Kupuje sa birmovným rodičom darček na birmovku?

alexandrushkaa
29. máj 2023

Ahojte už túto sobotu mám birmovku a stále mi nikto nepovedal či sa kupuje darček aj pre birmovných rodičov. A prinajhoršom čo im treba kúpiť nejakú maličkosť??

lilianka28
29. máj 2023

@alexandrushkaa Pre birmovných rodičov darček? Tak to som ešte nepočula.
Veď birmovný rodič kupuje darček pre birmovanca.

mijo53
29. máj 2023

práve birmovní rodičia Tebe možno kúpia, nepočula som, aby birmovanec kupoval darček birmovným rodičom a viem, že je len jeden birmovný rodič, dievčatá majú ženu a chlapci muža

divokykonik
29. máj 2023

@alexandrushkaa Mne sesternica dala ako birmovnej mame vyrobiť také srdiečko drevené, kde boli napísané naše normálne mená + birmovné mená. Celkom ma to prekvapilo a aj potešilo, mám to vystavené dodnes. Ale nie je to štandard dávať birmovnému rodičovi darček. Takže sa s tým nemusíš trápiť.

alexandrushkaa
autor
29. máj 2023

@lilianka28 veď to ,že ani ja len ma zaskočilo že všetky moje kamarátky kúpili dačo birmovným rodičom a ja som ani o tomto nevedela😂 takže to nie je povinnosť??

lilianka28
29. máj 2023

@alexandrushkaa Nie, nie je to povinnosť 😁
Tak ale hádam ich pozveš na slávnostný obed😉

rusalinka
29. máj 2023

@alexandrushkaa ja som birmovná mama dvakrát a ani raz som nič nedostala... a doteraz som sa nad tým ani nezamyslela 😀
Teraz hej... počkaj... nie, nevadilo mi to a ani som nič také nečakala. A aj keby som bola tretíkrát, by som to vôbec nečakala a ani nič nechcela 🙂
Takže sa tým netráp, nemusíš nič kupovať. Radšej si uži birmovku a nech je to pre teba posilnenie vo viere, nie rozlúčka s kostolom 😉

patka06
29. máj 2023

Dcéra mala birmovku minulý rok - svojej birmovnej mame dala kyticu kvetov

deti95060810
29. máj 2023

manžel bol ako birmovný otec - ale nedostal NIČ.