Nevhodne odovzdaný darček k Vianociam

19. dec 2023

Ako by ste zareagovali, keby vám priateľ poslal balík k Vianociam po kuriérovi tak, ze ho priamo zo stránky objedná na vašu adresu. Vám príde na mail info o zadaní objednávky, o zaplatení, o odoslaní balíka, čiže viete koľko to stálo a kuriér vám to proste vyhodí z auta a dovi. A pritom priatel za vami po stedrej večeri plánuje zájsť. Mňa to trochu urazilo.

zobaka
19. dec 2023

ja by som reagovala podla toho, co by v baliku bolo 😂

milanemila
19. dec 2023

Keby ste mali vztah na dialku, alebo by ste sa nemali vidiet, tak dajme tomu ze ok 🤷🏼‍♀️ ale ked sa mate stretnut na stedry den, tak je to naozaj divne a hlavne aj s tym, ze vies cenu a co to je skor ako to dostanes 🙈 neviem no asi by ma to tiez zarazilo.
Napis, co vybral :D

autor
19. dec 2023

@milanemila vybral to, co som mu povedala, ze chcem, aby vybral, čiže nič vlastné

galganka
19. dec 2023

...jako úprimne, aj tak by si vedela, koľko to stojí... 🤷🏼‍♀️😂

autor
19. dec 2023

@milanemila a ešte k tomu najlacnejšie co sa dalo

galganka
19. dec 2023

...a ešte je aj šporovlivý... 💪😂

rony2255
19. dec 2023

Keďže ten môj ešte nikdy nič neobjednal cez kuriéra či donášku, maximálne pizzu, bola by som v šoku. Asi ba ma milo prekvapilo, že kvôli mne sa takto zaprel.

h2
19. dec 2023

Keď kúpil to, čo si mu povedala, že má kúpiť, tak načo robiť cirkusy s prekvapením? Určite by si vedela, koľko to stojí, aj bez toho, aby ti o tom prišla informácia.

autor
19. dec 2023

@galganka čiže cena bude zodpovedať kvalite... Je to 40 ročný muž a hodnota daru je 16€

lindous
19. dec 2023

Spýtala by som sa čo tým zamýšľal a keď tak povedala, že by som sa viac potešila, keby si nemusela riešiť s kuriérom a dal by si trošku námahy to prebrať, zabaliť 😅 akože asi nič strašné, proste to nedomyslel, asi mu to prišlo praktické, neviem, ty ho poznáš... ale treba to len normálne povedať a nerobiť z toho veľkú tragédiu

rony2255
19. dec 2023

Môj by pozeral najprv na kvalitu, až potom na cenu. Ale aj ja pozerám, keď niečo objednávam, cenovú dostupnosť

hedviga2
19. dec 2023

Trápneeeeeee

galganka
19. dec 2023

Nuž, autorka, akého si si našla, taký dar si si odbalila... Teda ešte asi iba prebrala od kuriéra... Nevrav, že to bol jeho prvý podobný počin. 🤷🏼‍♀️😂

autor
19. dec 2023

@galganka nie, nebol... Len sa chcem uistiť, ze nie som ja tá, co ma prehnane nároky

emily897
19. dec 2023

mozno na Vianoce bude este ozajstny darcek 🌲

macekovam
19. dec 2023

Tak keď je to to co si chcela tak dobre nie? A ze to našiel v dobrej cene tiež dobre.. Véd načo by to kupoval predražené.. Nabudúce si vyber niečo lepšie.. Drahšie... Keď ta to urobí stastnejdou

dorothee
19. dec 2023

Pri takychto zalezitostiach vela zalezi na tom ako spolu fungujete mimo tohoto problemu.Ak vam vo vztahu vsetko klape,lubite sa,mate uspokojivy sexualny zivot,verite si,ste k sebe uprimny,viete sa spolu zasmiat atd atd..Tak toto je len mensi preslap nad ktorym sa akurat tak pousmej 🙂 Ak ale nieco vo vasom vztahu je zle,tak by som bystrila pozornost ci mu uz nestojim ani za normalne odovzdanie daru..

klementinka58
19. dec 2023

ved ti objednal to, co si chcela. Tak si si mala vybrat nieco drahsie ked sa ti cena nezda. alebo mu povedat, ze chces prekvapko.

yvankamala
19. dec 2023

Tak skus na tom nájsť niečo pozitivne🤔 ešte to mohol dat na dobierku a mohla si si to aj zaplatiť 😅 mala som tu česť spoznať aj takého 😅

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. dec 2023

@klementinka58 najprv povedal, ze si nemusíme dat nič

autor
19. dec 2023

@yvankamala hahaaa

autor
19. dec 2023

@jj298 keď máš 60 tak chápem

rony2255
19. dec 2023

Nemusiš byť náročná, len treba vo vzťahu komunikovať a vedieť aké má druhý očakávania. Ak ho máš rada, snažíš sa ich splniť. Ak ho máš rada, prižmúriš oči nad niektorými nedokonalosťami. Platí to aj opačne. Niekedy treba hľadať zlatú strednú cestu 🙂

rony2255
19. dec 2023

Keď sa smiem spýtať, koľko ste spolu? A koľko máte rokov?

yvankamala
19. dec 2023

Jasne,viem,ze si z toho teraz smutná,nie je to pekne od neho... aj ja som vtedy bola,ale teraz,po rokoch,už sa tomu smejem. A to mam teda aj horšie zážitky 😅

zobaka
19. dec 2023

no nema sposoby, mozno bol dlho sam (alebo prave pre toto)

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. dec 2023

@rony2255 4 roky, mame cez 40

mclissa
19. dec 2023

Vsak si si to sama vybrala. Tak co sa ti nepaci? Vsak, kupil, zaplatil, poslal. Darcek dostanes. Sama musis vediet co od svojho chlapa ocakavas. Niektorym hovorit nemusis, a niektorym musis duplom povedat co chces inak im nedocvakne. Mas 40 rokov, za tu dobu uz si mohla zistit, ze chlapom vacsinou nedopina. Ked si chcela narocny darcek, aby sam vybral aj zabalil a doniesol, mala si mu to povedat.