Meno Valentína

emdzi
16. feb 2016

Dobrý deň,
chcem sa Vás spýtať na názor - páči sa Vám meno pre dievčatko - Valentína? Nie je príliš dlhé, resp. nezvyčajné?
Priezvisko by mala slovenské, začínajúce na S.

simca401
16. feb 2016

Je to prekrááásne meno!!! U mňa je to top meno z dievčenských mien! Mne sa veľmi páči!

jeannna
16. feb 2016

Je to krasne meno a skoda, ze sa tak nevolam. Raz ma takto prezival jeden moj priatel .-)

nanulik
16. feb 2016

vy vyberate meno,dajte si ake sa vam paci. ale treba dat pozor aby sa hodilo k priezvisku a ze dcera nebudd stale malicka. ale inak si myslim ze toto je pekne meno aj pre dospelu zenu

janickacrazy
16. feb 2016

Podľa mna je to veľmi pekné meno, moj syn sa narodil na Valentínu. 🙂

nice202
16. feb 2016

Nie, nepáči sa mi veľmi toto ženské meno. Vždy to vo mne evokuje spomienky na tú telenovelu a tučnú nesympatickú Valentínu. Len kvôli tomu sa mi meno sprotivilo. ALE vy si dajte meno aké chcete. Čudné je vyberať meno podľa názorov ľudí na nete. Čo sa jednému páči, tak inému sa nemusí. To dáš meno podľa štatistiky?

janinah
16. feb 2016

akékoľvek 4slabičné meno je dlhé,ak máte či od manžela získa dlhé priezvisko,tak to nie je pekné ani praktické

misel0806
16. feb 2016

Ja nie. A s tuto vec bych riesila doma mezdi svojimi a nie pred celym svetom. Ale to je tvoja vec..

lintu
16. feb 2016

pýtala si sa na názor, tak teda áno, je to čudné meno.... no a? po svete sa prechádza veľa ľudí s čudnými menami a ľudia ich rešpektujú a majú radi za to, akí sú a nie za to ako sa volajú... ak to bude príliš zlé, dcérka môže po pár rokoch zbehnúť na úrad a dať si meno zmeniť s tým, že rodičia neboli pri vedomí, keď jej ho vyberali 😀 😀