Poraďte originálny darček k 30. narodeninám manžela.

rachelkk
8. júl 2019

Akú takú predstavu mám.Ale dobré rady nie su nikdy zlé. Dajte mi prosím rady na super duper darčeky k 30 narodeninám mojho manžela. Penaženky , hodinky a pod to nieeee. Skôr zážitkové. díky

vikusjk
8. júl 2019

@rachelkk Napriklad moj je velky fanusik Ronalda, tak k 30-tke dostal vylet pre nas vsetkych do Barcelony a vstupenku na Nou Camp, zapas Barca vs.Real Madrid, kde vtedy este hral Ronaldo.
Pre chlapov je ale vela zazitkovych darcekov, jazda na formule, zoskok padakom, kapitansky kurz na riadenie lode a pod.

evkamotka
8. júl 2019

Someliersky kurz

verca888
8. júl 2019

@rachelkk napriklad zoskok z lietadla ale v pezinku sa skace z komina

adelakom12
8. júl 2019

@rachelkk mne napadá nejaká beauty spa rutina, napr pôjdete na masáž, wellness, do fitka spolu alebo tak a proste si dáte spolu čas niekde v horách, to možeš aj cez zlavomat.sk si myslím. Skús možno aj Poľsko - Zakopane. Alebo nejaká dovolenka buď za hranicami v meste alebo po mori. Tu mi napadá https://www.boataround.com/sk .. Neviem sice ako to máte s deťmi, či ich môžete nechať doma alebo nie, ale ak áno, tak asi tá dovolenka je super nápad. Ešte mi napadol tak adrenalínový výlet, neviem či tvoj manžel má rád adrenalín, ale ak áno, tak vo Viedni je Práter myslím,že sa to volá, taký park s atrakciami.. alebo potom ďalej je Disneyland v Paríži. Si povieš, že akaá blbosť, že tématický park, ale ono to je celkom dobrý nápad aj sa zabavíte spolu a určite na niečo také nezabudne. Ešte kebyže si vezmete kamošov so sebou, tak by ste mali dosť zábavu. My sme tam síce boli dávno, ale zabavila som sa poriadne aj ja aj môj chlopina 🙂

adelakom12
8. júl 2019

https://www.zlavomat.sk/ tu ešte máš ten zľavomat, zabudla som link poslať..vidím tam let lietadlom, plavba loďou, rôzne pobyty, potom jazda na luusých autách, čo by sa mu podľa mňa celkom aj mohlo páčiť.. hm ?

zankapetro
8. júl 2019

@rachelkk ja som chlapa brala na MS v Hokeji do Kosic, to uz nie je, ale ked nieco zazitkove, a zase my nevieme co ma rad tvoj muz, napriklad my sa normalne opytame kto by co chcel, aby sa nemuselo nic vymienat a tvarit sa, ze to je super aj ked to je prepadak :D

mareka49
8. júl 2019

Jazda na ferari, veterny tunel, escape room..ano darcekova debnicka?

anna_maria1
8. júl 2019

@rachelkk nejaky vikendovy vylet mu kup, to je najkrajsi darcek a uzijete si ho obidvaja.

danushik
8. júl 2019

ja som mu nafotila akty 👌🏻

rachelkk
autor
8. júl 2019

@zankapetro aj ja sa ho pýtam . Povie nič. Aj 100krát sa ho môžem spýtať

rachelkk
autor
8. júl 2019

@mareka49 ano escape room kupujeme . Ale ešte niečo podobné

nika898
8. júl 2019

@rachelkk prosim ta neber to v zlom alebo ako nieco zle ale ked chces zazistovy darcek pre chlapa zober ho do striptizove podniku. Nie do bordelu ale na striptiz. Zazitok budete mat obaja a ty budes pre neho zena snov.

rachelkk
autor
8. júl 2019

@nika898 vôbec to neberiem v zlom práve naopak aj to by bolo fajn :D