Mám ísť sama na svadbu?

6. dec 2021

mozno hlupa otazka ale nie je blbe ist na svadbu aj bez partnera? nemam teraz nikoho a kamoska sa bude vydavat v maji a neviem ci si mam niekoho zavolat ako tanecneho partnera alebo nie samozrejme ak to ona dovoli 🙂

es2021
6. dec 2021

Ak by som tam veľa ľudí nepoznala a ona by dovolila, určite by som si niekoho zavolala.

autor
6. dec 2021

@es2021 budem tam poznat asi 10 ludi ale vacsina z nich tam ide s partnerom, mozno len dve co poznam idu same aj to neviem na isto

autor
6. dec 2021

celkovo ludi tam bude asi 100 🙂 teda co mi zatial kamoska spominala, ze chcu mat taku vacsiu svadbu lebo maju v rodine vela prislusnikov

zara0201
6. dec 2021

Išla by som sama. Mne takto bola kamoška a našla si na našej svadbe manžela.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
6. dec 2021

Ja som bola raz takto na svadbe s kamarátom, lebo mal +1 pozvánku a chcel doprovod...neviem prečo som sa nechala nahovoriť, ale citíla som sa tam nakoniec veľmi divne, kedže som tam bola úplne cudzia, cítila som sa ako votrelec a vtedy som si povedala, že ak by som ja bola niekedy v podobnej situácii, tak radšej sama, než niekoho tomuto vystaviť :D

petamich
6. dec 2021

bola som uz aj aj - na jednej bez partnera ale bolo nas tam viac co sme sa poznali a tym padom v pohode a na inej som zavolala kamarata, nech mam s kym tancovat a tiez to bolo v pohode 🤷‍♀️

bimbambom
6. dec 2021

Ja som bola po rozchode , samozrejme som na svadbu šla . Nikdy mi nenapadlo sa cítiť divne , aj keď sa ma na to ostatní ( rozumej ženy ) pýtali . Osobne tieto veci neprežívam . Na svadbe som poznala nevestu a jednu kamošku , to je všetko 🙂

titla
6. dec 2021

Vacsinu svadieb kamosiek som absolvovala bez partnera a zabavila som sa. Boli sme tam cela partia a aj ked to po vacsine boli pary a ja single vzdy som si zatancovala. Zatancovali sme si cela partia, so zenichom a furt ma vykrutil aj nejaky kamos (i ked tam bol s partnerkou, jeden tanec s kamoskou ho nezabije). Cize ja som chodila na svadby aj sama. Navyse som si potom nasla manzela, ktory svadby neznasa a netancuje...😀

asia83
6. dec 2021

Samozrejme. Možno tam aj niekoho stretnete, slobodného. 😉

elizabet173
6. dec 2021

tak ja síce svadby nemusím ani s partnerom 😎, ale bez partnera by som určite nešla, svadba je dosť o tanci, je síce možnosť, že tam bude aj nejaký muž bez partnerky, ale zrejme malá. No mohla by si sa spýtať, kto iný by to mal lepšie vedieť, ako nevesta a podľa toho sa zariadiť.

ivangeline
6. dec 2021

Mam manzela a deti a sla som sama na svadbu. :D :D

simca06022011
6. dec 2021

Ak tam máš nejakú partiu, tak chod aj sama. Ja osobne by som išla, skôr ako s niekym cudzim koho tam nepoznajú. Teraz som bola na svadbe v lete, boli tam aj single ľudia, v pároch sa takmer netancovalo a vzdy bolo z čoho vyberať 😂 ci pri stoloch alebo na parkete.
Inak záleží aj ci si taka spoločenská, družná 😂, že sa zabavíš sama

kiwi3
6. dec 2021

ak tam chces ist, tak chod aj sama, nenechaj sa obmedzovat kvoli tomu, ze nemas partnera. ak nechces, aspon mas vyhovorku 🙂

autor
6. dec 2021

samozrejme ze chcem ist na svadbu, ja sa na to velmi tesim, makam na postave, uz mam aj saty, topanky, atd., proste velmi sa tesim (konecne nieco pozitivne aj v tychot situacich) no len som rozmyslala ze nie ze sa stane, ze tam pridu same pary a vcsinou budu tancovat partneri s partnerkami.....kamoska totiz hovorila, ze okrem nasich spolocnych kamosiek (ony idu vsetky s frajermi) pozyva skor cziadelnu rodinu s detmi a potom su tam este nejaki kamosi jej partnera, ale viete, co chcem povedat? aby to neskoncilo tak, ze ostanem sama sediet za stolom, ta svadba bude totiz na dedine a tam podla mna prave budu ludia sa bavit takto, ze aj tance v paroch 🙂 ale, jeden moj kamarat mi uz aj odsuhlasil, ze pokojne by so mnou isiel, on je taky spolocensky on sa zabavi vsade :D jemu nevadi, ze tam nebude poznat ludi, ukecany je viac nez ja, takze asi by som aj niekoho teda mala 🙂

autor
6. dec 2021

a okrem toho ak ste tu spominalai ze mozno si tam najdem muza, nuz neviem, svadba bude cez pol SK a ja jedina idem z vychodu, takze je to skor nie ako ano :D

kikus7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindous
6. dec 2021

Čo som ja zažila, tak sa bežne tancovalo v skupinkách a ak v pároch, tak nikdy nikto netancoval len s tým svojím jedným partnerom, ale prestriedalo sa to - ženích, jeden svadobný otec, druhý svadobný otec, proste hocikto kto ti príde pod ruku 😂 riešila by som to v prvom rade s kamarátkou...🙂

birika
6. dec 2021

bola som sama, sesternica vydavala dcerku a operka nam zrusila opatrovanie pred odchodom z domu (mali sme 2 male dievcatka), tak manzel zostal s dievcatami aj som isla - bavila som sa so strzcami a ujami a bolo super

autor
6. dec 2021

ano s kamaratkou sme to diskutovali uz skor, len ona vie, ze som po rozchode a velmi nechcela nacinat temu, ze vsetky nase spolocne kamosky pridu s priatelmi, len ja sama, tak bola taka vyhybava, vraj tam niekoho spoznam, ale myslim si, ze by nebol problem, pretoze vacsina tam ide 1+1 alebo teda rodina, ze aj deti....takze neviem, ze ako sa zariadit, uprimne by som fakt radsej niekoho mala takeho poisteneho, lebo viem, ze tie kamosky sa od frajera neodrtrhnu ani keby co bolo :/ rada sa sice zoznamujem, ale predsa clovek nevie, aka zmes ludi bude

kikus7
6. dec 2021

Autorka, a čo takto sa spýtať otvorene nevesty, či máte prísť sama alebo s nejakým kamarátom? Veď keď neviem, normálne sa spýtam a žiadne omáčky okolo toho.

gloria31
6. dec 2021

Zavolaj si kamaráta, ja som to urobila a veľmi dobre som sa zabavila

elizabet173
6. dec 2021

keď kamarátka nechcela načínať tému, tak si ju mala načať ty. Keď je to cez pol Slovenska, vezmi kamaráta a hotovo

marca12
6. dec 2021

Svadba v maji a ty uz riesis,s kym tam ist? Neries,zariadis sa par tyzdnov predtym,dovtedy sa toho moze vela zmenit.

autor
7. dec 2021

no chcela som si to zariadit vopred aby to nedopadlo tak, ze budem na poslednu chvolu riesit veci...mozno je to tym, ze ide o jednu z mojich najlepsich kamosiek, takze aj viac na tu svadbu myslim 🙂 vcera som sa s nou zhovarala, tak samozrejme budu pozvanky 1+1 a mozem si niekoho vziat a uz som pozvala aj kamarata, on je ukecany, spolocensky, nema s tym ziaden problem, rad sa zabavi 🙂 a dakujem za vase komentare vsetky, co ste sa vyjadrili k mojej otazke

upsilon
7. dec 2021

Prevo neist na svadbu aj bez partnera? Pisete, ze niekolko ludi tam poznate. No a co, ze budu mat partnerov. Ved to neznamena, ze na nich budu nacicani cely vecer a vy sa s nimi nemozte porozpravat 🙂 Chodte aj sama, zabavte sa, tancujte. To, ze nemate partnera neznamena, ze sa budete zabavat menej.

barborachors
21. dec 2021

Tu na Svk uz vidim tie utrpne pohlady parikov, zazerajuce tetky, ja by som do toho nesla, je to spolocenska udalost a mas mat partnera alebo aspon kamosku. Ale ak mas kabat z hrosej koze chod 😂 Ja by som sama nesla, pripadala by som si ako piate koleso u voza