Mám dať niečo synovcovi môjho priateľa na birmovku?

23. jún 2023

Ahojte baby, bola som pozvaná na birmovku synovca môjho priateľa, ktorý mu je birmovný otec. Mala by som mu aj ja niečo priniesť s zablahoželať alebo ako to chodí? Poprípade, čo by som mu mala dať?

pribinak
23. jún 2023

Tak nepatrí sa prísť s prázdnymi rukami na akúkoľvek oslavu
Môžete dať spoločný darček s priateľom, alebo mu daj niečo sama

anjelicek26
23. jún 2023

Kedze priatel je birmovny otec, davate spolocny dar... dohodnite sa teda vy dvaja, co donesiete. Vacsinou sa davaju peniaze do obalky alebo nejaky hodnotnejsi dar (mobil, hodinky, tablet, bike, spytajte sa mladeho, co si zela...)... nasa podostavala kopu penazi, kupila si graficky tablet... takze sa to da tak alebo tak... synovec je uz starsi, pripadne rodicov sa popytat.

autor
23. jún 2023

@anjelicek26 práveže ja som nemala ísť vôbec, ale zmenili sa mi plány a nakoniec idem, priateľ mu kúpil už darček, tak ja soˇ rozmýšľala, že mu dám obálku s peniazmi len

anjelicek26
23. jún 2023

Vy ste par... nosite spolocny darcek, skutocne nie osobitne.

autor
23. jún 2023

@anjelicek26 ja som tam nemala ísť a spolu sme len krátko 🤷‍♀️

autor
23. jún 2023

nevedela som ako to funguje, keďže mam len 17

anjelicek26
23. jún 2023

Ono je to prave znak, ze aj ked ste spolu kratko, ze ta berie on a jeho rodina ako partnerku, inak by ta na takuto rodinnu akciu nezavolali. Tieto kroky prijdu niekedy rychlo a prirodzene... uzivaj si, ze je to takto a su k tebe otvoreny a maju ta radi... priatel ma dar, ty sa mozes spytat, ci mozes nejake zakusky doniest ci nejake ine pohostenie, predsalen byva na birmovkach vela ludi (moja mala 60 hosti) alebo nejako inak prijst pomoct dopredu (zdobit, chystat), viac skutocne si s tym hlavu nerob.

autor
23. jún 2023

@anjelicek26 ja tam prídem chystať jedlo, preto ma vôbec nenapadlo nič kúpiť, iba teraz som sa zarazila, že ja vlastne nič pre neho nemám.. ale inak ďakujem

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kornelies
23. jún 2023

17 rocnej studentke prislucha maximalne bonboniera. Ste spolu kratko a studujes.

autor
23. jún 2023

@elizabet173 praveze ja mám brigádu, tie peniaze by asi nebol problém

autor
23. jún 2023

ale ďakujem 🥰

evkamotka
23. jún 2023

Knihu a lepsiu bonbonieru. Si mlada a ides tam aj pomahat, podla mna nik necaka vela. Alebo daj 30e do obalky viac by som nedavala. Nie si jeho teta ani rodic a pod

kristinapetronela
23. jún 2023

Už mu nič nedávaj .veď to dávate teda spolu

lienka9
23. jún 2023

Podla mna kup nejaku knihu a napis venovanie do nej..ak nevies co cita ,kup nejaku s citatmi,tym nic nepokazis.bude mat na pamiatku.viac mi teraz nenapada,ale ak nedavas spolocny dar s priatelom a ste spolu kratku,urcite nedavaj peniaze.to je zbytocne,ja ako mama dietata by som to nechcela..staci nejaka drobnost.

sajmonka_1216
23. jún 2023

ja idem tiež bratrancovi za birmovnú a dávame spoločne jeden dar...

autor
23. jún 2023

@sajmonka_1216 ano lenže ten darček bol kúpený dávno predo mnou a mne to prišlo blbe že to cele zaplatil a ptm to brat ako spoločný darček 🤷‍♀️

vela02
23. jún 2023

Nie, nič mu nekupuj. Keď tak ozaj nejakú drobnosť do 10€, aby si neprišla s prázdnymi rukami. Alebo sa normálne spýtaj priateľa čo mu máš kúpiť, predpokladám že tiež nebude chcieť aby si niečo kupovala.

autor
23. jún 2023

@vela02 on je taký, že nič nebude chcieť, aby som priniesla, nie to peniaze, len mne to proste príde blbe, ale tak možno donesiem koláče alebo niečo také 😅

vela02
23. jún 2023

Zopár cheesecake alebo ak máš možnosť kúpiť niekde v cukrárni také tie nanuky, tartaletky atd atd… tým nič nepokazis

lulu0123
23. jún 2023

Podla mna uz nic nekupuj.Idete tam spolu ako par.Darceky sa nedavaju tak,ze kazdy z paru nieco.Staci to co kupil priatel.

autor
23. jún 2023

ďakujem Vám, asi to vyzerá tak že mu niečo napečiem alebo kúpim nejaké zákusky 😇

kristinapetronela
23. jún 2023

Peniaze nieeee .to sa nehodí

kristinapetronela
23. jún 2023

Priateľ nech dá ale zo svojho

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz