Poďakovanie pánovi farárovi za 1. sväté prijímanie

karibeatka
17. jún 2021

Ahojte babulky,má prosím niekto skúsenosť s poďakovaním pre p.farara za 1.svate prijímanie?Dali to na starosť mne,mala som už veľa poďakovaní,či už v škole,atď..ale absolútne netuším,ako sa mám za rodičov poďakovať...Či si mám nachystat niečo na papier,alebo z hlavy pár viet.Pomozte,čo máte skúsenosti,ďakujem♥️

pribinak
17. jún 2021

Vlastnými slovami. Nič zbytocne dlhé a nudné. U nás sme mu dali kvety

malinovka333
17. jún 2021

staci hodit tento nadpis do googla a vyskoci ti vela o tom, aj dakovna rec, kedze nie kazdy vie nieco takto hovorit vlastnymi slovami

karibeatka
autor
17. jún 2021

@malinovka333
@malinovka333 už som hľadala na googli,ale za rodičov poďakovanie som nenašla

malinovka333
17. jún 2021

@karibeatka prepac ale ja som pochopila ze pre pana farara podakovanie,tak podakovanie rodicim ci co vlastne, lebo tu pises už dve veci,

karibeatka
autor
17. jún 2021

@malinovka333
@malinovka333 Poďakovanie pre p.farara za rodičov 😊pomohla si mi veľmi,nejak tu reč nakombinujem ♥️

malinovka333
17. jún 2021

@karibeatka som rada, drzim palce my mame teraz v sobotu

hipuska
17. jún 2021

Keď si pozries na YouTube, sú prijímania. Tam na kávu noci každého nájdeš dakovanie....isto je krajšie, keď necitas. Ale aspoň pre inšpiráciu pár myšlienok...

mirkastf
17. jún 2021

Pan farar, my rodicia vo svojich modlitbach dakujeme panu Bohu za Vas, pretoze prostrednictvom Vas mohol Boh vstupit do srdc nasich deti. Dakujeme Bohu za Vas, lebo vdaka Vam, mohli byt ich srdiecka na toto krasne spojenie dokonale pripravene. A kedze vieme, ze cesta kracania v spojeni s Jezisom pre nase deti len zacina, dakujeme dobremu panu Bohu aj za to, ze nase deti budete viest a sprevadzat aj nadalej. A toto je nasa spolocna tuzba, aby tuto cestu blizkosti s Bohom nikdy neopustili a ak by sa predsa len niekedy vzdialili, aby ste ich ako dobry otec za ruku opat pritiahli spat.

karibeatka
autor
17. jún 2021

@malinovka333 Ďakujem Ti krásne,my máme v nedeľu 20.6.♥️♥️♥️♥️

karibeatka
autor
17. jún 2021

@mirkastf Toto je tiež krásne poďakovanie,ďakujem za pomoc♥️

karibeatka
autor
17. jún 2021

@hipuska ďakujem za pomoc♥️

karibeatka
autor
17. jún 2021

@pribinak ďakujem ❤️

pink_lady
17. jún 2021

uplne jednoducho par slovami - vetami, nikomu sa to nebude chciet pocuvat (dlhe reci) 😎 ze mu dakujete ze vase deti viedol trpezlivo, prikladne a ze mu prajete do buducnosti bla bla bla ...a dat kyticu pripadne nejaky darcek na ktory sa zlozite.

karibeatka
autor
17. jún 2021

@pink_lady však práve a bude to vonku na fare v 35°C horkú,takže to chcem stručne ♥️

daddyasmr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz