Môžem mať ružové popolnočné svadobné šaty?

leanice
9. júl 2015

Ahojte baby, aké ste mali/budete mať šaty na svadbe po polnoci? Mám zálusk na jedny ružové šaty s nazbieranou sukňou - vyzerajú takmer ako šaty z filmu Dirty dancing. Sú krátke po kolená a sukňa je pekne nazberkaná, takže sa bude pekne vlniť, keď sa budem točiť 🙂 Myslíte, že budem v nich dosť výrazná aj po polnoci? Dlhé šaty až po členky vôbec nechcem. Zvyknú mať nevesty po polnoci ružové šaty? Nie je to veľmi cukríkové? Dohodím sem neskôr aj foto. 😉 Vdaka

ichbinich
9. júl 2015

@leanice
Spytaj sa skor na moja svadba, mas ten isty login 😉
Ja som mala nachystane popolnocne staroruzove saty. Boli by ale az po zem.
Vies, do coho som sa nakoniec prezliekla? Niekedy okolo druhej nadranom:
Do riflovej sukne po kolena a tricka od Victoria's Secret s napisom BRIDE zo strasovych kamienkov 😀
Bolo vyse 40°C, klimu nam pustili iba na minimum, nedalo sa vydrzat...

Takze, ak sa ti tie saty pacia, ak sa ti bude chciet prezliekat, tak si ich daj. To nie je zakon a nebude tvoje manzelstvo neplatne, ked sa neprezlecies alebo prezlecies do "nespravnych siat" 😉 😀
Peknu svadbu!

leanice
autor
9. júl 2015

@ichbinich mám na mojasvadba ten istý login? Tak to je potom asi niekto iný, lebo tam som sa ešte neregistrovala 😀 Prezliekať sa budem určite, lebo na redový si dám asi kroj. Takže po redovom sa určite prezlečiem do ďalších šiat. Tieto ružové krátke sa mi strašne páčia, len rozmýšľam, či nebudem vyzerať ako dievčatko na karnevale... 😀 Ale tak vyzerajú skoro ako z toho filmu a strašne sa mi páčia. V ružových šatách tam snáď veľa báb nebude... 😉 Tvoj outfit by som si skôr dala na druhý deň na dozvuky, ale aj tak to muselo vyzerať super 😉

ichbinich
9. júl 2015

@leanice
Nie, nie je to nikto iny, ale tie strranky patria spolu: modrykonik, mojasvadba a aj modrastrecha. Preto to je zjednodusene a ten isty login 🙂

No, my sme mali celkovo "inu" svadbu 😀 Nemali sme ani odcepcenie, ani kroj, dokonca ani tancovanie do klobuka, ziadne vyberanie penazi, ziadne trubenie po ceste (aj kvoli tomu sme mali do restiky asi 100 metrov, aby nikto nemusel ist autom)... 😉 😀
Mozno to niektori predychavali, ale vacsina hosti bola po prve z Rakuska, takze nepoznali typicke slovenske svabdy, navyse ja som bola na slovenskej svadbe naposledy ako 14-rocna, takze ani som to ja sama nepoznala. A drzat sa tradicie, len preto, ze je to tradicia? A naco? 😉
No a navyse, to bola NASA svadba amy sme si ju tak spravili, ako sme chceli MY 😉 😀
Nebola dokonca ani svadobna polievka - co by pri tych 40°C aj tak nik nejedol. Aspon neostala, ked nebola nachystana 😝
Dozvuky boli na druhy den take, ze mali sme mali spolocnu prehliadku zamku, s nemeckym vykladom som zorganizovala pre ludi z Rakuska 😎
Ako vidis, bola to uplne "typicka" svadba, hihi 😀

Ak ti tie saty sedia a nebudes vyzerat ako druzicky v My Big Fat Greek Wedding, tak si daj. Ako som uz napisala, je to TVOJA svadba, TVOJ den. 🙂

leanice
autor
9. júl 2015

@ichbinich Tak som sa už aj tam zaregistrovala, nech mi ten nick nikto nevyfukne 😀 Hej zaujímavú ste mali svadbu, jasné, treba sa prisposobiť aj okolnostiam. 😉 Ako vyzerali družičky v My Big Fag Greek Wedding? Nevidela som to 😀

Tak idem skúsiť ešte na mojasvadba. Ale kľudne sem ešte baby píšte svoje názory, budem len rada. 🙂

ichbinich
9. júl 2015

@leanice
Ak si ten film este nevidela, tak vrelo odporucam. Super romanticka komedia, a to nie som na romaticke komedie 😉 😀
No, druzicky mali tyrkyzove saty, kde sukne pozostavali vlastne iba z volanov. Ale problem bol v tom, ze stihla bola iba jedna druzicka. Ostatne boli skor "asi-metricke" asi meter siroke, asi meter vysoke 😀 Tak to vyzeralo patricne hrozne 😀 😀 😀

leanice
autor
9. júl 2015

No to muselo byť nevkusné 😀 Ale sranda no... 🙂
Práveže by som určite chcela niečo svetlé. A tieto ružovučké sa mi aj páčia.
Pozrite baby na tieto, majú ich aj v bielej aj žltej farbe. Čo hovoríte?

ichbinich
9. júl 2015

@leanice
Su pekne. Ak si to ty v reali na fotke, tak sa nemas coho obavat, nevyzeras ako cukrikova torta 😀
Ak sa ti pacia pravie tieto, tak ano 🙂

prasiatko30
9. júl 2015

@leanice neviem pokial sa uz chces na svadbe o polnoci prezliekat tak by som urcite volila dlhu vecernu robu - tieto mi pripadaju ako saty pre nejaku teenage dievca na jej promo bala v 15-16r neviem ale nehodia sa mi na nevestu

leanice
autor
9. júl 2015

@prasiatko30 hej, budem sa prezliekať určite, po redovom v kroji si už nedám späť svadobné. A potom sa už chcem zabávať naplno, takže krátke by boli aj praktickejšie.

Vidíš, presne to som nechcela, vyzerať ako dievčatko z karnevalu... ešte paličku do ruky a môžem ísť za Zázračnú Vílu... 😀 Ale o takých šatách som vždy snívala a kde inde by som si ich mohla viac užiť......? 😉

prasiatko30
9. júl 2015

@leanice tak naco sa ppytas ked si uz rozhodnuta😂😂😂

leanice
autor
9. júl 2015

@prasiatko30 Ešte váham práveže... 😀 Mám ešte dosť času, ale teraz som narazila na ne, tak len rozmýšľam, či by som ich mohla takto využiť... tak preto sondujem, ak mi zo 100 ľudí 90 povie, že je to hovadina, tak jasné, že sa nechcem strapniť na vlasntej svadbe... 😀

leanice
autor
22. júl 2015

@prasiatko30 Počuj, a keby si takéto šaty chcela obliecť tvoja kamoška, povedala by si jej, že sa Ti nepozdávajú? Bola by si k nej uprimná?

nikuska744
22. júl 2015

také šaty nie, nie, nie...vyzerajú ako z "číňaku"....teraz sú top na jedno rameno...skús niečo pohľadať....

maruska.s
22. júl 2015

@leanice mne osobne sa tiez moc nepacia, ale tie moje sa tiez mozno niekomu nepacili. Ale kedze to bola moja svadba, tak som si obliekla, co sa pacilo mne...🙂

dobromila1111
22. júl 2015

Ja som mala svetlo ruzove. No nepouzila som ich ani 🙂

leanice
autor
22. júl 2015

@nikuska744 Oni vyzerajú lepšie ako na fotke :D sú z takej jemnej padavej látky a na vrchu je niečo ako záclonka, krajšie to vyzerá ako na fotke ale vdaka za názor 😀 Ramienka tam aj tak chcem dať došiť, tak možno by som ich dala ešte nejako spestriť... 😉
@maruska.s A aké si mala Ty?
@dobromila1111 A mala si ich dlhé alebo krátke? A prečo si ich nepoužila, ostala si v svadobných až do rána? 😉

jaja018
22. júl 2015

Je to TVOJA svadba mozes tam mat co len chces a co sa tebe paci. Nazor inych ta zaujimat nemusi. Ked sa niekomu nepaci, tak nech si spravi svoju svadbu. Aj my sme mali svadbu uuuplne inu!!!! Niekomu sa urcite nepacilo, nemali sme tie klasicke tance do klobuka a pod. Babky urcite potom frflali ale bol to NAS deň a nie ich.

katka1981
22. júl 2015

@leanice, daj si ake sa ti pacia, v kt. sa citis dobre, ajkeby si mala rifle, je to len tvoja vec a tvoja svadba. Nenecahj sa nikym obmedzovat, spln si svoje sny ak mozes.

katuska2709
22. júl 2015

Ja som mala rúžové cukríkové nad kolená... Pri tom koľko stála celá svadba som nechcela vyhadzovať ďalšie peniaze za iné šaty, keď som mala v skrini tie pekné, iba raz oblečené, len preto, aby boli červené

dobromila1111
22. júl 2015

@leanice
Boli dlhe a ano, ostala som v svadobnych az do rana, chcela som si ich uzit 🙂

gurmanka
22. júl 2015

Ja som mala ruzove, ale dlhe (nemam pekne nohy). Ak by sa pacili hoci aj fialove so zelenymi bodkami, dala by som si ich. Ak sa ti pacia a sedia ti, tak by som si ich vzala. Tboja svadba a okrem toho frflosi aj tak stale budu frflat, to by som hodila za hlavu, co si o tych satach bude mysliet niekto iny.

prasiatko30
22. júl 2015

@leanice ty si sa pytala na nazor a toto si hodila do verejneho fora kde kazdy moze vyjadrit svoj nazor - ja som ti ho povedala a ano aj kamoske by som povedala ze sa mi nezda dobry napad prezliekat sa do siat po kolena na spolocenskej idalosti akou svadba nepochybne je - a ak sa jedna o vecernu zabavu tak obzvlast este mozno ak by sa jednalo o poludnajsi koktail tak by sa to mozno nejak dalo preluskat ale
Vecerna svadba by mala byt spojena s dlhou robou - hlavne u nevesty - ale to je moj nazor a ty si sa pytala na nazory ak sa nemylim ak si chcela pritakavanoe a hikanoe nad satami tak si to mala hned napisat a ja by som nepovedala ani pol slova ale ak sa pytas na nazpry tak mozu prist aj take ktore sa ti moc pacit nebudu. A to som ti uz tiez pisala v druhom prispevku ze naco sa pytas ked si uz rozhodnuta - mala si si dat fotku siat s napisom - tieto saty si idem obliect po polnoci na mojej svadbe a vsetky tie ktorym
By sa to pacilo by ti to odlikovali a davali nadsene komentare a ja mozem zodpovedne prehlasit zeby som
Ani malke fn nepovedala

jeennyv
22. júl 2015

@leanice kazdy ma iny vkus mne osobne pripadaju tie saty obycajne a take na nejaky letny den popripade ako saty pre nejaku mladu babu na svadbe ci uz ako hosta alebo druzicku...ja by som volila nieco ine...ale je to tvoj vkus a v com sa budes dobre citit ty....

licona
22. júl 2015

Mne sa osobne páčia. A keď sa páčia tebe, tak čo koho do toho, tvoja svadba ;)

maruska.s
23. júl 2015

@leanice ja som mala take dlhe, bordove, vcelku jednoduche. Teraz uz by asi neboli moderne a to sme mali svadbu 5rokov dozadu 🙂

leanice
autor
24. júl 2015

@prasiatko30 to je to, že ja si ich ešte nejdem obliecť na sto pro, prave preto som to sem dala, aby som videla reakcie nezainteresovaných ľudí, kamoška mi tiež povie len že sú pekné, daj si ich ak chceš, ale zatiaľ váham, či budú vhodné na svadbu, a preto chcem vedieť názory iných, a skúšam, či sa nájde niekto kto mal podobné šaty už a aké boli reakcie ľudí, a aj tvoj názor beriem 😉

dakujem Vam baby vsetkym za nazory 😉

leanice
autor
3. aug 2015

baby, nakoniec tie krátke ružové si nedám, rozodujem sa medzi týmito, čo hovoríte?

nikuska744
3. aug 2015

@leanice wau....tak toto už hej... prvé sú u mňa top...budeš žiariť, nech si už vyberieš ktorékoľvek

sense
3. aug 2015

nuz mne sa najviac pacili predsa len tie kratke...

trajamusketiery
3. aug 2015

Ja by som brala tieto cervene alebo tie dlhe ruzove 🙂