Krstiny a kiahne

14. aug 2023

Ahojte baby, prišla som sa vyrozprávať poprípade počuť váš názor. Mám mesačne bábätko , tento mesiac sme ho mali krstiť ale nakoľko deti krsnej mali kiahne a stále su flakaty+nejaká chrasta požiadala som ju aby k nám nechodili a že krstiny posunieme o dva týždne. Urazila sa na mňa a už krstenie odmietla. Tvrdí že jej deti už nie sú infekčné a ja preháňam. Čo by ste robili na mojom mieste?

deti95060810
14. aug 2023

s krstnou hodila reč...
nechápem prečo sa urazila.... za blbosť.

ak_tak0202
14. aug 2023

vzala by som na vedomie odmietnutie a vybrala by som si inu krstnu

pribinak
14. aug 2023

Si matka a si zodpovedna za svoje dieťa. Podľa mna si sa rozhodla správne. Dokonca si bola veľmi ústretová

Ak sa urazila za niečo takéto tak je ak dobre že odmietla
Aj keď smutne. Takto by sa kresťan správať nemal

zmrzlinka2021
14. aug 2023

Akceptovala by som jej rozhodnutie.

A hlavne hladaj krstnych, ktori svoju vieru beru vazne.

januska12323
14. aug 2023

Tak nech je urazená a hľadaj inú krstnu.

mima1608
14. aug 2023

Na tvojom mieste by som našla inú krstnú.

kristinka92
14. aug 2023

“tvrdí že jej deti nie sú infekčné” ….áno? odkiaľ si je taká istá? bezohladu nato či sú alebo nie sú infekčné, sama na jej mieste by som sa bála či náhodou neohrozíme 4t novorodenca a ja sama by som navrhla odklad matke dieťaťa… ak sa za toto dokázala uraziť, asi je lepšie keď krstnou nebude vôbec

evaachesa
14. aug 2023

Podľa mňa super, aspoň si môžeš nájsť nejakú zodpovednú krstnú keďže táto sa pekne ukázala. 💁🏻‍♀️

lucia147852
14. aug 2023

Super, aspoň vidíš, že vyber krstnej bol zlý a mozes vybrať niekoho iného. Lepšie, ako to zistit “po”

bublinka1426
14. aug 2023

krava. ty si ta zodpovedna

rebrambora
14. aug 2023

Podakuj Panu Bohu za varovanie.

danielahamar
14. aug 2023

Fľaky a chrasty už nie sú infekcne, ale tvoja švagriná ako sa urazila, musí sa aj odrazit

katarinka89
14. aug 2023

Kašli na ňu. Nájdi náhradu.....

adkalu
14. aug 2023

Tvoja reakcia je úplne normalna, skôr budúcej kmotry reakcia je čudná. Myslím, ze tvoje obavy sú prirodzene a ešte by som urobila jeden pokus o vysvetlenie/objasnenie situacie, nie osprávedlenie. Ak to nádejná krstná neakceptuje, tak to nechaj tak a pohľadaj inú.

krisbar
14. aug 2023

To je Bozia ruka, ktora ti ukazuje ze Toto nema byt krstna.
Pre man krstny je ckovek, ktory sa postara o moje dieta v pripade, ze sa mne nieco stane (som ateista, cize neverim na dedicny hriech a ostatne bla bla). Cize ked by niekto takto NEzodpovedne pristupoval k zdraviu mojho dietata, urcite by som ju za krstnu nechcela.

ankare
14. aug 2023

Máš.uplnu pravdu, aj ja by som to tak riesila. Treba babatko chrániť za každú cenu.
Ak sa urazila, to je jej chyba.

slavomira236
14. aug 2023

Ak maju zaschnute chrasty a flaky po odpadnuti chrast infekcny niesu
D era mala kiahne 28.juna 10 dni a keby si ju videla aka ostala flakata a vo vlasoch ma este 3chrasty drzia ako pribite