Koľko vás vyšla svadba v reštaurácii na jednu osobu?

kkaajjaaa
3. apr 2022

Čaute baby. Prosím Vás tie co ste mali svadobnú hostinu v restike koľko vás vyšlo na osobu??? A aké menu ste mali ??? Ďakujem

ella2015
3. apr 2022

@kkaajjaaa asi záleží či je to reštika v Bratislave, Vysokých Tatrách alebo Bytči nemyslíš? Menu, napriklad to čo máš rada aj Ty predsa. Boli sme s kamoškou teraz sa pýtať a na osobu im dali menu za 25€

stastna17
4. apr 2022

Urcite zalezi od mesta a od menu ktore si vyberiete , od 20 eur niekde v malej dedine az po 100 na osobu niekde v horach. toto ti nikto nepovie presne.

cacianka
4. apr 2022

To je veeeelmi variabilné, či chcete guľaš alebo lososa, koľko chodov, prípitok za 1 alebo za 10, koľko a aký alko,
Je to vysoko variabilné.
Veď si zostáv nejake menu, pozri ceny vo viac restikach, niekde 25 niekde 75....
Odporúčam stránku moja svadba.sk

euka210
4. apr 2022

@kkaajjaaa 15e pred 12r 😁😁😁

nicole003
4. apr 2022

@kkaajjaaa je to rozne aj podla toho ako sa dohodnete. Ja som mala 11 rokov dozadu 35 eur na osobu ale v tej cene uz bolo 3 chodove menucko, svedsky stol o polnoci, vyzdoba a prenajom zadarmo kedze sme mali k dispozicii aj vonkajsie terasy s mensim ihriskom pre deti. Tiez sme si mohli doniest alkohol ale nealko si uz uctovala restika. A od 22:00 sme platili zvlast personal.