Kto pečie torty s fondánom v Bratislave?

pepinda
2. júl 2017

nepoznate niekoho kto pecie pekne a nie drahe torty s fondanom aj ovocne podla zelania?v bratislave?

anabeth
2. júl 2017

@pepinda čo je nie drahá torta? presne kvôli tomu som prestala piecť na objednávky- robila som tento víkend "holú" trojposchodovú svadobnú s vanilkovým krémom, zdobenú ovocím- suroviny bez energii a vyšli na 53€

aduskatt
2. júl 2017

@anabeth rovnako.........všetci chcú krásnu tortu, kvalitné suroviny, ale zaplatiť za to, je problém - minimálne v polovici dopytov je, že to má byť lacné . lenže ono to nejak dokopy spolu nejde...........

aduskatt
2. júl 2017

ale aby som prispela aj k veci - @kiarinka1105 nechceš spraviť tortičku?

pepinda
autor
2. júl 2017

ja nechcem velku tortu a nehovorim ze nezaplatim ak bude treba,tak sa netreba obuvat do vsetkych,ok?dakujem

anabeth
2. júl 2017

, poznám osobne- kvalitné suroviny, dá sa dohodnúť, dovezú v chladiarenskom aute
http://www.icukraren.sk/icukraren-sk/TORTY-c1_0...

treba len posudiť či sa zdá lacné alebo drahé

pepinda
autor
2. júl 2017

@aduskatt dakujem za tip

pepinda
autor
2. júl 2017

@anabeth dakujem za tip

aduskatt
2. júl 2017

@pepinda za málo

anabeth
2. júl 2017

@pepinda potom sa nemožeš pýtať na lacné torty- dajú ti do plnky margarín a potiahnu to hrubou vrstvou fondánu- ktorý si neurobia doma ale kúpia lacný vo vedre- je ťažký a dobre navýši hmotnosť a tým aj cenu- a aj tak ho vyhodíš

aduskatt
2. júl 2017

@anabeth myslím, že kupovaný vyjde viac ako doma robený, nič to však nemení na veci, že proste lacná torta sa z kvalitných surovín urobiť nedá

osky
2. júl 2017

Ale ved moze urobit aj tak ze si suroviny kupi-doda...
Ja som davala piect svadobnu hoci sama peciem...
Dala som domaci dzem bio svoj vladtny,vlastne domace orechy,maslo...okrem muky hafam vsetko..
A trojposchodova torta vysla aj tak 70 euro...
S tym treba ratat.je to normalna cena

jeltica
3. júl 2017

No je pravda, ze teraz uz lacna torta je relativny pojem, lebo ked ma byt dobra tak na nu treba aj nejake tie kvalitnejsie suroviny. Ak by si chcela iba taku nejaku obycajnu mensiu torticku tak to by si podla mna zvladla upiect aj sama doma ale ak chces nejaku vacsiu alebo nejako zlozitejsie zdobenu tak treba rata s tym, ze to bude stat trosku viac 🙂 Ale to co napisala osky, ze by si si mohla aspon nejake suroviny nakupit sama a mozno by to vyslo trosku menej 🙂

lorela
3. júl 2017

@anabeth 53 eur za trojposchodovú nahú je vynikajúca cena.

kiarinka1105
3. júl 2017

@aduskatt dakujem za doporučenie, ak bude mať záujem pani môžem,

@pepinda ak máte otázky kludne IP

aduskatt
3. júl 2017

@lorela to nebolo za tortu - to boli len suroviny - bez energií a dodatočných nákladov na čistenie, nákup surovín atdatd, ak som správne pochopila - proste toľko vyšli suroviny @anabeth, keď nakúpila na tortu, ktorú išla piecť...........

lorela
3. júl 2017

@aduskatt Aha, ozaj 🙂. Ale práve suroviny sú najdrahšie, nie?

aduskatt
3. júl 2017

@lorela suroviny tvoria, samozrejme, podstatnú časť sumy, ale daj si k tomu - elektrina -na pečenie - (ak nemáš rúru, kde vpraceš tri korpusy naraz, čo asi nemáš, tak minimálne 2,5 hodiny Ti ide, ak pečieš na dvakrát), na chladenie, na šľahanie, voda, saponáty na umývanie, elektrina na vysávanie, pohonné hmoty na nákup, poštovné, ak objednávaš z eshopu potrebné veci, proste aj tých bočných nákladov je tam neúrekom, plus, samozrejme čas, ktorý pri tom tá cukrárka trávi........tie ostatné náklady mimo surovín tvoria podľa mňa celkom vysokú sumu, určite viac, ako trebars 5-10 EUR za tortu 🙂

lorela
3. júl 2017

@aduskatt Rozumiem. Viem ako sa pečú torty 🙂.

aduskatt
3. júl 2017

@lorela myslela som si🙂)))

anabeth
3. júl 2017

@aduskatt
@lorela
tak, tak dievčatá- piekla som ju ako svadobný dar od nás, takže som si nič neučtovala
no ja neviem, či sú suroviny to najdrahšie- a čo moj čas?
ked sa pečie torta s fondánom, može byť škaredá, nepresná- pretože fondán všetko zakryje, ale nahá dorta musí byť dokonalá- veru som spodný a stredný korpus piekla na dva krát pokiaľ som bola spokojná

aduskatt
3. júl 2017

@anabeth v rozpise som spomenula aj čas......práve to bol jeden z dvoch momentov, ktorý ma dokopal k rozhodnutiu skončiť s pečením...takže už len nafotiť dva kufre pomôcok a za tretinovú cenu rozpredať😀DD neskutočná úľava

anabeth
3. júl 2017

@aduskatt ja pečiem ako hobby- len pre ľudí, ktorí si povedia- upeč mi tortu- a ja upečiem na akú mám chuť, vyzdobím ako sa mi páči (žadne Elzy a spol.) , vyučtujem si suroviny a k tomu mi zaplatia kolko uznajú za vhodné- často v naturaliach 🙂 a hlavne- odovzdám ju aj s malými nedostatkami- ale predsa len, toto bola hlavná svadobná- nebudem si robiť hanbu 🙂

aduskatt
3. júl 2017

@anabeth rozumiem Ti🙂