Nosia vaši muži šperky?

zuzkalujza
12. dec 2019

Chcela by som priateľovi kúpiť na Vianoce náramok. Nosí rád hodinky, dakedy mal aj "tunel" v ušiach (ešte v puberte🙂 ), takže k "šperkom" má vzťah. Prikladám foto.

Nosia Vaši muži šperky? Alebo nosili by niečo takéto? Aj keď viem, že je to individuálne 🙂

777januska777
12. dec 2019

Hodinky sú niečo iné ako náramok 🤔 ja byť tebou tak to nekupujem. Lebo ak nevieš či by to nosil bol by to risk. A môj manžel neznáša šperky, ale hodinky nosí, nosí krížik na krku a snubný prsteň. Ale keby som mu kúpila nejaký náramok, radosť by som mu teba vôbec neurobila a v živote by to nenosil 😀

ivkazba
12. dec 2019

Poznám kopec chlapov, čo hodinky nosia denne, majú dokonca viac hodiniek, ale náramok by si nikdy nedali. Môj nenosí ani hodinky ani nič iné.

veronikaszabova
12. dec 2019

Moj nenosi nic. Keby som mu kupila taky naramok, asi by divno na mna pozeral 🤣

beatinka
12. dec 2019

@zuzkalujza tak môj pre zmenu nosí. Vlani som mu kúpila podobný. Teda nám. Na glosery majú tzv. Partnerské náramky. Tak som nám kúpila a nosí ho stále. Hodiny nosieval občas. Zlaté retiazky, prstene nie, ale toto áno...

tosomja
12. dec 2019

Len hodinky

zuzkalujza
autor
12. dec 2019

@beatinka jej tie sú pekné, idem mrknúť.

aylinn
12. dec 2019

@zuzkalujza ja som.tiez mojmu taketo objednala ze ved to urcite bude nosit ved je to chlapske a nestalo to vobec malo penazi! A skoncilo to v aute na prevodovke....

lenkakravcova
12. dec 2019

@zuzkalujza Môj iba prsteň. Inak nič.

h2
12. dec 2019

Moj muž nenosí nič. Mne sa šperky na mužoch nepáčia, takí muži mi pripadajú zženštilí. Hodinky sú v poriadku, ale to nie je šperk. Ale chlap s náramkom, alebo s iným prsteňom, než svadobnou obrúčkou... NIÉÉÉ. (Ale to je len môj názor, samozrejme.)

angi07
12. dec 2019

no moj nikdy nenosil okrem nausnic nic. a aj tie vybral pred 2 rokmi ze uz ich nechce.pred tym nosil aj nahrdelnik pekny strieborny taky hrubsi a uz ani to nenosi.a kupila som mu na vianoce skoro taky isty naramok pred rokom plus lagerfeld cierne hodinky a odvtedy to nosi stale ked ideme von. do prace samozrejme nie .takze ja som to trafila 😊

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelinja
12. dec 2019

@h2 to iste m oj nosi hodinky ale narmaok by si nedal uz vidim jak by sa tvaril:DDDsmaozrejme su tipy podla mna kotrym sa to hodi ale tych skor davam ze nejaky rocker alebo nieco ako lenny kravitz:D a..hodinky je uplne v poriadku ale to je ine...

xeniii
12. dec 2019

Môj napríklad s takýmto náramkom by problém nemal, s nejakým strieborným alebo dačím takým s tým by problém mal a teda dosť veľký, to o tom sme sa už neraz rozprávali 😉 Ale toto by sa mu páčilo a aj mne 😉

airaw
12. dec 2019

My sme si spoločne kúpili náramok na podporu čistého oceánu a on ten občas v lete nosí 🙂 inak nosí len obrúčku a hodinky.. a v lete také papierové a gumové z rôznych akcií 😀

petkaaa
12. dec 2019

Nosí iba hodinky. Tento gýč by hodil do koša podľa mňa 😨🙈 Mne osobne sa to vôbec nepáči a čo ma vyslovene odpudzuje na mužoch je náušnica a retiazka na krku 🤐

pannama1
12. dec 2019

moj muz by mi to hned ofrflal a vobec by nic take nenosil. moj nenosi ani hodinky, takze asi tak. som rada, ze aspon obrucku nosi😀

kiwi3
12. dec 2019

ty mas asi o dost mladsieho muza 🙂 akoze je to celkom pekne, ale nepoznam ziadneho nad 30, co by si to realne dal

zuzkalujza
autor
12. dec 2019

@kiwi3 môj brácho má 38 a nosí také a aj omnoho divokejšie 🙂 keď som mu poslal obrázok, povedal, že by ho hneď chcel 🙂

kiwi3
12. dec 2019

@zuzkalujza no vidis, tak to kup bratovi 🙂

zuzkalujza
autor
12. dec 2019

@kiwi3 s nim si nekupujeme na Vianoce, len deťom, lebo nás je veľa a to by Ježisko zbankrotoval 🙂

tanalyn
12. dec 2019

Môj nosí iba obrúčku aj to keď je doma a cez víkendy, do práce si ju neberie lebo ju tam nemôže mať na ruke tak aby ju niekde nestratil. Ale ty si poznáš svojo muža najlepšie a vieš či by také niečo nosil 🙂

tykat
12. dec 2019

Môj iba obrúčku, ale napr. nosí jeden náramok "zdravotný"...ale to si kúpil sám, proste sa mu zapáčil. Ja osobne by som mu šperk nekúpila.

lindusss2016
12. dec 2019

@kiwi3 no moj muz ma nad 30 a sam si povedal, ze by ho potesil cierny naramok a najlepsie mnou robeny. Ale duchom je mladsi, to je pravda 😂

lindusss2016
12. dec 2019

@petkaaa gyc je velmi subjektivne hodnotenie. Ak ma tvoj muz rad styl office manager, tak tento naramok pre neho urcite nie je... moj muz je uplne uleteny, jemu sa to paci a nemyslim si, ze sa oblieka gycovo, jemu proste sedi ten styl bad boy... nikdy by si na seba nedal retiazku, ale vsetko cierne nosi rad

petkaaa
12. dec 2019

@lindusss2016 Presne tak, rovnako ako je gýč moje subjektívne hodnotenie tak je subjektívny aj môj komentár. Napísala som komentár z môjho uhla pohľadu, takže je logické, že je to subjektívne. Nikoho som neurazila ani neatakovala, takže neviem aký máš problém 🙂

siska53
12. dec 2019

@zuzkalujza moj teda nenosi. Takze pre mojho by to bola zbytočnosť.

bubinko1506
12. dec 2019

Moj nosi obrucku a hodinky alebo obrucku a zlaty naramok. Takyto naramok by nenosil, nie je to jeho styl. U neho je napriklad bezne, ze nosi manzetove gombiky a sponu na kravatu, kedze do prace chodi v obleku.

acrobaleno
12. dec 2019

Trošku mimo témy, ale neviem či si niekto všimol v extrémnych premenách sk ten tréner má Cartier love náramok na ruke. Skoro som odpadla. 😂 To mi príde trocha také, že sa to k nemu nehodí. Ale takéto náramky prečo nie. Moji kolegovci nosia podobné.

simca06022011
12. dec 2019

No môj by to na seba nedal 😂 dcéra kúpila ak starkemu aj otcovi na výlete podobne náramky a jeden to posunul mne a druhý to nosí v aute na riadiacej páke 😂 ako ozdobu...

modrykoniicek
12. dec 2019

Môj nebude nosiť ani obrúčku.. ani za svet.Ledva prežije hodinky. :D