Oslava 30. narodenín na plese

anthenne
21. nov 2016

Ahojte priatelia. Potrebovala by som poznat vas nazor. Ide o to ze v januari oslavujem 30 rokov. A neviem ako usporiadat oslavu. A tak ma napadlo.. kazdorocne v januari chodievame na dedinsky ples...myslite ai ze by bolo blbe keby som tam vsetkych pozvala. Potancovali by je tam aj vecera polnocna lapustnica program tombola atd. Jasne ze listky na ples by som kupovala ja. Co vy nato poviete?

sissy27
21. nov 2016

@anthenne no, podľa mňa trošku divné... Ples je ples, samostatná akcia, s vlastným programom...
Veď rezervuj stôl v obľúbenom podniku, objednaj studené misy, nejaký alkohol podľa chuti... My oslavujeme kadejako, podľa aktuálnych možností - garden party / grilovačka, diskotéka (rezervovaný stôl, misa s jedlom, nejaká fľaša ako základ, potom sa doobjedná podľa potreby), posedenie len tak doma, kamoš mal minule uzavretý podnik, teplý aj studený bufet, živú hudbu, cca 30 ľudí pozvaných, prípadne choďte na bowling... Možností milión, ale ples nie...

jaroe
21. nov 2016

@anthenne podla mna dobry napad, usetris si starosti a zabavite sa. Mna ako hosta by to urcite neurazilo.

janka_v
22. nov 2016

Ja si tiez myslim, ze je to vyborny napad. Ak planujes pozyvat najma ludi, z ktorych vacsina na plesy aj chodi, nie je o com - aky je rozdiel sediet pri stole v podniku a na plese? Veru, aj u mna by sa obdobny napad ujal, skoda, ze mne take nieco nenapadlo 🙂

delmondo
22. nov 2016

Pripájam sa k @jaroe a @janka_v veď v čom sa líši diskotéka od dedinskeho plesu. Asi len v jedle a pekných šatách 😉

anthenne
autor
22. nov 2016

Dakujem dievcata za radi. Ste super. Ani vas nepoznam a najdete si cas mi pomoct. Majte pekny dnik

ena1903
22. nov 2016

@anthenne Ale inak cenovo to asi nebude nic moc. Ked si vezmes cenu listkov pre tolko ludi (teda neviem, kolko ich chces pozvat), plus nejake tie chlebicky alebo zakusky alebo zajedky na stol budes brat asi tak ci tak (aspon u nas sa zvykne nieco na ples este vziat), plus alko a nealko... No ale napad je to rozhodne originalny, za predpokladu, ze hostia su naozaj plesove typy. Lebo inak by si to tam mohli celkom slusne odtrpiet.

jasminet
22. nov 2016

no co ti ja viem... mne to pride ako vypocitavost... za par eciek kupit listky na ples dedinsky a tvarit sa, ze organizujem oslavu svojich narodenin.... to je ako dostat pozvanku na svadbu a zaroven tam oslavit voje narodeniny... 😅

mrkvicka060
22. nov 2016

Zdielam nazor @jasminet. Ako hostovi by mi to prislo divne, ze chces robit oslavu, ale nedas si ani tu namahu ju zorganizovat.. ale pockas kym niekto zorganizuje ples, sak tam je kopa jedla, pitia nemusis sa o nic starat, tak nakupis listky a len poberies darceky... a predpokladam, ze tam bude kopa inych ludi, co sa nepoznaju. A kapacitne si to premyslela? Urcite je to obmedzene, inak by ste sa v kulturaku (predpokladam, ze tam je ples) tlacili ako sardinky. Alebo nakupis listky a na kopec inych dedincanov listky nezostanu, lebo ved ty si tam robis oslavu, ostatnyh kaslat... je to divne a podla mojho nazoru dost sebecke...

liesik
22. nov 2016

neviem, osobne si myslím, že to nie je dobrý nápad, že by bolo lepšie keby si tú oslavu riešila iným spôsobom. Do tohto by som nešla a viem že moji známi tiež nie 🙂 urob si doma oslavu aj keď možno menšiu ako ples ale veď to nevadí

papricka33
22. nov 2016

@anthenne ja myslím, že súper nápad. Jediný rozdiel je, že nebudeš stredobodom pozornosti ako oslávenec 🙂 Ale ak chceš, aby sa ľudia hlavne zabavili, boli spokojní, a boli ste spolu, myslím ze veľmi pohodlný nápad ako zabiť dve muchy jednou ranou 😉

tajka1986
22. nov 2016

@anthenne podľa mňa to nie je dobrý nápad

papricka33
22. nov 2016

@liesik myslíš že keby si ich pozvala na svoju oslavu narodenín a zvolila by si túto formu, tak by jednoducho odmietli prísť? 😕

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
papricka33
22. nov 2016

Viete čo baby, ja som bola na oslave okrúhlych narodenín môjho švagra, muzovho brata. Sedenie bolo urobené tak, že pri stole so švagrom, sedeli jeho rodičia a potom už len rodina jeho ženy. Bratia, ich ženy... Jeho vlastní bratia s rodinami,bratranci, sesternice, sme boli rozhadzaní po miestnosti, niektorí pri kamaratoch ktorých ani nepoznali... Celé zle... a mala som pocit, ze som naozaj kdesi na plese medzi cudzími. Takže podľa mňa forma nie je vôbec dôležitá. Skôr vzťahy a priority 🙂 Nech je to aj piknik v lese či koncert metalovej kapely 😉

mrkvicka060
22. nov 2016

@miriam11 je to dedinsky ples... financne to urcite bude vyhodnejsie ako organizovat oslavu s priestormi, jedlom a vsetkym co k tomu patri

mrkvicka060
22. nov 2016

@papricka33 a stale nevieme, co ostatni ludia, co budu chciet ist na ples a nezvysia im listky, pretoze ona si z neho spravi svoju oslavu... mne sa to nezda ok. Ples je pre vsetkych a nie aby si to tam jeden clovek obsadil. Ak to urobi, neviem ci bude nadalej ok s ostatnymi obyvatelmi obce

liesik
22. nov 2016

@papricka33 Myslím že áno, pretože väčšinou keď riešime oslavy a tak, tak je to tak že sme v kruhu len tí naši, tá naša partia, že nepotrebujeme nejako aj cudzích k tomu a hlavne mnohí ani také akcie ako plesy neobľubujú, preto by s tým mohli mať problém 🙂

ena1903
22. nov 2016

@mrkvicka060 Prepac,ale mas prehlad o cenach a fungovani dedinskych plesov?

papricka33
22. nov 2016

@mrkvicka060 tak ak tam pozve 100 ľudí 🙂... ale to asi nie 😉 Bežne sa stretávam s tým, že na plese sú 10 aj viac členné partie, sú tam, nikomu nevadia a možno aj niečo oslavujú 🙂

janka_v
22. nov 2016

Jemine dievcata, vy tu co riesite? Ake mega oslavy, kde vykupite vsetky listky? Napadlo vas vobec, ze autorka prispevku si chce pozvat par kamaratov a niekoho z rodiny lebo sa s nimi dobre citi a radi sa spolu zabavaju? Ved aj v uvode to vyznelo tak, ze tam chodievaju. Nepisala, ze sama s manzelom 🙂 my tiez nechodievame na plesy sami a teda riadne sa nas tam vie zist a neznamena to, ze sme ostatnym vykupili listky alebo sa nebavime. Ved kto vyslovene nechce ples, uz si to s oslavenkynou vybavi. A takto si ona aspon zaisti, ze si sadnu k jednemu alebo dvom stolom, aby boli pokope. Ostatni navstevnici plesu si ani nevsimnu, ze nieco slavi.... 🙂

lealikk
22. nov 2016

@anthenne mne sa paci tvoj napad, pokial je to taka partia ktora aj chodievate na ten ples, tak preco nie? Kopu ludi to takto spoja ze na nejakej inej akcii oslavuju aj svoje narodeniny. Mne to pride ako fakt dobry napad🙂

jaroe
23. nov 2016

nerozumiem ake vykupenie listkov, to je aky nezmysel. Ked chce ist na ples napr. skupina 12 ludi, maju sa citit trapne, ze ostatnym neznamym obsadili miesto? A dalsia vec, zorganizovat oslavu narodenin nie je povinnost. Mna ako hosta by ani nenapadlo kritizovat, posudzovat, kto si ako vyriesil oslavu svojich narodenin.

girlnextdoor
23. nov 2016

Má to aj plusy aj mínusy...
Neviem si ale predstaviť že ako ti budú gratulovať...???? Sa budú na vás ostatní asi nechápavo pozerať, keď sa celá vaša posádka zdvihne do radu a začne gratulovať, dávať dary... Mne by to bolo trápne...
Neviem no, ja si neviem predstaviť žeby som ja nepohostila... Zeby som si nedala tu námahu a niečo nenachystala, nenapiekla...
Keď mal mm 30 tku pozvali sme kamarátov na chatu, navarili guláš, urobili grilovačku, ...

fazulkaaa
24. nov 2016

Ahoj mne sa ten nápad veľmi páči, keby ma niekto pozval na takúto oslavu narodenín veľmi by som sa potešila. Ja vobec neriešim, či oslavenec týžden vypekal alebo nie, ale o príjemnú atmosferu a dobrú zábavu. Krásne narodeniny 🙂

sirinka
24. nov 2016

@anthenne paradny napad...ja by som to hned brala...dobre sa zabavite a mozno aj nieco vyhrate...