Masážna pištoľ ako darček

20. nov 2023

Dobrý večer. Masážna pištoľ ako darček manželke na narodeniny. Je to dobrý nápad,či ani nie??

ewula192
21. nov 2023

Ja zvazujem taktiez tento rok ako darcek... citala som recenzie a ludia si to chvalia uz len vybrat tu spravnu :D

autor
21. nov 2023

@ewula192
Ďakujem za odpoveď.
Teraz majú v Datarte za 55€ značku Beurer,čo myslím nie je nejaká podradná značka a ako prvá na začiatok bude dobrá. Určite sú aj lepšie a podstatne drahšie,ale obyčajný človek myslím že rozdiel ani nerozozná.

sense
21. nov 2023

Mňa a by to nepotešilo, môjho chlapa ano, ale svoju ženu si poznáš... Poukážka na welnes s masazou by ma potešíl viac

ewula192
21. nov 2023

Ak by bolo treba este inspiraciu tak min. Rok sme si kupili aj lavove kamene v zime parada 🙂 + mam vseliake valceky masazne na nohy( stehna) a vyzivam ich 🙂 min rok si znamy kupil manzelke masaznu a pochvaluju si obaja :D

autor
21. nov 2023

@ewula192
Ďakujem za nápad,skúsim aj to asi na Vianoce.
@sense
Áno poznám svoju ženu, ale s tomu wellnesu by asi nebola až tak nadšená,skôr by to brala ako záťaž, že zas musí niekam ísť. Pracuje ako zdravotná sestra už dlho a asi má tých ľudí a hluku až až,všimol som si,že najspokojnejšia je,keď ju necháme doma samú a mám pocit,že vtedy si najviac oddýchne.
Už nie sme najmladší a naozaj mám pocit,že už máme všetko. Vždy som sa snažil zarobiť peniaze,aby tej rodine nič nechýbalo.

autor
21. nov 2023

A táto masážna pištoľ mi len tak nečakane napadla,keď som tod v nedeľu videl,ako jej dcéra masíruje za krk. 😀

rebrambora
21. nov 2023

Ja som ju dostala na Vianoce od rodiny. Muz sa tesil viac ako ja, hned ju chcel na mne vyskusat. Samozrejme ale nie tam, kam je urcena 😅
Neviem ako velmi ste otvoreny, ale nam obidvom robi radost 😉

sense
21. nov 2023

Tak potom smelo do toho.... Viem si predstaviť ze ma v tom prípade radšej kľud.