Pohostenie na oslave krstín

kvietok2021
12. aug 2023

Ahojte.Budeme mat krstiny a oslava bude formou slavnostneho obeda pre 20 ludi v restauracii na 3 az 4 hodiny. Budeme mat pripitok, vyvar a svieckovu. Objednala som velku tortu z ktorej chcem aj kazdemu nabalit domov. Bude aj krabica kolacikov. A teraz neviem ci do restauracie zobrat aj nieco slane( korbaciky, chipsy) a ovocie. Nebude to odveci ked je to tak kratko? Ake pohostenie ste mali vy na krstinach?

domka222
12. aug 2023

Podobne ako vy. Zobrali sme aj korbáčiky, to si vždy každý rád dá. Inak škoda toho veľa nosiť, napríklad také ovocie

aleshka_supermama
12. aug 2023

@kvietok2021 obj v reštaurácii kde to budete mat aj niečo slané alebo nech ti spravia syrovu misu.
Chipsy v reštaurácii budú mat určite.

zuzuliatko18
12. aug 2023

Nejaké drobnosti ako korbaciky, malé.pagaciky alebo tak by som mala, nie veľa, len keby niekto chcel dzobnut.

dixitka
12. aug 2023

@kvietok2021 je to na tebe, my sme tiež boli cca 4 hodiny a mali sme aj ovocie (hrozno, melôn, nektarinky) + syrové pagáčiky a všetci si dali 🙂 predtým som bola na krstinách, kde toto nebolo a tiež v pohode, nehladovali sme :D

pohodacka03
12. aug 2023

@kvietok2021 riesim to iste, my este budeme mat tiez jedlo ako vy, tortu, kolace+ my este predjedlo, vezmem asi chipsy a tycinky. Ovocie neberiem, nezjedlo sa minule. Mali sme minule aj slanu tortu zo syrov, chceli sme ponuknut, ale neostal cas(bol to darcek, ktory sa ratalo ze sa zje, brali sme domov). Ale ak maju pozvani radi syr, tak mozes korbaciky a hrozno 🙂 je to na vas, nikto to nebude podla mna riesit co ste ponukali

deti95060810
12. aug 2023

ovocie by som už ani nebrala...
inak my sme ešte boli v reštike - troška luxusnejšej a tam majú vystavené múčniky v skrinke - rôzne rezy z torty, poháre šľahačkové, zmrzlinové - a tak som povedala všetkým pozvaným nech si každý vyberie múčnik podľa svojho výberu - myslím že to celkom slušne zabodovalo - to isté s kávou a každý si mohol obj. nealk. + alko podľa svojho výberu....
nakoniec sme všetky deti z oslavy pozvali do Detského sveta - samozrejme sme to aj zaplatili...

janka1011
12. aug 2023

@kvietok2021 slané určite áno, ja som upiekla pagáčiky, na stole boli od začiatku. Ovocie by som ale nedávala na taký krátky čas...

kvietok2021
autor
14. aug 2023

Tak teda zoberiem este nejake korbaciky a hrozno. To maju vsetci radi. Dakujem pekne za odpovede🙂