Koľko vás stáli krstiny v Košiciach?

ayuska1986
16. okt 2012

Teda koľko stáli celé krstiny, pri akom počte ľudí? Skôr by som poprosila o odpoveď ľudí z Košíc, ktorí by mi mohli dať aj tip na reštiku.. Ďakujem 😉

cecil36
16. okt 2012

V Kosiciach neporadim, ale stred Slovenska 120 Eur/ 15 ludi (obed polievka + hlavne jedlo, pripitok, alko nealko, kava, dezert horuca cokolada). Kolace piekla svokrus, tak to je mimo ceny v restike. Fararovi sme dali krabicu kolacov.

sanci77
16. okt 2012

ahoj, ja viem určite doporučiť reštauráciu Tobi. tam sme mali svadbu, kamarát 40ku, môj šéf 50ku a toho roku tam bude mať moja mamka oslavu 60tich narodenín. máme s nimi veľmi dobrú skúsenosť. čerstvé tohoročné ceny: do 15€/osoba pri komplet menu, v tom: aperitív, predjedlo, polievka, druhé jedlo, káva a nealko na stole (potom si už alko/nealko môžete doplňať samy). dobre varia.

lucka1987
16. okt 2012

25 ludi + ja s mm . predjedlo, polievka , hlavne jedlo, pripitok, alkohol ,nealko, kolace , kava. hostina u nas doma viac nez 200 € sme neminuli.

adrianai
16. okt 2012

Nás bolo 21 ľudí, v reštike sme nechali cca 220€, no mohli sme si alkohol a zákusky (+tortu) priniesť, boli to známi, tak sme sa dohodli 😉 Ak budete mať medzi hosťami aj deti, odporúčam reštiku s detským kútikom ...

kmkke
16. okt 2012

My sme krstili teraz v sobotu, v Ležiacej bosorke na Terase. Mali sme salónik, bolo nás 13 a dve deti. Objednali sme aperitív - cinzano, hovädziu polievku a hlavné jedlo (dva druhy mäsa - kuracie a bravčové, opekané zemiaky + ryža a zeleninová obloha). Koláče sme nechceli, lebo sme rezali z torty, dali nám tanieriky, vidličky a veľký nôž, na stole sme mali nealko (minerálky, cola, sprite). Jednu fľašu sme si doniesli svoju (Karpatské brandy), a niečo sa objednalo (hruška a vodka). Dokopy nás to vyšlo 186 Eur.

bis
16. okt 2012

250eur,11 ludí LeColonial v centre🙂

mata1976
7. nov 2012

Aj my sme mali krstiny v Le Colonial na Hlavnej, 9 ludi, €130 (predjedlo, polievka, hl.jedlo, alko a nealko)

eeffka
7. nov 2012

nas bolo 12+4deti na Jahodnej a 400e ale to bola mala svadba a je to tam na urovni, toto co baby pisu hmm no neviem mne tie podniky napr Tobi sa spaja s "zavodnym stravovanim" a Leziaca bosorka je "pub"
pripitok,predjedlo,polievka, peciva, nealka, 1.chod(dake maso+prilohy), 2.chod ( maso+salaty)
torty sme mali svoje. Krasne aranzovanie, prijemne prostredie a VYNIKAJUCA kuchyna, my tam chodime aj ked mame my vyrocia a tak
uz davno to nie je "horska chata". sedeli sme tam od 12 do 18

mukicica
14. máj 2017

Potrebovala by som poradiť dobrú reštauráciu v Košiciach kde by sme mohli uskutočnit pohostenie. Žiaľ reštika v ktorej sme boli pred 3 rokmi na Hrnčiarskej - po synovom krste - už neexistuje. Tam bolo super... mali salónik a ku salóniku mali aj samostatnú toaletu, takže mali sme 100% súkromie.
Za pomoc vopred ďakujeme!
Andrea

kotalova
4. okt 2017

@adrianai
Dobrý deň a kde to je restiku, mala by som záujem a ako sa vola a kde miesto. Ďakujem

adrianai
4. okt 2017

@kotalova dobrý deň, už to bolo dávno a nie v Košiciach, to vám asi neporadim, som
z opačnej strany sr 😇

32kati
24. sep 2020

Dobrý den, nieco aktuálnejsie na krstiny v Ke viete poradit?