Poraďte vhodnú reštauráciu na krst v Trnave.

konik_konik
4. júl 2019

Nie som z TN. Mohli by ste mi poradit, kde v TN je dobra restauracia na oslavu (krst)? Nieco, kde je moznost byt aj vonku, aby sa mohli aj deti vybehat (bude ich tam viac). A aj restauracia je solidna, co sa jedla aj priestorov tyka. Dakujem.

jaja1979
4. júl 2019

@konik_konik ahoj, choďte pozrieť penzión letisko, krásna zrekonštruovaná reštaurácia priamo na letisku, vonku sa dá pobehať, je tam malé ihrisko, vonkajšie sedenie a dá sa ísť aj do letiskového múzea. Druhá výborná restauracia je pod juhom, pod cintorínom, volá sa formula, tiež je obnovená a majú super vonkajšie priestory pre deti, aj tu odporucam

fibca
5. júl 2019

@konik_konik penzion Panorama, hotel Elizabeth...je tu toho viac, zalezi pre kolko ludi a aj co pozadujete

konik_konik
autor
5. júl 2019

Vdaka. Ta formula ma zaujala. Skusime tam. Este otazocka - torty a candy bary v TN mate nejake odskusane? Vdaka.

jaja1979
5. júl 2019

@konik_konik s tým skúsenosť nemám, bohužiaľ. Tortu a zákusky mi vždy pečie mama a berieme ich na hostinu. Zatiaľ s tým nikto nemal problém. A väčšinou vždy decká aj tak skončia v reštike pri nanukoch...

fibca
6. júl 2019

@jaja1979 na kolaciky odporucam Mimi Cakes na fcb