Oznámenie tehotenstva na Vianoce

4. dec 2023

ahojte, chcela by som darovat na Vianoce buducim babkam/dedkovi krabicku s detskym body kde bude nejaky vtipny napis, chcem nieco originalnejsie ako len: Ahoj babka!
mate nejake napady?
plus chcem do krabicky prihodit foto z ultrazvuku a detske papucky/cumlik

kate211
4. dec 2023

A naco im su detske papucky a cumlik? Ved to ty budes potrebovat pre dieta, nie babka a dedko.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. dec 2023

proste chcem im to oznamit originalnejsim sposobom ako len povedat cakame babatko, chcem aby mali pamiatku 🙂

kate211
4. dec 2023

Tak ked sa ta tesia, dajj fotku ultrazvuku, daj to do nejakeho ramika pekneho mozno s nejakym napisom ahoj babka. Ale naco im je detske body, papucky a cumlik? Ved to ty budes potrebovat, oni s tym co spravia?

syslik81
4. dec 2023

tak im vyrob tricko buduca babka dedko etc.. bodicko cumlik a podobne blbosti im budu na 2 veci

katuskamala1
4. dec 2023

Ja som rodicom vyrobila taku karticku, zalaminatovala som ju,farebne vytlacila,ze darcekovy poukaz na vnucatko a pod tym ze vyrobca (manzel), dodavatel : (ja), platnost (dozivotna) a reklamacia ze nenarokovatelna, a este ze predpokladany cas dodania. Ta spomienka sa mi uchovala v pamati navzdy, ako reagovali... odporucam 🙂

masinka
4. dec 2023

My ked sme cakali prve, tak sme dali svokrovcom pod stomcek knizku Slepacia polievka pre babku a dedka.

wewuliatko174
4. dec 2023

ked chceš velmi originalne mne sa pačilo že su aj stieracie žreby a to bolo take chutne mile...ale maš aj tu vela napadov a dobrých

misinka0611
4. dec 2023

@kate211 Darujú naspäť pri narodení dieťaťa 😁

mamusa123456789
4. dec 2023

Veci pre mi čo im budú na prd makový... Daj fotku z ultrazvuku a k tomu im daj vyrobiť tričko z nápisom som babka /dedko alebo niečo tomu podobné, nič originálne ma momentálne nenapadá

janinah
4. dec 2023

Nám dcéra dala to stieracie srdce.ze máme tam odkaz...mne vôbec nedošlo aký.kym som nepostierala a ešte namiesto stanete sa som prečítala stretneme sa ...v júni....ale ten pocit šťastia bol nezabudnuteľný.

lenkakravcova
4. dec 2023

Si si istá že tak chces dávať a oznamovať práve na Vianoce?
Ako nechcem zle hovoriť, ale veľmi veľa žien potratí plod v prvých mesiacoch. Aby si na to na ďalšie Vianoce nespomínala negatívne. Ja by som Vianoce a tento oznam oddelila.

autor
4. dec 2023

@lenkakravcova velmi dobre viem ake to je prve tri mesiace, sama som uz po dvoch MA v 7-8tt ( o tomto nevedel nikto z rodiny), pricina sa zrejme nasla, liecbu mam a zatial vyzera byt vsetko v poriadku uz som v 11tt, na vianoce budem uz v 14tt . Cize uz budem v druhom trimestri, a snazim sa mysliet pozitivne. A dalsia vec stat sa moze hocico aj den pred porodom..to uz sa ovplyvnit nijak neda. Ja ale verim ze tento raz to vyjde a vzdy bolo mojim snom im takuto krasnu spravu oznamit na vianoce a tento krat to tak krasne vyslo

domkakvet
4. dec 2023

Tiez neviem na co by im boli body, cumel, ale skus vybrat nieco z toho co ti tu radia.

autor
4. dec 2023

@domkakvet bol to prvy napad, ale ako vidim asi zly🙈

295anicka
4. dec 2023

My sme dávali stieracie žreby a nemali chybu ❄️☃️

adka3321
4. dec 2023

ja som dala spravit taketo bodycko

bolarazjedna
4. dec 2023

@katuskamala1 to je veľmi milý a skvelý nápad! ☺️☺️ Verím, že sa potešili ☺️

autor
4. dec 2023

@adka3321 jej krasne presne taketo nieco som myslela😁😁🥰😍

rorino
4. dec 2023

Ja som to mojej mame oznámila po telefóne na štedrý deň,lebo sama som sa o Tom presvedčila len tri dni predtým,tieto Vianoce to už bude 14 rokov a s radosťou a láskou na to spomína,žiadny darček by to nevynahradil

wewuliatko174
5. dec 2023

Uplne ta chapem v tomto vela zdravička prajem..z tochto dôvodu som velmi dlho nechcela verit ze som tehotna..a veru dlho mi trvalo kym som sa dako začala tešiť..podvedome ma niečo,ten strach brzdil...Vymysliš niečo z tychto napadov a držim silno palce..budu teda krasne tak citove Vianoce💟💗♥️

nerko
6. dec 2023

My sme tiez obe tehotenstva oznamovali na Vianoce. Bola som v 12+tt. Fotku uktrazvuku rodicia a svokrovci nasli v knizke.

autor
7. dec 2023

Ahojte, napadlo ma to teda oznamit takto, v juli sme mali svadbu a chceme rodicom vyvolat zopar najkrajsich fotiek na pamiatku, kupime pekny album ,vlozime fotky a ako posledna fotka by bola foto z ultrazvuku. Fotky zo svadby este nevideli kedze sme ich dostali iba nedavno a uz sa na ne dlhsie tesia. Co myslite bolo by to pekne prekvapko? Album by sme im dali ako darcek na vianoce😁

nivea777
10. dec 2023

Určite je ten album viac originálny ako body a cumlik.Ja som síce muzovi dala krabicku kde boli dupačky, hračka čo nie je originálne, ale napísala som mu list od bábätka a na vrch dala fotku. Rodine sme oznámili cez také stieracie kartičky, budú mať pamiatku