
16. sep 2019

vtipny ? hračku https://www.kidmania.sk/eshop/drevene-hracky/c-... :D :D ja by som sa pobavila.. ale nie :D vezmi ju na huste reci ci ako sa to vola

rumba01
17. sep 2019

@barborkabar ano ja viem a plne s tebou suhlasim, lenze niekedy fakt clovek nevie co kupit a je lepsie ked si to kupi sam a potom ma v hlave, ze to ma kvazi od neho. ja kazdu jednu vec co mam, tak viem, od koho to je, aj ked sa jedna o oblecenie a ine taketo veci.

sandrahi
17. sep 2019

za mna nieco na co nezabudne, napriklad skok s padakom alebo lietanie v tom veternom tuneli, co je v mikulasi, proste nieco, co si bude pamatat 🙂