Nápad na darček pre pár/rodinu

25. nov 2022

Ahojte🙂 prosim vas poradte nejaky darcek pre priatelov.
Maju uz rodinu ale pre deti kupujeme zvlast. A chcela by som nieco bud ako pre par alebo do bytu nejaku vychytavku. Minule vianoce sme darovali napr. elektricku vyvrtku na vino. Nieco do 25eu. Diky 🙂

adeladulova
25. nov 2022

Lístky do divadla

janka1011
25. nov 2022

Digitálny fotorámik, len to asi nebude do 25 eur. Alebo potom taký rámik na stenu na viac fotiek.

sovica
25. nov 2022

Ak vieš farebnú kombináciu, čo majú v obývačke, prípadne vieš, aké farby preferujú, tak kvalitnú teplú deku.

dryada_dryada
25. nov 2022

Machový obraz - strom života.

zazrak1991
25. nov 2022

Ja sa tu votriem,hľadám síce darček pre svokrovcov ale možno sa niečo bude hodiť 😁 ja som fakt v koncoch ...ale ja by som vám poradila možno nejakú spoločenskú hru ,už podľa toho akí sú ,či niečo na srandu ,vedomostne alebo ak máte bližší vzťah a môžte si to k nim dovoliť tak aj nejakú erotickú (jasné že v rámci srandy )

minesasubu
26. nov 2022

Jedna baba na fb vyraba karticky sice pre novomanželom ale da sa to uplatniť na kazdy par - ak ich poznas tak vyrobis karticky na kazdu napises nejaku inu aktivitu, činnosť popripade vec co maju spravit spoločne alebo jeden pre druheho 🙂 pekne zabalíš a je to , sice prácne ale bude vidno ze to je zo srdca 🙂

mnamko
14. dec 2022

Ak radi hrajú karty tak tieto