Mám si dať tieto šaty na svadbu?

zuzanaokasova
6. aug 2020

Dievčatá poraďte prosím... 31.10. 20 ideme na svadbu... Neviem sa rozhodnúť, či ich zobrať, alebo hľadať iné...musia sa kúsok skrátiť samozrejme... Ďakujem...

heidy222
6. aug 2020

Ano vezmi si ich. Namiesto opaska vyrazne nausnice a stahujuce spodne pradlo (body, top...)

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solange7
6. aug 2020

@zuzanaokasova su krasne, pekne ti tvaruju postavu. Kludne si ich mozes dat 🙂

bibka26
6. aug 2020

su velmi pekne, podla mna su vhodne ale ten opasok by som nedavala vobec skor ako rada vyssie pod to len nejake body tvarujuce figuru abo bolo pekne vsetko hladke a ku tomu nejakej trbietkavej farby kabelku nieco do zlata napr alebo proste iny odtien aby ti nesplyvali so satami 🙂

katty2012
6. aug 2020

@zuzanaokasova saty ti sedia, ale prilis vela volanov, spodny ok, vrchny odparat a urcite bez toho opasku

ckocka
6. aug 2020

Za mňa tiež privela volánov, ale zozadu robia peknú siluetu. Ak sa v nich cítiš dobre, kludne zober.

zuzanaokasova
autor
6. aug 2020

@katty2012 zasa keď odparam, tak tam zostanú dierky 🤔

s_a
6. aug 2020

ja by som si ich nevybrala, ale tak nie sú úplne zlé, len ak je to už oktobrová svadba, asi už bude aj chladnejšie, tak si neviem predstaviť nejaké sačko alebo svetrík na nich, kvôli tomu volánu.. volán bude pokrčený podľa mňa a ešte to pod tým vrškom bude nafukovať 🙂

zuzanaokasova
autor
6. aug 2020

@ckocka práveže sú veľmi pohodlné... Úplne ľahké, nič netlačí... Len akosi váham, neviem prečo...

ckocka
6. aug 2020

@s_a Nejaká elegantná pašmína, velká šatka?

ckocka
6. aug 2020

@zuzanaokasova Tak skús popozerať niečo iné, ak ti padne do oka vyber, ak nie, vieš, že si máš čo obliecť.

s_a
6. aug 2020

@ckocka keď sa pôjde večer von vyvetrať, tak ju podľa mňa nejaká šatka až tak nezahreje.. hlavne ak napríklad bude tancovať, troška sa spotí a človek ide von, tak sa potrebuje do chladnejšieho počasia lepšie obliecť, aby neprechladol, aj ked by tam mal byť len chvíľku

ckocka
6. aug 2020

@s_a No je fakt že bolerko alebo sako na toto moc nejde.

qetka
6. aug 2020

mne sa pcia, kludne si ich vezmi... a ak su pohodlne, tak nie je o com 👍

bibka26
6. aug 2020

pozri ak ide len o to ze chces vediet ci by boli vhodne na svadbu tak ano boli by ale ak ide o to ze vahas lebo nejde o to ci su alebo niesu vhodne ale ze sa v nich necitis ok alebo nieco tak v tom ti nikto nepodari hlavne je aby si sa ty v nich citila dobre komfortne atd ak sa necitis tak ich neber... co sa holych ramien tyka tak vezmes nejaky hrubsi prehoz cez den pocas obradu aj tak teplota neklesne tak aby ti ten prehoz nestacil v sale uz bude teplo a ak by si aj na trosku vybehla von tiez ti psotaci a ked uz pojdete domov potom na cestu aby ti zima nebola si mozes kludne aj hociaky sveter zobrat tam ta uz aj tak ostatni neuvidia 🙂

zuzanaokasova
autor
6. aug 2020

@s_a no, to je fakt... Jedine nejaké bolerko...

katty2012
6. aug 2020

@zuzanaokasova prisi na dierky nejake jemne korale namiesto volanu

kassandra25
6. aug 2020

@zuzanaokasova su vhodne. Ale este by som skusala ine. Tak, aby si si bola absolutne ista, aby si sa vobec nepytala. Ja osobne, ak termin by bol 30.10.teda koniec oktobra, by som si pohladala nieco vyslovene s 3/4 rukavom, take slavnostne, nie bez rukava ci minirukavy. Uz by som sa naladila na jesennu strunu.

zuzanaokasova
autor
6. aug 2020

@bibka26 šaty doma nemám, bola som ich skúšať... Dnes som bola v butiku a mali na mňa (38) možno 3ks šiat... Strihovo mi nič nesedelo... Tieto su mi pohodlné, ale váham nad nimi, sama neviem prečo 🤷‍♀️

katarinka89
6. aug 2020

@zuzanaokasova mne sa moc nepacia- ani farba, ani tie prehnané volant deformujú ti postavu. Hľadaj niečo ine- inú farbu, táto ti pridáva

zuzanaokasova
autor
6. aug 2020

@kassandra25 práveže som sa pýtala nevesty, ktorá v reštaurácii v ktorej sa koná hostina pracovala (4r) a povedala, ze v rukáve mi bude horúco... Dnes som skúšala šaty s priesvitným rukávom s krajkou a dosť skriabali...

s_a
6. aug 2020

tak ak nie sú vaše, tak ich ani nekupujte.. :D ja som mala vo februári svadobné s čipkovaným dlhým rukávom a vôbec mi teplo nebolo 🙂 skúste pozrieť ešte salony, určite netreba brať prvé, ktoré vám sadnú, času je ešte dosť 🙂

zuzanaokasova
autor
6. aug 2020

@katarinka89 farba je pravda, že je dosť špecifická...

acrobaleno
6. aug 2020

Volány sú teraz in, tie tam nechaj. Nie sú nijak rušivé a pekne dopĺňajú tie šaty. Ale inak veľmi ti pristanú a aj farba je krásna.

zuzanaokasova
autor
6. aug 2020

@s_a len v salóne za požičanie pýtajú 80€ a vyššie... Za niektoré až 150€ co mi príde veľa 🙄

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s_a
6. aug 2020

@zuzanaokasova tak prípadne popozerajte nejaké z druhej ruky.. ja som mala tak svadobné aj popolnočné a všetko super 🙂 samozrejme najlepšie ak by bola možnosť si ich prísť osobne vyskúšať.. lebo neviem si pomôcť, ale tieto šaty mi prídu aj že sú pre také staršie skôr svadobné mamy,, :( a vy podľa fotiek vyzeráte dobre, takže by som zvolila niečo, čo vás troška omladí 🙂

zuzanaokasova
autor
6. aug 2020

@nikolka1986 práveže by som rada šaty s tým volanom, pretože po dvoch deťoch to skryje povolené bruško 🙈 zúžený strih sukne zasa vyformuje postavu... Je asi pravda, že keby mali šaty hladký povrch (možno len V vo výstrihu) boli by krajšie...

nikayla
6. aug 2020

Ja by som si ich kľudne dala, sú veľmi pekné, tebe pristanú. Určite by som nič nepárala. Ale ak sama cítiš, že to nie je presne to, čo hľadáš, tak ešte máš dosť času popozerať iné.

zuzanaokasova
autor
6. aug 2020

@s_a tieto sú z druhej ruky.

Pozerám bližšie, čo sa dá osobne vyskúšať 😉