Názor na meno Leila Veronika

cka
7. júl 2016

Ahojte, vyberam meno pre dcerku a chcem sa spytat na nazor. Co hovorite na Leila Veronika? Vdaka

mima4
7. júl 2016

@cka
mne sa moc Veronika nelubi, mozno skor Verona.

Leila (vysluvujes "Lejla") je krasne 🙂 to je z jedneho muzikalu 😉

candii
7. júl 2016

Musi sa hlavne pacit Vam.. co tam po nasom nazore 😉

bajana
7. júl 2016

Tak v prvom rade v reale budete pouzivat len jedno meno, takze na druhom nejako nezalezi. A mne osobne meno Leila znie na Slovensku prilis orientalne a arabsky...neverim, ze je to jedine meno, co sa vam paci 😉 tiez sa mi paci vela zahranicnych mien, ale davat ich dietatu zijucemu na Slovensku v nejakej "Hornej Dolnej" mi pride ako lacna snaha o vynimocnost 😉
A este som pamatala na to, ze dieta prezije velku vacsinu zivota ako dospele, rak zvaz, ci meno Leila pasuje aj k nejakej uradnicke, predavacke, vedkyni, atd

sissy27
7. júl 2016

@cka tak podľa priezviska... ak má byť Leila Kapustová, tak sorry, ale ako pseudonym pre striptérku... Veronika je také univerzálne, ale zas ak je priezvisko dlhé, tak by som volila nejaké kratšie meno...
podstatné je, aby ste s tým vy ako rodičia boli stotožnení, ale keďže k tomu potrebuješ názor cudzích ľudí, tak asi veľmi nie ste 🙂

judycel
7. júl 2016

Leila je ženské meno peržského pôvodu, s významom „tmavovláska“. Meno je zastúpené aj v peržských romantických legendách, kde hlavnými hrdinami sú Leila a Mejnoun, ktorí figurujú rovnako, ako v gréckych legendách Kupid a Psycha. Leila je pomerne populárnym menom aj dnes.

VERONIKA 4. Február
Pôvod mena z gréckeho Beriniké, čo znamená prinášajúca víťazstvo.
Veroniky vždy hľadajú odpovede na mnohé otázky, ktoré ich trápia. Nevedia nikdy len užívať život a prijímať jeho dary. Vždy musia hľadať, zisťovať a sledovať svoje okolie, pôsobia teda ako zvedavé a intrigánske povahy. Nie je to však tak, ony len potrebujú nájsť pravdu a odpovede na svoje otázky a keďže sú múdre, tak by sa chceli učiť na chybách iných, nie na svojich vlastných. Preto aj tak pôsobia, ako zvedavé a klebetné ženy. Nikdy však neprezradia vaše tajomstvá, sú hlboko v nich utajené a skryté, takže si ich môžete pokojne vybrať za svoje dôverníčky. Finančné ohodnotenie, bohatstvo a prestíž to v nich prebúdza dravosť a chuť do práce, samozrejme až potom, keď si splnia svoje materské povinnosti.
Typickou farbou tohto mena je fialová.

tyelde
7. júl 2016

Tiež si myslím, že sa má páčiť najmä vám a nie náhodným ľuďom na fóre....tak si spíšte zoznam a keď sa narodí tak uvidíte čo sa jej bude najviac hodiť...

1radula1
7. júl 2016

@mima4 Verona? 🙂 neviem myslím, že by to dieťa mohlo brať tak, že mu niekto škaredo hovorí, či?

cka
autor
7. júl 2016

dakujem za nazory. Vysvetlim preco prave taketo mena. Prisli sme o dcerku presne pred 11 mesiacmi. Volala sa Liana. Nikdy uz krajsie meno nenajdeme. Preto Leila mi velmi pripomina Lianu, a inicialky by som chcela zanechat, lebo moj manzel je tiez na L. Veronika preto, lebo Leila nie je v sk kalendari, aby nebola ukratena o meninky a este aj preto, lebo dedkova sestra bola reholna sestra s nemom Veronika. A pride mi pekne.

natalym
7. júl 2016

@cka Tak sa nepýtaj iných a daj si ako to cítiš Ty. 😉

misel0806
8. júl 2016

Mne sa nepaci ani jedno.. No vyber je len na tebe ak sa ti pacia preco nie.. Tvojej dcerky mi je luto😢 hlavne vela sil

evittam
8. júl 2016

@cka http://www.mojslovnik.sk/krstne-mena/
Kamarátka má dcérku Leilu - netradičné ale pekné meno. 😉

robin30
8. júl 2016

Nehodia sa spolu a dcerka ti nema pripominat mrtve dietatko je to zaplata za mrtvu dcerku?ma ti ju cely zivot pripominat ze bola este jedna?je mi luto ze si to musela zazit ale dobre si to zvaz

suzie_17
8. júl 2016

Leila je pekné meno, ale podľa mňa Veronika sa k tomu nehodí 🙂

alchemilkazltozelena
8. júl 2016

Leila pekne Veronika sa mi nepaci 🙂

mircalla
8. júl 2016

To uz skor ta Veronika, i ked mam k nemu skor neutralny vztah. Leila pre mna urcite nie, znie to arabsky a mne sa arabske mena vobec nepacia. Ale mna by nazor inych nezaujimal.

1981mirka
8. júl 2016

@cka uprinu sustrast.
1. Tie dve mena k sebe moc nejdu. Bud jedno alebo druhe.
2. Mien na L je vela. Vyberte si. Ked sa dcerenka narodi, tak pre vas bude jej meno najkrajsie na svete aj keby sa nikomu inemu nepacilo.
Aj ja som pre prvu vybrala "najkrajsie meno na svete" a pri druhej som zistila,ze najkrajsie su 2. Mozno casom zistim,ze najdem aj tri,styri.......

terezka1947
8. júl 2016

@cka urcite nie je lahke vybrat meno a zaroven mat "spomienku"....je mi velmi luto,co sa vam stalo
ak ty to tak citis,vobec neries nazory inych
a ak mam mat nejaky nazor=nezainteresovany.....asi by som dala Veronika
alebo iba napr.Lenka....je tam L.je v kalendari....nie je az take bezne a da sa vzdy krasne volat take dievcatko

bodka13
9. júl 2016

Podľa mňa je úplne zbytočné dávať dve mená... Volať ju aj tak budete iba jedným.... Prikláňam sa k menu Veronika, no ak chceš zachovat iniciálu L zvážila by som meno Lea - je neutrálne, teda mne sa tak javí....pekné je aj Lenka či Laura

mirka17
9. júl 2016

Lila

jana_eyre
9. júl 2016

v prvom rade mi je velmi luto, cim ste si presli...

lejla je v rozsirenom kalendari - mena v kalendari totiz nie su zakonom dane, kazdy vyrobca kalendarov si moze dat na kazdy den meno, ake chce, len proste su u nas niektore mena a datumy tak zauzivane, ze su stale rovnake.. ak by moje deti napr. nemali meniny v rozsirenom kalendari, urcim im meno na oslavu menin hoci kedy cez rok, aby sa na slovensku necitili ukratene, totiz, niekde meniny vobec neexistuju..

tu je link, kedy ma meniny
https://www.rodokmen.com/Lejla

ak mam povedat svoj nazor na mena, ja nemam problem so ziadnym, hoci leila sa mi paci viac ako veronika - mam ale zato, ze do tychto veci nema kto iny rozpravat ako rodicia, takze vas vyber sa musi pacit hlavne vam a nikomu inemu.. je milion nazorov na milion ludi..

nynna
9. júl 2016

nádherné...aj jednotlivo, aj dokopy...a ak pre teba/vás tie mená veľa znamenajú, tak prečo nie 🙂

strakylu32
9. júl 2016

Veronika je pekne meno 🙂 ale Leila je este krajsie 🙂 take nezvycajne... ja by som chcela mat synceka Marka 🙂

senta_sofia
9. júl 2016

@cka neviem,aky kalendar mas,ale v nasom minimalne Lejla je,21.6,takze ja osobne by som neriesila dve mena

cka
autor
9. júl 2016

Tak nakoniec sa nam narodila Mia Veronika, ma 1 den. Vyhoveli sme dcerke,ona strasne chcela Miu🙂

terezka1947
9. júl 2016

@cka blahozelam...vela zdravicka a radosti celej rodinke

adkoalauri
11. júl 2016

@cka krásna kombinácia, gratulujem a prajem Vám veľa zdravia 🙂

piatok1313
14. dec 2016

@bajana ja som tiez leila, ale nikdy mi nikto hentaku hlupost nepovedal, ze sorry nemozte u nas pracovat, lebo ako by to znelo...

ceresnovci
14. dec 2016

2 mena?? urcite nie.

nynna
15. dec 2016

@ceresnovci a preco?

ceresnovci
15. dec 2016

osobne sa mi to nepaci.. vec vkusu... aj tak bude pouzivat len jedno.. a potom odpovede na otazky - ktorym menom ta volaju ?