Oslava 50ka

2. jún 2023

Poraďte čo si obliecť na oslavu 50ky ako hosť.
Som taký športovo-elegantný typ skôr a botky na opätku teda neni môj štýl 😀
Vďakaaa

vani190493
2. jún 2023

Môžeš aj rifle a blejzer, alebo peknú tuniku. 😉

blondiee83
2. jún 2023

Zavisi od toho, ci sa oslava bude konat doma na zahrade, v kulturnom dome/restauacii...Ale kazdopadne by to chcelo nieco elegantne - je to jubileum, treba sa patricne obliect

autor
2. jún 2023

@blondiee83 v kulturáku to bude za mesiac takže aj teplo bude dosť

pribinak
2. jún 2023

Teraz má Zara celkom pekne látkové kraťasy a zaujímavé topy nájde aj reserved

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chica007
2. jún 2023

kratasy velmi neodporucam kedze to nebude na zahrade v trave, ale v kulturaku, ludia pridu niektori aj v oblekoch a potom to bude taky neprijemny pocit aj pohlady hosti, ze kratsy fakt nie su na oslavu.

margaretka
2. jún 2023

Letné šaty tebe príjemnej látky na ktorú si zvyknutá + balerínky alebo sandále

blondiee83
2. jún 2023

Letnými šatami nič nepokazis 🙂 nemusíš si dat topánky s opatkom, kľudne si daj sandalky

amy2807
3. jún 2023

aj ja suhlasim sletnymi satami..rifle sa podla mna na oslavu nehodia..ak by to bola len nejaka zahradna grilovacka budis..svokra zvykne take oslavy robit ze len na zahrade sa griluje a podobne..ale ak je to nejaka serioznejsia oslava niekde v restauracii tak rifle urcite nie..

daniela2202
3. jún 2023

K tomuto píšu že šport elegancia 😊😊😊

jaskolka
3. jún 2023

Letné ľahké šaty, sandalky, plátené topánky na nízkom podpätku, ľahučké nohavice a vzdušná blúzka.
Kratasy a sako ako tu je na jednom obrázku,botasky, šaty, k nim tenisky... To je cista hrôza podľa mňa. Akoby "guláš štýlov". Na oslavu sa mi to jednoducho nehodí.