Na svadbu v botaskách

dorotka202
19. okt 2016

Mamicky,ideme na svadbu a zistila som ze topanky ktore sme kupili pred rokom su uz chlapcom male.mali ich raz na svadbe.mozem im dat botasky na snurovanie?ci sa to na svadbu nehodi?maju sest a osem rokov.nove topanky nechcem velmi kupovat lebo uz nebude prilezitost ich vyuzit.ale tak nechcem aby vyzerali nevhodne.je to svadba muzovho bratranca.

tatalin
19. okt 2016

ahoj ja som malému dala červeného motýlika a červené tenisky z čiňaku za 3e... a bol štýlový :D teda motýlik bol drevený a šnúrka bola červená

lucinocka
19. okt 2016

@dorotka202 popozeraj na bazari nieco lacne, ja som kupovala malej balerinky na svadbu z bazaru, tiez ich mala len raz 🙂 ale myslim, ze u deti je to uplne fuk co maju na nohach 🙂 videla som aj kopec neviest s bielymi teniskami na nohach🙂

lucinocka
19. okt 2016

@tatalin super 🙂))

natalym
19. okt 2016

Myslím, že si to nikto nevšimne, niekde sa to tak neberie. Nevieme akú máš rodinu, aký sú to ľudia. Ale také boty sa dajú kúpiť veľmi lacno v čínskom obchode a potom sa prezujú. Neviem.
Mne osobne sa to nepáči, mám rada keď už tak už so všetkým cakom prdum, ale nestrieľa sa z toho.

mimac
19. okt 2016

@dorotka202 ono...aj závisí ako botasky vyzerajú, však vygoogliť to treba..dáš traky, motýlika, vyhrnieš nohavice trošku hore a budú in!

natalym
19. okt 2016

@tatalin Toto je super.

natalym
19. okt 2016

@mimac Dobrý nápad.

eliska07
19. okt 2016

Ahojky, ja nie som ten typ - ktorému niečo takéto vadí 🙂 my sme boli v lete na svadbu - a moje deti na fotke sú tí dvaja chalani, čo majú botasky 😉

Prežili to na nej rovnako ako ostatné detičky. Vôbec som to neriešila. A to starší slušné topánky doma mal. Jednoducho sa mi to takto páčili, cítili sa v tom dobre a pohodlne 🙂 A keďže bolo vtedy dokonca teplo, tak som im dala ešte aj kraťasy 🙂

Som hrozná matka, čo už 😉

eliska07
19. okt 2016

Ahojky, ja nie som ten typ - ktorému niečo takéto vadí 🙂 my sme boli v lete na svadbu - a moje deti na fotke sú tí dvaja chalani, čo majú botasky 😉

Prežili to na nej rovnako ako ostatné detičky. Vôbec som to neriešila. A to starší slušné topánky doma mal. Jednoducho sa mi to takto páčili, cítili sa v tom dobre a pohodlne 🙂 A keďže bolo vtedy dokonca teplo, tak som im dala ešte aj kraťasy 🙂

Som hrozná matka, čo už 😉

suve99
19. okt 2016

@dorotka202 Ha, a ja že chceš ísť na svadbu Ty v botaskách 😀 😀 😀
U detí by som to vôbec neriešila, noha im rastie ako z vody a kúpiť topánky, len kvôli svadbe ?? 😉

eliska07
19. okt 2016

@dorotka202 Pardón, nahodilo mi to dvakrát...

elenita
19. okt 2016

Ahoj, tak ja mám dvojičky a mne sa páči taký ten elegantný štýl, čiže synček mal aj k obleku obuté elegantné topánky.
Máme ich dvojo 😀, ale tak tento rok bol u nás mimoriadne "plodný" na oslavy a svadby, celkovo sme ich absolvovali za posledné mesiace asi tak 8 😝 😅
Ale na niektorých týchto slávnostiach boli iné deti, ktoré boli oblečené úplne obyčajne (typu rifle a tričko 😲 ) a nikto neriešil...
Dokonca na jednej aj oslávenec bol tak nápodobne... a to bola oslava v štýle svadby, kopec ľudí, hostina a tak.
Ale čo tak sledujem, ide do popredia taká tá športová elegancia, že motýlik a tenisky vo farbe motýlika, a vyzerá to šmrncovne 😉
Takže za mňa, nejaké elegantno-športové nohavice, košeľa, motýlik, botasky, a idete 😉

josephine77
19. okt 2016

My ideme cez víkend na svadbu a tiež idem obúvať vysoké tramky na šnúrky. Bude modro červený 🙂 Modrá kockovaná košeľa, modré nohavice a červené traky a červený motýľ

sunnyhoney03
19. okt 2016

mne osobne sa to vobec nepaci ani to moc nie je vhodne na spolocensku udalost ako svadba aj ked chapem ze to bude mat raz obudte ale dat botasky to by som nespravila....my sme tiez boli na svadbe a dcerka 3r. mala pekne topanocky a saty, ktore mala raz na sebe a teraz co predam dalej a hotovo, tak skus popozerat bazare a burzy mozno nieco najdes za lacnesji peniaz 😉

maartinkaa
19. okt 2016

@sunnyhoney03 lenze dievcatko ti pekne saty a topanocky znosi, ale chalani velmi nie,,,,,
moji chodia tiez tak, ze rifle, kosela a botasky 😉

lucijja
19. okt 2016

my sme mali s manželom svadbu v lete a všetci sme mali číny. Ja biele šaty a biele flitrované číny, muž mal traky, motýla, bielu košelu a čiernobiele číny, mužov syn mal bielu košeľu, červeného motýla a červené číny a moja malá biele šaty ako ja a biele číny. 🙂 My sme také typy, a všetkým sa to moc páčilo. 🙂

sunnyhoney03
19. okt 2016

@maartinkaa no ver tomi ze neznosi lebo v takych slavnostnych satach nepojde ani na ihrisko ani do skolky 😉

lucijja
19. okt 2016

A takto to vyzeralo:

missdiva
19. okt 2016

@dorotka202 Myslim, ze platenky sa daju pekne nakombinovat aj k obleku tak aby boli synovia trendy 😉 . Zalezi ci su to moderne botasky, aku mas k nim stylovu koselu, motylika, oblek, traky...
Taktiez je dolezite brat do uvahy o aku svadbu sa jedna. Ci je to uvolnenejsia svadba v kruhu rodiny kde bude vela deti alebo skor nobl udalost urcena prevazne pre dospelych.

lucijja
19. okt 2016

Nejde mi pridať fotka tak nič :-/

elenita
19. okt 2016

@lucijja Škoda, ja už som bola zvedavá 😅

tajka1986
19. okt 2016

Na takú udalosť akou svadba teda určite je, by som dieťaťu obula vhodnú obuv, určite nie tenisky ani nejaké šnurovačky. A budem to hrať "akože trendy". Nemám mu čo obuť, prípadne som žgrlavá vyhodiť peniaze za elegantnú detskú obuv, tak tam neleziem. Je vela možnosti ako zaobstarať peknú obuv. Je mi jasné že to nie je výstava, ale nech to nejak vyzerá 😕

lucijja
19. okt 2016

@elenita haha, no však som očakávanie vystupňovala a potom ništ... 😀 😀 😀

catherinah
19. okt 2016

Skús od niekoho prípadne požičať alebo kúpiť na bazári a potom predať. Alebo kúpiť nové (také, aby mohol nosiť aj do školy napr.)

lucijja
19. okt 2016

tak predsa sa podarilo...fuuu.... 😀

natalym
19. okt 2016

@lucijja To je reklama? 🙂

natalym
19. okt 2016

A tak ak bude mať celý outfit tak zladený tak prečo nie. Ale neznášam oblek a nemali sme iné topánky tak drb botasky.

lucijja
19. okt 2016

@natalym haha, jedine ak na nemenovaný čínsky obchod... 😀

sardinka336
19. okt 2016

No ja neviem, moja dcera keby si mala vybrat pekne biele lakovane balerinky a tieto ,,kecky,, tak je volba jasna - baleriny. Neni to taka investicia a dievča to znosi. U chlapca tenisky k saku vyzeraju no...kazdy to pochopi ale nikto ma nepresvedči ze sa hodia, no nehodia. Kde su časy ked bolo cťou sa pekne obliect a dat si na sebe zalezat...dnes? Co mám to nahadzem sak kazdy musi pochopit ze som ,,sám sebou,, a podobne ze som trendy. No nie ste, je to len vaša ,,neomalenost,,. Aj oblečením davam na javo isty vztah k udalosti na aku idem. A kratase su absolutne nevhodne, kratsy sa daju lahko prezliect po obrade ked uz neviem sa rozprudi zabava. Zial, bonton aspon zakladny sa vytraca.

jasminet
19. okt 2016

@sardinka336 presne, vcera ked som sagana videla.... chlap v jeho veku by uz mal vediet co sa patri a kam sa ako obliect - ak to stale neovlada, mal by mu niekto poradit... vlasy ako vodnik z rusalky, nohavice po mladsom bratovi a tenisky este asi z pretekov neprezute...