Kde zoženiem handmade vianočné darčeky?

pisemteraz
15. dec 2015

Na poslednú chvíľu hľadám handmade darčeky pre moju rodinu. Pozerala som na www.sashe.sk a na galanteriaivana.sk. Páčilo sa mi to tam, majú tam ozaj krásne výrobky. Máte skúsenosti s dodaním výrobkov z týchto stránok ? Dodajú načas ?

kengurica
15. dec 2015

Sashe zdruzuje obrovske kvantum vyrobcov a dodavatelov, takze nikto ti to vseobecne nepovie. Zalezi na konkretnej predajkyni. Preco sa to teda nespytas teda tej, od ktorej chces vyrobok kupit?

lenkasop
15. dec 2015

Skus aj mawile.sk, ak ma konkrétnu vec dotyčná pani vyrobenú, tak by to malo do Vianoc prísť. Priamo kontaktuj predajcu.

jumama
15. dec 2015

Na sashe maju predajcovia aj hodnotenia, mozes sa aj podla toho riadit, a urcite odpovedia na spravu, ak im napises...

vcielkamaja007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sihaj
15. dec 2015

sashe.sk, alebo fler.cz (z čiech je dosť drahé poštovné)
(ja mám to šťastie, že niektoré veci si viem spraviť sama)

moni244
15. dec 2015

No hlavne musis pozerat to, co maju uz urobene a nie na objednavku, to ti teraz nik neurobi

maaaria3
15. dec 2015

www.sashe.sk.... ešte som nemala problém, vedia sa dohodnúť, komunikácia super

letuska288
15. dec 2015

@pisemteraz O aký typ darčekov máš záujem?

maminecka2
16. dec 2015

Vcielkamaja- to je nadherne, sikulka

lillien11
16. dec 2015

Kukni aj u mňa 😉 Zo sashe ale ako bolo písané vyššie - záleží na danom predajcovi a hlavne pozeraj čo je na sklade ...

nikaella
16. dec 2015

Všade nájdeš aj tu u každej druhej v albume.. :D aj ja mám deky patchworkové aj hocičo sa dá.. :D

sonicka223
11. nov 2016

Ahojte, ak sa pozriete do môjho bazošu, tak tam mám nejaké ponožky od slovenského výrobcu, funguje už druhý rok, ponožky sú priamo od neho a ceny tam mám tiež od neho, väčšinou sa u nás rozchytajú po známych a rodine, ale tento rok nám pár kusov ostalo...ak sa vám zapáčia, pošlem...môžem odporučiť, za tie 2 roky som nevyhodila ani jedny ponožky, že by sa spravila nejaká diera(a to chodíme všetci bosí🙂), len na 1 pustil švík (1 zo 100 párov čo sme mali)...

chantalienka
11. nov 2016

robim zdobene sviecky, som aj na sashe. Vianocne objednavky stale prijimam.

lenkasop
12. nov 2016

@pisemteraz aj u mňa v albume - robím náramky na pamäťovom drôte, náušnice....

smajla27
12. nov 2016

Nick "pisemteraz" je uz NEAKTIVNY

lenkasop
12. nov 2016

@smajla27 som si nevšimla predchádzajúce dátumy 😀

crativeart
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smajla27
12. nov 2016

@lenkasop staci ked si to prvy nevsimne a uz to ide 😀 inak celkom dobra tema na zviditelnenie svojich vyrobkov kedze uz na plochu sa nic neda dat 😉

crativeart
Odpoveď bola odstránená
Zobraz