Názor na meno Karolínka

keylee101
8. jan 2017

Čo hovoríte na meno KAROLÍNA ?

Ktore sa vam paci najviac ?
• Stela
• Karolína
• Noemi
• Olívia
• Vanda

eliskapa
8. jan 2017

Olivia a Vanda ... krasne a top mena 😍😍😍

jeennyv
9. jan 2017

@keylee101 kamoska ma karolinku

tyelde
9. jan 2017

Noemi sa mi nepáči, ostatné sú pekné 🙂

gir
9. jan 2017

Ja som strašne chcela Karolínu ale bude chlapček. Je to krásne meno.

anitka63
9. jan 2017

@keylee101 z týchto mien ktoré si tu napísala by som si vybrala asi len Noemi. Je podľa mňa najkrajšie a aj také nezvyčajné a zaujímavé meno🙂

mischelin
9. jan 2017

Mam Karolinku a dala by som ju znova 🙂

katarina670
9. jan 2017

Karolina sa mi velmi paci...

dai
9. jan 2017

@keylee101 mam 2 karolinky v okoli - obidve sikovne pekne dievcatka... cize aj meno vo mne vyvolava podobne emocie... sama by som ho asi nedala😉

fialovykvietok
9. jan 2017

mam karolinku a dala by som to iste meno znovu❤

saimaa
9. jan 2017

My sme chceli Karolínu, je to velmi krásne meno. Upustili sme od neho len kvôli tomu, že je dosť dlhé, a každý ho vzdy skracuje (aj ja by som ho možno), aby sa dalo lahšie povedať...A skrátené zdrobneliny sa mi vôbec nepáčia. Jediná zdrobnelina sa mi páčila Karolínka, a aj to je dost dlhé...
U mna rozhodlo vzdy to, či sa dá meno jednoducho a pekne zdrobniť, aby to bolo príadne kratšie.
Preto sa mi páči aj Stela 🙂
Noemi (nie ku každému menu sa podla mna hodí) a Vanda sú krasne mená, ale neviem, ako by som ich vedela oslovit ináč - ale každý to má ináč, niekto zdrobneliny nepotrebuje, a chce volať jednoducho tak, ako znie meno.

fialovykvietok
9. jan 2017

...presne tak sikovne pekne dievcatko😉❤

zakoto
9. jan 2017

zbožňujem to meno, dala som ho dcérke 🙂 a určite by som ho dala taktiež znova 🙂

lulu_2323
9. jan 2017

Karolinka je krasne meno urcite u mna vyhrava zo vsetkych co si napisala ja mam sama dcerku karolinku a urcite by som to meno dala znovu 🙂 a vadsinou sa stretnem zodozvou ze je to krasne meno a hlavne klasicke slovenske a poznaju ho vsade vo svete

ewelyn3
9. jan 2017

Karolinka je nadherne meno! A este aj Olivia 😉

nataliq222
9. jan 2017

My sme chceli Karolinku, je to krasne meno.

madamcoco
9. jan 2017

@keylee101 mne sa nepaci ziadne z uvedenych mien, ale vyber je na tebe..
Neriad sa tym, co sa paci ostatnym.
Len nech ste ty a neskor aj dcera spokojne.. 🙂

nika_17
9. jan 2017

My mame tiez Karolinku 🙂,ale zo zaciatku sme tiez nechceli dlhe meno a nakoniec aj tak vyhralo.Volame ju Kajka,Kajuska aj Karolinka a nikto ani my s tym nemame problem.Je to krasne a slovenske meno..btw,manžel nechcel Oliviu 🙂

gabina123
9. jan 2017

My máme Karolinka , ale keď sa narodila ujasnila som každému v rodine že ju nebudeme volať Kajka, Kajusa ani nijako inak nebudeme kaziť to krásne meno.Uz je z nej školáčka a nikto ju nevolá inak ako Karolína je to krásne meno dala by som ho znova.

hankaop
9. jan 2017

<3 krasne meno

romina1912
9. jan 2017

Karolina sa mi paci najviac z tych mien

zlotazla
9. jan 2017

Karolina je pekne meno, moja neterka sa tak vola-aj moja babka bola Karolina 🙂

eriksonka1234
9. jan 2017

Je to krásne meno, aj my sme ho zvažovali, ale nakoniec syn vybral Sabinku- voláme ju Sabinka, Sabi, Sabina, Sabuška,Sabulienka, ale väčšinou Sabinka

limetka55
9. jan 2017

Aj mne sa strasne paci uz dho, ale manzelovi nie, takze vyberame ine.. 😕

katrin21
9. jan 2017

Karolina sa mi nejako extra nepaci, Vanda mi znie velmi tvrdo...
Paco sa mi Stella, Noemi tiez, ale vela zalezi od priezviska, aby to nebola Noemi Janošikova napr. :D

barca29
9. jan 2017

Jednoznačne Karolínka, len my budeme mat chlapca🙂

egiginka
9. jan 2017

mam dcerku;) aj numerologicky je to jedno z velmi odporucovanych mien;) moja karolka je jedno inteligentne, pekne , zdrave, sikovne, spolocenske dievcatko a ma to meno aj vela skratiek;) a da sa pouzivat aj v zahranici bez toho, aby ho komolili a hodi sa k mnoho priezvyskam;)

elenka.k
19. jan 2017

Karolínka je fajn.

lady_angel8
14. feb 2017

Aj ja mam Karolinku ❤❤❤

patamato
14. feb 2017

Pekne meno Karolina

sense
14. feb 2017

kamoska ma Karolinu, pekne meno