Narodeninový darček pre mamu na okrúhle narodeniny

kukuratko
5. jún 2023

Moja mama má tento rok okrúhliny a chcem jej darovať niečo špeciálne. Prosím čo by ste vy ocenili od vašich detí alebo by ste podarovali vy?

maculkac
5. jún 2023

Ja som mojej zaplatila týždňový pobyt v kúpeľoch s procedúrami, išli sme obe, parádne sme si to užili, zrelaxovali... 🙂

princess59
5. jún 2023

@kukuratko my so sestrou sme mame k 50 narodeninám dali prsteň s perlou a diamantami. Nosí ho veľmi rada

h2
5. jún 2023

@kukuratko A koľko má mama rokov? Lebo je dosť rozdiel, či má 40, alebo 80.

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minesasubu
5. jún 2023

My sme naposledy kupili kavovar spomenula to pol roka predtym . ale velmi zalezi od toho co ju bavi , co ma rada alebo potrebuje je dost tazko radit ked nic nevieme o nej a aky mate vztah medzin sebou a co si mozes dovolit

aliaray1
5. jún 2023

@kukuratko cesky pravy kristal, kvalitnu krasnu starozitnost, a vrelo odporucam toto:

Mame velmi dobru skusenost a dali sme vyrobit uz 4 obrazy, vyberali sme spolocne doplnky, velkost atd
https://www.sashe.sk/MandaLove/detail/machovy-o...

marca12
5. jún 2023

Ja ked neviem,co tak kupujem sperky. Bud nejaky naramok alebo retiazku,hodinky,nausnice. To vacsinu zien potesi.

kukuratko
autor
5. jún 2023

@minesasubu je dosť na také spirituálne veci vzťah máme dosť kamarátsky takže by sa určite zasmiala. Tento rok má 50tku no dušou je tridsiatnička.

kukuratko
autor
5. jún 2023

Ďakujem veľmi pekne za všetky rady❤️ machové obrazy sú jej vec určite pripíšem na zoznam možností❤️