Pesnicka ocean eyes na prvý svadobný tanec

22. jan 2022

Ten kto pozna pesnicku, priapadne je ochotny si ju vypocut a precitat text. Myslite ze by sa nam hodila na prvy manzelsky tanec?

autor
22. jan 2022
nique
22. jan 2022

Vies co je krasne na tomto prispevku? Ze v zivote absolutne nezalezi na 1.tanci. Tiez sme s manzelom rok vyberali tu spravnu. Vybrali sme Leonard Cohen - take this walz. Ked mal ist 1tanec, manzel odbehol na WC, DJ si to nevsimol, piesen hrala, ja som cakala. Manzel sa vratil az ked pesnicka doznievala. Tak sme mali 1 tanec na hnusnu ludovku 🙂
Dnes sa z toho smejeme, piesen si pustime vzdy na Nase vyrocie a tancujeme. Sme spolu stastni 12r.

lucianne
22. jan 2022

Ahoj je úplne len na tebe/vás akú budete mat pesničku na prvý tanec. Ak sa paci dajte si ju.my sme mali z Armagedonu 😂 ale teda len saxofón a od kedy som ju prvý raz počula vedela som ze to je tá ktorú chcem.

https://www.youtube.com/watch?v=YyKuT4L54HA
lindous
22. jan 2022

Pre mňa je to pesnička, ktorú mám v playliste "ultimátna depka", keď si chcem poplakať, takže u mňa by to bolo určite nie 😅😂 ale keď sa vám páči 😊 prípadne má krásny akustický cover na čele a klavíri, tak možno ako taká alternatíva 😊

jaja20
22. jan 2022

My sme mali 1.manželský tanec Na krásnom modrom Dunaji od Straussa. Zdalo sa nám to distingvované a "na úrovni" 🙂