Kytica na svadbu

15. júl 2021

ked ste išli na svadbu ako hostia kamarátom akú kyticu ste dali spraviť z akých kvetov? a za akú cenu?

petka1402
15. júl 2021

Kyticu zo žrebov

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathy7337
15. júl 2021

presne, žiadne kytice, žiadne živé kvety

nafka0483
15. júl 2021

My sme vyberali podla rocneho obdobia a kvetov, boli aktualne dostupne v kvetinarstve a tiez povahy snubencov. Jeden par bol taky trosku hippie styl, prirodny, im sme dali robit lucnu kyticu, ina by im nepasovala a poznala som vkus nevesty.

Ale to bolo davnejsie, odvtedy kazdy povedal, ze kytice nechcu a staci jedna neozdobena ruza. Takze sme sa drzali toho co si priali.

bellovag
15. júl 2021

Boli sme práve pred týždňom na svadbe a už na pozvánke bolo napísané, že namiesto kvetov by sa potešili knihe...dostali ich 35 🙂

petamich
15. júl 2021

jj my tiez sme uz dlhsie kyticu nedavali, vacsina to ale mala aj na pozvanke - ze radsej zreb, knihu, granule...

ak idete ako riadny host, tak by som radsej prihodila do obalky a ked tak jednu ruzu a ak iba gratulovat a nedavate dar, tak tam tej kytici chapem, tak by som nejake sezonne kvety asi 🙂

lusyc
15. júl 2021

Z varešiek a lizatiek.

kathy7337
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kathy7337
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janetinka27
15. júl 2021

ja som tuzila mat na svadbe kyticu bielych ruzi, ale ked som ju bola objednat, prave viazali taku krasnu farebnu kyticu, ze som si objednala rovnaku. na svadbe som potom dostala vselijake kvietky, ale teda najma som dostala biele ruze, z nich som si doma urobila nadhernu kyticu po akej som povodne tuzila. s kvetmi je dost starosti, aj na svadbe kam ich vylozit, aj ich potom doma prerabat, vadnuce kvety vyberat, vyhadzovat. niekto ich po svadbe hned rozdava.
ale kvet aj tak vzdy potesi, je to klasika. ja som nosila vacsinou ruze, raz japonske, ale tie rychlo zvadli a najma v lete slnecnicu

evaachesa
15. júl 2021

Jedna ruža a do obálky prihodiť niečo navyše. My sme priamo na pozvánku napísali aby namiesto kvetov priniesli žreb. Zopár ľudí aj tak donieslo kvety, no krásne sa zmestili do jednej vázy, takže žiadne opletačky s kvetmi sme nemali 🙂

evaachesa
15. júl 2021

@kathy7337 prepáč, ale takéto niečo by mňa určite nepotešilo. Vyzerá to ako ikebana na hrob. 🤷

simca06022011
15. júl 2021

Ziadnu... akuat idem v sobotu. Vobec kvety neriesime, iba starosti s tym a doslova vyhodene peniaze, kedze hodiny v aute, potom pol den sa bdu povalovat, potom do dalsieho dna cakat kym pojdu "domov"a potom ich rozoberie nevesta a o par dni vyhodi :D dostanu peniaze do obalky 🙂

h2
15. júl 2021

@kathy7337 Len nie toto, prosím! 😵🙏

h2
15. júl 2021

@petamich Granule???

zara0201
15. júl 2021

@evaachesa presne,ako ikebana na hrob z polskeho trhu

petamich
15. júl 2021

@h2 hej 🙂 🙂 oni su psickari velki a chodia pre nejaky utulok vencit, tak chceli granule 🤷‍♀️ a potom to tomu utulku darovali

h2
15. júl 2021

@petamich Ahá, mne to prišlo také nepravdepodobné, že som si myslela, že Ti to prepísal telefón a hľadala som slovo, ktoré tam malo byť. 😂🤦🏻‍♀️ Teda, nenapadlo by ma ísť gratulovať s vrecom granúl. 😁 Ale myšlienka je to pekná.

petamich
15. júl 2021

@h2 😂 no vtipne to bolo 🙂 celkom dost granul dostali a potom nam poslali fotku ako to odovzdavali, ked to tak chceli ale ano celkom srandovne to bolo, lebo vsak tie vrecia su celkom velke

brezza
15. júl 2021

Ja som videla uz take, ze hostia zaplatili kytice a mladomanzelom kvetinarstvo posielalo kazdy tyzden jednu kyticu domov pocas celeho roka. To sa mi pacilo. Ja ked som sa vydavala som mala plny byt kytic a to som este kopec porozdavala, na hroby poodnasala. Hlavne tie laliove, lebo sme sa doma sli zadusit..