Košieľka na krst

andula1988
28. jún 2022

Ahojte, viete mi odporučiť niekoho kto vyšíva košielky na krst, alebo nájde sa tu nejaká šikovná mamička ? 🙂

zorkahorka
28. jún 2022

Ja som si objednala cez net z rajca, maju krasne vzory. Aj folklorne a za pomerne dobru cenu

alexka89
28. jún 2022

@andula1988 však chod do svojho mesta do tých špeciálnych predajni alebo cirkevných a tam ty vysiju všetky tvoje požiadavky....prečo to cez net riešiť keď to máš priamou cestou

andula1988
autor
28. jún 2022

@alexka89 som netusila ze aj v tych predajniach vysivaju …. A za druhe vela mamiciel si tym privyraba tak preco nepomoct

janetinka27
28. jún 2022

@andula1988 u nas je napriklad obchodik - galanteria, kde predavaju trochu aj oblecenie a kosielky vysivaju na objednavku. ja som si dala urobit v sashe minuly rok, maju tam velky vyber, vela vzorov. ale napriklad ja som si nevsimla a bola to kosielka malovana, nie vysivana. sice bola velmi pekna, ale neviem po rokoch, ci ta farba neopadne :D

andula1988
autor
28. jún 2022

@janetinka27 ano videla som aj malovane, mame malovane body 🙂 ale chcem skor klasiku vysitu …. Nasla som aj na sashe .. dakujem

vmiri
28. jún 2022

@andula1988 ja som práve včera objednávala z vysivam.sk, veľmi veľa vzorov majú na výber, až som sa nevedela rozhodnúť. Majú tam aj sviece a iné veci tak sa to dá vybaviť "jednou cestou"

andula1988
autor
28. jún 2022

@vmiri dakujem