Nepozná prosím niekto oddávajúceho na svadbu?

girlspower
5. mar 2020

Kto by nás “zosobášil” na svadbe pre našich známych, pričom ale už sme sa vzali predtým v súkromí, teraz plánujeme hostinu, ale bez obradu by to nebolo ono. samozrejme za odmenu. Miesto : Bratislava. Ďakujem pekne

eriksonka1234
5. mar 2020

@girlspower a kde to chcete mať?

girlspower
autor
5. mar 2020

@eriksonka1234 vonku len na trávnatej ploche pri reštaurácií, kde sa bude konať hostina. Poznáš prosím niekoho?

girlspower
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lija22
5. mar 2020

tento mlady pohladny muz chodi oddavat kade tade. skus mu napisat, mozno sa da dohodnut.Inac on je uuuzasny fakt https://zakostolom.sk/o-nas/

eriksonka1234
5. mar 2020

@girlspower možno by som ti vedela pomôcť, napíš mi ss

lily246
6. mar 2020

@girlspower riešim rovnaký problém, tiež neviem nikoho zohnať kto by nás vonku oddal, miesto BA
@lija22 on robí nejako kresťansky zamerané obrady? Chceme klasický, nie cirkevný.

lily246
6. mar 2020

@eriksonka1234 prosím ak máš info, ozvi sa aj mne, riešim to isté ako girlspower

juliet86
6. mar 2020

ahojte. uz som toto riesila pre dve kamosky co sa brali na urade v iny den. poznam hercov z vsmu co to robia. ak niekto potrebujete poslite mi spravu

cacianka
6. mar 2020

@lily246 ak chces 1.a právoplatný sobáš niekde mimo obradnej siene, to musis riesit na obecnom úrade.oni chodia, ak je miesto dôstojné a daju sa umiestniť potrebne veci na platny sobasny akt.
Nejaky herec to nemôže, sobas nie je platný

evita2222
6. mar 2020

@cacianka už sú zosobášení, teraz robia hostinu a chcú obrad len ako "efekt"

lily246
6. mar 2020

@cacianka trošku si nepochopila tému takže mi vysvetľuješ veci, ktoré dávno viem. Hľadáme oddávajúceho na symbolický obrad mimo úradu. Nie na legálny. Budeme mať neskôr aj legálny sobáš na úrade, keďže obec, v ktorej chceme mať ten symbolický obrad, odmieta robiť sobáše mimo úradu.

majuskasabova
31. máj 2020

@juliet86 Dobry den, momentalne riesime symbolicky obrad a hladame oddavajuceho. Mohla by som poprosit kontakt na hercov z VŠMU? Dakujem Majka

rabatinka174
20. jún 2022

@juliet86 ahoj, my riesime tiez rovnaky problem. Vedela by si nam prosim dat kontakt na tych hercov z vsmu?

19janca85
23. jún 2022

ahojte, mohla by som aj ja poprosit kontakt na hercov z VSMU alebo niekoho, kto s tym ma uz skusenosti?