Meno Mathias pre synčeka

katkakostkova
25. jún 2012

Baby co poviete na meno Mathias? Máte niektorá chlapca s takým menom? AkO ho volate? Kedy má meniny?

bambola
25. jún 2012

@katkakostkova Znamym sa teraz narodil Matyáš 🙂 ale tak oni ziju v CR 😉

szdan
25. jún 2012

Je to pekné meno. Ale ja som vyberala a aj tentokrát vyberám meno, z ktorého sa dá urobiť i milá zdrobnenina a nebude mu ho nikdy komoliť. Myslím, že ľudia ti z Mathiasa aj tak zac hvíľu spravia Matiáša 🙂

sashabb
25. jún 2012

Meno je pekné a nevidím dôvod nejako ho zdrobňovať alebo ho chomoliť. Pokiaľ toto chceš robiť, tak nevidím dôvod dávať také meno 😒

janka_pn
25. jún 2012

@katkakostkova podla mna ti ho budu volat maty alebo mato 😉 . meno je pekne

janinah
25. jún 2012

mne sa extra nepáči,minule mama oslovila synčeka"Nikolasko",no neviem 😒 sú aj lepšie znejúce mená 😉

solinkarka
25. jún 2012

@katkakostkova skus sa spytat @martina172 🙂

bubelko
25. jún 2012

@katkakostkova manzel kamaratky sa tak vola, vsetci ho volaju thisi. 😉 akurat, ze zijeme vsetci v zahranici, tak neviem, ci ti to pomohlo. a meno je to pekne, ako kazde ine. 😉

moonlightka
25. jún 2012

pekne meno, da sa povedat ako matiasko, neviem ci zijes v zahranici ale ak nie to ,,h,, by som vynechala...skor teda Matias, Matiasko...starsi ludia ti ho budu mozno oslovovat Matyjáš...lebo to z minulosti poznaju...ale je to velmi pekne meno 😉

katkakostkova
autor
25. jún 2012

Ja uz teda neviem, nechcem z toho robit zdrobneniny, max. tak Mathiasko... A co poviete aj na meno Artur? To máte niektorá?

najjulinka
25. jún 2012

K Borisovi , Saši mi pride Mathias nie moc pasujuce... taký Ivan by k nim sadol 😀

katkakostkova
autor
25. jún 2012

@najjulinka to aj mm povedal že Ivan, ale ked mne sa to tak strašne moc nepáči 🙂 nemáš ešte nejaky tip co by sa hodilo? Musím sa uz rozhodnúť dnes mám termín 🙂

majusa4444
25. jún 2012

ahoj ..ja mam Mathiasa..volam ho Mathias alebo Mathiasko .aj v skolke mu inak nepovedia 🙂..je to nadherne meno..a meniny ma 24 februara 🙂 je to Matej 🙂

eaka
25. jún 2012

@katkakostkova Ilja 🙂
A len tak mimochodom, to H by ste vyslovovali? alebo len písali..

ďalšie ruské:
Alexej, Aleksej, Dejan, Kosťa 🙂 , Nikita

katkakostkova
autor
25. jún 2012

@majusa4444 a na matrike s tým "th" v mene nemali problém?

zuzulienka1973
25. jún 2012

@katkakostkova Toto meno sa mi strasne paci.Ak neuvazujes aj o nejakych inych tak ho daj

katkakostkova
autor
25. jún 2012

@zuzulienka1973 konečne aj dobrý ohlas na meno 🙂 a artur myslíš že by tiez mohlo byt? Uz fakt neviem...asi nakoniec vyberieme z týchto dvoch Artur alebo Mathias,len ktoré? 🙂

majusa4444
25. jún 2012

katkakostkova nemali sme vobec problem..nic sa nepytali..len zapisali a hotovo..viem ze su aj ine verzie tohto mena..ako napriklad Mattias, Matthias,Matias ale nam sa jednoznacne pacilo meno Mathias... jednoduche lahko sa vyslovuje a neda sa mu povedat skaredo ani ziadne zdrobneniny k nemu nie su..a deti ho inak ako Mathias nevolaju.. teda samozrejme h sa nevyslovuje to sa len pise.. :D jednoducho nadherne meno

katkakostkova
autor
25. jún 2012

@majusa4444 trosku sa obávam aby mi ho nevolali Mates, ale tak ľudia sú vselijaky a tomu nezabranim asi pri žiadnom mene

majusa4444
25. jún 2012

sak presne..pri kazdom mene sa da nieco vymysliet..ale neboj nebudu ho tak volat.. mna sa ucitelky v skolke hned opytali ako ho volaju a tak ako som povedala tak ho volaju a aj deti..len starsie babky dve ked sa len tak opytali ze ako sa vola a ja ze mathias a oni ze jej Matyáš 🙂 ale tak ja som len povedala ze to nie je ceske meno ale ze je to mathias a hotovo 🙂 inak ho nikedy nikto inak nevolal..lebo to sa ani neda :D

maranat
25. jún 2012

@katkakostkova daj matej a hotovo 🙂

natia
25. jún 2012

@katkakostkova suseda má a volajú ho Mati, Matinko alebo Matiasko...inak tiež myslím, že k súrodencom to voľajako nepasuje 😉

mibel
25. jún 2012

ahoj my mame Matiáša ale vacsinou mu hlavne cudzi hovoria MAtias bez makcena ☹ , doma mu hovorime MAti , matija , alebo jaško paci sa mi Nikita

danu
26. jún 2012

@katkakostkova pridaj sa do tem, na ktore ti dala linky ikke