Košeľa pre štvorročného chlapca na svadbu

garajova01
26. aug 2021

Kočky vyjadrite mi svoje názory k tejto košeli 4 ročnému chlapcovi na svadbu

luccija
26. aug 2021

@garajova01 nie, to je Polo tričko.Podla mňa by bolo lepšie jednofarebné oblecenie neviem si predstaviť ako sa vy zladíte k nemu

marzuz89
26. aug 2021

@garajova01 je to tricko, nie kosela, na svadbu by som nevzala, navyse mi pride gycove a tym ze sa vzor podoba na znamu znacku, radim do kategorie *fejk*, aj ked sa to tricko o to asi ani nesnazi. Ale dojem bol prvy taky. Za mna vobec 😉😉

0silvia0
26. aug 2021

@garajova01 podla mna nevhodne

h2
26. aug 2021

@garajova01 Sorry, na svadbu určite nie.

thereisabear
26. aug 2021

@garajova01 osobne by som hľadala ďalej, ale nepríde mi to ani nejak nevhodné, ak sa zladíte, môže to byť fajn

jaskolka
26. aug 2021

Na svadbu isto nie, je to tričko. Radšej obyčajnú bielu košeľu, alebo keď silou mocou už taký štýl, tak čisto biele . Ale skôr by som šla do klasickej košele, kľudne aj farebnej, s jemným vzorom.

nevenka
26. aug 2021

Vsak v H&M maju pekne bavlnene kosele, najlepsie je biela a farebny motylik zladeny s muzom. Alebo so satami. Jedine malickemu 8 mesacnemu davam take body ako polotricko z upletu a tiez biele a motylika. Inak 4 rocny je uz dost velky a tieto farby, uplne strasne 🙄

nika_m
26. aug 2021

Mne sa tento vzor a farby nepacia ani na bezne nosenie alee kazdy ma iny vkus...na svadbu by som volila nieco jemnejsie...ak uz chces polo tricko tak nejake biele/modre, nie vzorovane