Klasická svadba o 3 mesiace

31. júl 2024

Ahojte. Chceme štandardnú svadbu cca 70 ľudí a uvítame ju čo najskôr. Záleží nám najviac na hudbe, foto, videu. Jedlo klasika (nemáme radi vymýšľané). Vyzerá to tak, že nájdeme spoločný termín aj na október max november... dá sa to? 🤔 či radšej budúci rok?

✔️ kostol dedina - bude voľný
✔️ sála voľná
✔️ hudba
✔️ foto
✔️ video

Na zvyšok mám 3-4mes, dáme to? Je ešte určite dôležité jedlo, vizážistka, kaderníčka...ale to už hádam niekoho v najbližších okresoch nájdeme. Mám strach že dáme skorý termín a nebudeme stíhať

ns994
31. júl 2024

Ahoj. Ja si myslim, ze sa to da. My sme tiez naplanovali svadbu za cca 4 mesiace. Sice mensia. Okolo 35 ludi a bez kostola ale sak da sa aj tak 🙃 jedine co pozor. Su dovolenky. Nam skrz leto troska dlhsie trvali saty a v jednom klenotnictve nam vraveli, ze asi nestihnu obrucky. Ale nevadi nasli sme iny. A saty sme stihli len teda som sa musela troska rychlejsie rozhodnut.

blondinka95
31. júl 2024

Podľa mna sa to da lebo vás termín by sim už považovala za mimo svadobnej sezóny

colsami
31. júl 2024

Ahoj, da sa to, presne kvoli tomu ze chcete oktober/november. V maji-sept by to bolo nemozne.

My sme mali v novembri a naozaj sa skvele vsetko riesilo, kedze neboli pretlaky na tie terminy.

ns994
31. júl 2024

My sme mali zasnuby v maji a svadbu v septembri 🤣 a ano to uz bolo horsie. Zacali sme cca od juna planovat a tam nam v jednom odbili, ze dovolenky, ze nestihnú. Ale našťastie sme stihli ale zase mali sme malu svadbu
@colsami

colsami
31. júl 2024

@ns994 my so zasnubami podobne, myslim ze april/maj. Ale zas svadba bola cca 110 osob. Do zaciatku novembra sa skvelo vsetko organizovalo, postupne, priebezne, riesila som vsetko sama popri narocnej praci a vobec nemam pocit ze by ma to nejak extra zatazovalo, ako niektori co organizuju svadbu cely rok za pomoci sto druziciek a tvaria sa ze je to prace na umretie 😁
Mala som pocit ze na vsetko mam vela casu, ziadne nahanacky. Takze autorka smelo do toho (a v uplnej pohodke).

ns994
31. júl 2024

@colsami suhlasim 🙃 islo to celkom hladko vzhladom na ten kratky cas. Tiez sme si vsetko sami riešili. A teda super ssvadba nasa vysnivana. Jedine co, kedze sme planovali akurat jun, jul , august tak dovolenky nas trosicka zdrzali ale vsetko sa da, ked sa chce. Dali sme si priority, co urcite treba a ostatne uz slo samo. Prinajhorsom sme si vraveli, ze keby daco nahodou nevyslo, tak nejake biele saty najdeme aj niake prstene a hotovo. Doleziti sme my dvaja. Ale vsetko vyslo. Takze autorka vidíš. Za nas smelo do toho. Drzime palce 🙃

cucoryedka
31. júl 2024

my sme mali svadbu pred 13 rokmi, v maji sme sa zasnubili, v juni ju zacali riesit, v druhej polovici augusta svadba ... ziadne vymyslanky neboli, 75 ludi, kostol, foto, kadernicka, kolace, napoje som obehala/obvolala, saty som nechala sit v KE, a stihlo sa to, okrem videa, sme mali vsetko 😊 do toho kontroly s bruskom lebo som bola tehu, dokoncovala semester 🤣 takze stihnut sa da 😊 a dobre bolo ...

muchotrafka298
1. aug 2024

Zisti si, ako to je v kostole s predmanzelskou naukou, ktoru musite absolvovat a ci by ste to stihli. Lebo vsade je to inak.

vilma7
1. aug 2024

Samozrejme ze sa to dá.

masandra
1. aug 2024

Určite sa to dá, my sme ju "zbuchali" za dva mesiace, proste sme si povedali, že na čo čakať, keď vieme, že chceme byť spolu, chceme sa vziať a tiež chceme rodinu🙂

rorino
1. aug 2024

Dáte,aj za mesiac sa dá stihnúť,ak máte priestory ostatné vybavíte.

katie253
1. aug 2024

My sme sa zasnubili vo februári, všetko sme mali pripravené na október, sála, kostol, fotograf, no všetko a v apríli som zistila, ze čakám bábo, tak za 3 dni sme svadbu preložili na máj, takže, dá sa to. Smelo do toho.

juliet86
2. aug 2024

my sme to dali za,5 tyzdnov. bez kostola

autor
3. aug 2024

Tak sme to nakoniec riskli a svadbu mame za 2 a pol mesiaca 🥹 Drzte nam palce 😃