Máte niekto Laru?

babulkovo
22. júl 2014

Čaute baby, chcem sa opýtať ako zvyknete volať Laru a kedy oslavujete meniny?

adeli79
22. júl 2014

Kamoška má Laru a oslavujú na Lauru. A volajú ju Lara, lebo na oslovenie Larka je alergická 🙂

babulkovo
autor
22. júl 2014

@adeli79 Môj muž sa najprv tomuto menu veľmi bránil, lebo mal asociáciu na Laru Croft, ale myslím, že už si na túto myšlienku zvykol 🙂 Ja som niekde čítala, že je to odvodené od Larisy, ktorá ma meniny 5.9.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
prasiatko30
22. júl 2014

@babulkovo kazdy si to spaja s tym co pozna 🙄 - vidis mohol by si to kludne spajat s larou z doktor zhivago od borisa pasternaka 😅

mawka
22. júl 2014

@babulkovo nasa ma jedno z mien Laura a volam ju Lara. Dostava ma do vyvrtky oslovenie Laurinka, Larinka, Larka. Podla mna Lara, Laura, Larisa budu podobne mena. Lara je krasne meno. Inak ma uz napadlo, preco som jej nedala rovno meno Lara, ked Laura ju malokedy oslovim. Oslavuj to bud s larisou alebo s laurou. laura je 5.6. a larisa 5.9. - vyber si 😀 mozete jej oslavovat meniny aj dva krat. napriklad ex ma svoje meniny v madarskom kalendari 2x a 1x v slovenskom 😀
este obcas malu oslovim Lola. Ale to sa vzdy tak zhacim, ze preco tak teatralne, dara rolins svoju lauru vola Lola a potom ma to na cas vzdy prejde 😀

kaktusik007
22. júl 2014

@mawka lola je moje auticko 😀
@babulkovo mame susedu - ta je Lara. Je to uplne v pohode meno, rozhodne jedno z tych krajsich nezvycajnych --- mna dostavaju do vyvrtky mena ako dzejn, abigejl, dzony a podobne (aj takych tu mame) 🙂

mawka
22. júl 2014

@kaktusik007 abygail hrnčiarová alebo rebecca hronská alebo johny nemšovský... no jo.... 😀 😀 😀 😀
lara je take beznejsie univerzalne. laura tiez pribusla casom v kalendari. mna zas vsetci dodrbkavaju, ze ake tvrde meno pre dievcatko. no ale ona raz vyrastie a ked bude po mne, cize ziadna cintlavka, ale zenska ako sa patri, tak jej to tvrde meno bude sediet 😀

jajamalka
22. júl 2014

oslavujeme 5.9.

kaktusik007
22. júl 2014

@mawka presneeeee si to tymi menami vystihla 🙂

sisaka
22. júl 2014

@kaktusik007 @mawka kym to este rodicia vyslovuju tak, ako sa to ma je to este ok, ja som teraz bola na Sk a ludia tam volali chlapca s menom Nathan - Natan (citaj ako vidis) a Natanko (citaj ako vidis) WTF! Uz ked chcu byt rodicia strasne IN mali by si dat namahu a zistit si, ako sa zahranicne mena vyslovuju lebo to fakt az usi trha. A ked uz zdrobnenina tak orginal k menu, nie poslovenstena verzia, co trha usi.

mawka
22. júl 2014

@sisaka
@kaktusik007 mi ani nehovor, tiez kukam ako puk a lutujem tie deti uz teraz. iste, ja na decka mamickovsky obcas suslam, ked sa mojkame ze lalusik, lalinka, ale doma a menej, proste je to laura a hotovo. max. lara. david je david alebo Di alebo davi. ex mu hovori pri mojkani dadáš. ja mu hovorim prďola 😀

evkamotka
19. júl 2018

Kamoska ma yorkshira Laru. Nechcete dat Lauru?