Mám si obliecť biele svadobné šaty?

21. máj 2022

V septembri máme s partnerom svadbu obaja sme už v manželstve boli, máme deti. Obrad a hostina budu len s najbližšiou rodinou. Na obrad už mám kúpené pekné, elegantné šaty, ktoré využijem aj inokedy. No na koniec sme sa dohodli, že si dáme spraviť svadobné foto. Niekde v prírode, fotograf nám ukázal svoju prácu a sú to naozaj krásne fotky. A ja začínam uvažovať, že len na to fotenie by som si požičala klasické svadobné šaty. Myslite, že je to dobrý nápad? Predsa som už bola raz vydatá a som aj staršia, či sa s tým nestrapnim.

zuzana9393
21. máj 2022

Ja to mam podbne. Som rozvedena, snubenec slobedny. Ja mam aj dieta. Osobne by som si skor obliekla nieco nie uplne biele. Ja mam nachystane bleducko marhulove

amelie2017
21. máj 2022

Strapnit sa nestrapnis, ale ja by som si nedala. Krasne svadobne fotky mozete mat aj bez typickych svadobnych siat. Ale ak to tak citis a chces ty, tak si ich oblec.

pribinak
21. máj 2022

Veď nemusíš mat úplne biele klasické svadobné šaty, môžeš mat biele šaty take slavnostnejsie
V niektorých salónoch majú šaty sj pre nevesty tvojho typu

joesvk
21. máj 2022

Normálne si daj najkrajšie, aké zoženieš. Nie v deň svadby, vtedy nebude čas, ale niekedy blízko toho dňa. A spravte si krásny deň s krásnymi fotkami. Už asi nikdy nebudeš mať takú príležitosť.

jaskolka
21. máj 2022

Daj si, ak sa ti to oplatí za takú sumu na tu hodinku, dve fotenia
. Lebo ak myslíš požičať normálne z požičovne, tak tam nie sú až také malé položky.Ich nezaujíma, že je to len na fotenie.
Ak od nejakej kamošky zadarmo, alebo za "čokoládu", tak kľudne.

elenka74
21. máj 2022

Ja by som si dala aj biele, len niečo jednoduchšie, nie klasické svadobné šaty s vlečkou.

beata_k
21. máj 2022

Ak tuzis, tak si daj. Nikde nie je napisane pravidlo o bielych satach. Je to vas den, vase fotky a vase spomienky. Uzi si to 😉

elenita
21. máj 2022

Ja uz som to tu uvadzala vo viacerych temach 🙈 Tiez som sa vydavala 2.krat ako rozvedena s velkymi detmi...mala som taketo saty, na obrad aj svadobne foto a bola som velmi spokojna, aj som sa v nich velmi dobre citila.

miky25117
21. máj 2022

Bola som teraz na svadbe obaja už boli rozvedený a nevesta mala normalne biele svadobne šaty tiež by som si dala

cimage
21. máj 2022

Ja si seba uz neviem predstavit v klasickych svadobnych satach s vleckou a tak. Keby som sa znovu vydavala, tak si kupim pekne spolocenske saty, kludne aj biele a mozno ani nie dlhe, zalezi od siat. Ale je to na kazdom, urcite by som neodcudzovala niekoho za to. Ak chces mat fotky vo svadobnych, tak si kludne pozicaj. Hlavne aby ste boli vy spokojny

barbora0308
21. máj 2022

Urob tak, ako to citis 🙂 cervene, cierne, fialove, ci biele...je uplne jedno, hlavne aby ste vy boli spokojni.

tamvtme
21. máj 2022

Daj si ake chces...bola som na svadne,kde to bolo uz pre oboch druha svadba, takmer dospele deti mali obaja....nevesta mala dlhe kremove lahke saty na anticky styl, skor spoloce ske nez svadobne a bolk to velmi pekne....ale bola som aj na svadbe, kde sice neboli rozvedeni ale mali uz spolu velke deti a nevesta mala honosne sbado ne saty a nikto sa nad tym nepozasravoval....takze urob ako ty chces, je to vas den 😊

tenerifka
21. máj 2022

A co ked uz si bola vydata? Preco sa ohliadas na inych a neurobis to tak, ako citis? Zase sa tu riesi, co sa patri a co nie, co povedia ludia (na Slovensku), a tvoja radost zo svadby je niekde na poslednom mieste. Haloooo, mame 21. storocie. Zi svoj zivot podla seba, je velmi kratky, nezi podla inych, maj krasnu svadbu podla svojich predstav, biele dlhe saty, ako sa na nevestu patri

monika1308
21. máj 2022

Aj ja som bola vydatá a plánujeme sa zobrat s priateľom v kostole v normálnych svadobných šatách. Mam dve deti z predošlého manzelsva a jedno s priateľom a nevidím na tom nič zlé. Aj keby ss žena 5x vydávala môže si obliecť svadobné šaty.

majka1921
21. máj 2022

Podla mojho nazoru, na fotenie sa mozete obliect do hocicoho - absolutne neries. Ak chces klasicke svadobne saty a nebude ti luto tych penazi "len" za fotenie, chod do toho. ved je to spomienka pre vas. Pripadne pozri na bazaroch ci sa ti nejake nezapacia - mozete potom pri foteni popustit uzdu fantazii :D

koniarova
21. máj 2022

@monika1308 a to sa dá? Keď ste už boli v manželstve predtým?

simsalabim
21. máj 2022
kittykat22
21. máj 2022

keby si mala viac ludi, tak by mi tie saty davali zmysel. Ale ked vas tam bude cca 15 a ty tam prides ako torta ... Zvolila by som nieco medzi klasickymi satami a slavnostnymi. Aby to zase nebolo na bezne nosenie a nech sa citis - ked uz mas svadbu

ukulela
21. máj 2022

@koniarova ano, da. Pokial nebol predchadzajuci sobas v kostole, resp bol anulovany cirkevnym sudom.

mikadooo
21. máj 2022

Môžeš, kľudne. Je to svadba, čiže ja osobne automaticky predpokladám, že nevesta bude mať biele šaty (bez ohľadu na to, ktorá svadba v poradí to je🙂). Biele šaty mali byť ako symbol panenstva, no, neviem koľko z nás bolo/je panien do sobáša 😂. A aj tak sme to veselo odignorovali 😁. Osobne nevidím v tom nič zlé, keď si ženy dajú na druhý/tretí/x-ty sobáš biele šaty. Fotenie detto.

pinkgirl
21. máj 2022

Kľudne si daj biele šaty - ten čas vydaja a fotenia v nich má svoje "čaro"😊. Kľudne prejdi požičovne, skúšaj rôzne strihy, možno niečo splývavé alá Hollywood, alebo romantické s čipkou. Splň si svoj sen🙂.

valeria_h
21. máj 2022

Urob tak, ako Ty chceš a nehlaď na to čo si kto pomyslí. Kľudne sa môžeš vydávať v bielych šatách 🙂

monika1308
21. máj 2022

@koniarova jasne dá sa. S exmanzelom sme boli sobášny len na úrade. Čiže sa môžem vydávať v kostole so všetkou paradou 😊

fliacik
21. máj 2022

Kľudne by som si dala svadobné, však kedy inokedy si takéto šaty oblečieš? Kašli na predsudky aj na to, čo si myslia iní ľudia, je to Tvoj deň a máš právo cítiť sa ako najkrajšia žena na svete. Tak pekne choď a nájdi si tie pravé, v ktorých sa budeš Ty sama dobre cítiť a páčiť sa sebe a nastávajúcemu.

nelca0510
21. máj 2022

Ak to tak cítiš,daj si. Bola som na svadbe,kde sa brali rozvedení,s deťmi väčšími (z prvého manželstva),mala dlhé biele šaty so závojom a ešte aj odcepcenie. Takže kľudne do toho 🙂

jarka26011
21. máj 2022

Ja som nemala biele skrz to, že máte deti už 🙂