Nosia sa aj mužom kvety na promócie?

7. sep 2024

Ahojte… nosia sa aj muzom na promocie kvety? Alebo nieco ine?🙈Vdaka za radu.

jajo1
7. sep 2024

ja som svojmu synovi priniesla

laura164
7. sep 2024

Áno

betulinka1
7. sep 2024

Nosili sme flasu ale videla som aj kvety, ze davali. Len ked mam dat 30€ a viac za kvety, ktore sa vyhodia, radsej dam nejaku kvalitnú flasu, ak ide o muza.

autor
7. sep 2024

Hmm, dakujem. A ak ide o cloveka, ktory vobec nepije, co ine okrem kvetov by bolo vhodne priniest?🙈

klip0
7. sep 2024

Podľa mňa kľudne len gratulacnu pohľadnicu a miesto 30€ za kvety daj tých 30€ do tej pohľadnice

thereisabear
7. sep 2024

Dala by som bonbonieru alebo menší darčekový kôš.

kp7333
7. sep 2024

Flasu na promocie? Preboha. Urcite kvet - nemusi byt megakytica, staci jedna anturia, strelicia, lalia alebo ruza. A pripadne blahozelanie v obalke - ci uz s peniazmi alebo bez, to je na uvazeni kazdeho.

vlastnynazor
7. sep 2024

Ak je na sladke, tak ma napadlo nejaku fajnovejsou bonbonieru a kedze je to mlady clovek, tak mu tam nejako primontovat napr.zreb, teda ak nechces davat obalku.

vlastnynazor
7. sep 2024

@kp7333 u nas sa raz o tomto rozpravali chlapi v robote a ver, ze vacsina to berie sposobom: kvety? Mne? To naco? Co stym mam robit? Dat zene kvet je jasna volba, ale vacsine chlapov kvety nehovoria vela.

kp7333
7. sep 2024

@vlastnynazor ale na udalosti tohto typu sa to patri. Cerstvo promovani inzinieri, magistri atd. sa potom zvyknu fotit s diplomom, kvetmi a celou rodinou na schodoch. Je to tradicia. Aj ja som mala dilemu, co s tolkymi kvetmi po promociach, ale bez nich by som si to nevedela predstavit. A uz vobec neviem, co by som v tom teple robila s bonbinierami ci nebodaj flasami. Tie sa na takuto prilezitost vobec nehodia, to nie je oslava narodenin.

pribinak
7. sep 2024

1 ozdobený kvet a napr balíček luxusnej coko. Ale zas nie za horúceho počasia, lebo to sa roztopi. Potom radšej pohľadnicu a tam peniaze

Kvety proste patria k oslavám a slávnostným chvíľam. Veď ten kvet mize darovať mame, krstnej či priateľke.

jankalukasova
7. sep 2024

Fľaša je na takúto príležitosť, na akademickej pôde vrchol nevkusu. To tam vôbec nemá čo robiť. Pokojne jeden kvietok a kvalitnú čokoládu, menší darčekový kôš (ale to môže byť napr. len darčeková taštička s nejakými dobrotami...), prípadne nejaké to € ku gratulačnej karte...

lindous
7. sep 2024

Prikláňam sa k jednému kvetu a obálke s prianím a peniažkami a možno taký malý tip - mne dali všetci tie peniažky až na obede po promócii, lebo v tom chaose čo tam nastal pri gratulaciach a fotení so spolužiakmi, rodinami by sa to akurát tak veľmi ľahko stratilo… preto by som zobrala aj ten jeden kvet, aby ste niečo podali hneď po 😊

autor
7. sep 2024

Dakujem vsetkym za rady, pomohli ste mi. 🙂 Pozeram si pre inspiraciu nejake mensie kytice/kvietok a naslo mi medzi tym toto🙈😂, som si predstavila, ze s tym pridem gratulovat😅😂

deti95060810
7. sep 2024

áno dávajú...

nikdenikto
7. sep 2024

Mozes dať aj kyticu zo žrebov, chlapa možno poteší viac 😉

katulienocka999
7. sep 2024

Dávajú, muž viem,že dostaval od rodiny 🙂 kľudne v kvetinarstve povedz,že je to mužovi a ti pripravia niečo vhodne,nie cele napr ružove 😁 alebo kľudne iba jeden ozdobený kvet 🙂

btus
7. sep 2024

áno dávajú. Aj my sme dávali bratovi

lakebabe
7. sep 2024

Dávajú vedia aj peknú kyticu pre chlapa urobiť. A vo všetkej slušnosti toto s tou klobásou preboha nie. Neviem si predstaviť dat toto hocikomu k promóciam. Vlastne k ničomu

btus
7. sep 2024

tá klobásková kytica je strašná 🙂🙂

autor
7. sep 2024

@lakebabe
@btus ta klobasova je tam len zo zartu, ved to pisem😂

lakebabe
7. sep 2024

Už som sa zlakla😄

btus
7. sep 2024

veď ja viem. 🙂

tamitamitami
7. sep 2024

Ja som kupovala pre chlapa niečo podobné ako je na fotke, fľašu som si kúpila ja a v kvetinárstve mi to potom už iba dali dokopy (kyticu som dala spraviť do hneda a fľaša bola lepší rum).