Kde ste trávili sviatky?

30. dec 2023

Aj vas sa stale pytaju, kde ste travili sviatky a cuduju sa, ze doma? Pride mi to otravne.

nelca84
30. dec 2023

Nie, nikto sa ma to nepytal, vsetci co viem, travili vianoce doma

minesasubu
30. dec 2023

My to mame so silvestrom , mame male dieta a chceme si konecne odychnut od navstev a tie reakcie .. omg doma bude och to je skoda ..
ja sa zasmejem a poviem no kedze nas do bieleho domu nepozvali tak radsej zostane doma 😅

dulazh
30. dec 2023

sama doma

autor
30. dec 2023

@dulazh Tiez sa ta stale niekto vypytoval kde vianocujes?

egonsk
30. dec 2023

doma a v posteli, doliecoval covid 🙂

autor
30. dec 2023

@nelca84 to mas dobre

zobaka
30. dec 2023

skôr sa pýtajú, kde bude človek na Silvestra, kebyže si môžem vybrať tak v exotike 😁

Vianoce trávi väčšina ľudí doma

mariejenka
30. dec 2023

Doma s chorými deťmi. Bez návštev. Taká klasika☺️

ivik4
30. dec 2023

Nie nik

natall113
30. dec 2023

Skôr sa všetci pýtajú na Silvestra, máme 7 mesačnú dcéru a keď poviem že budeme doma tak hneď všetci čoo? Aspoň do kulturaku choďte alebo šak dajte dieťa babke a máte vybavené

diewcatqoo
30. dec 2023

O nas vedia, ze sme najradsej doma pocas Vianoc a Silvestra, tak sa nas to uz ani nikto nepyta 🙂

majka99999
30. dec 2023

Na Vianoce doma, Silvester u svokry na dome, takze ako 2. domov, varim a upratujem ako doma 😁, dnes sme boli korculovat, nic specialne nechystame. Po Novom Roku idu deti k nasim, vyzdvihneme v nedelu, my budeme pracovat 4.1. alebo aj skor.
Inac tiez este deti kaslu, maly bol chory, posledny tyzden ani v skole nebol od utorka a vstkych nas fajne nakazil, ja som bola chora na konci novembra uz, to zase starsi doniesol, tak cakam, kedy bude zase slniecko a 20 stupnov. 🤣

20erika07
30. dec 2023

Tiez sa ma to asi traja ludia pytali prvýkrát v živote ,bolo mi to divné.

ailiba
30. dec 2023

Ano, aj ja sa pytam... Pride mi to normalne. Ale nie je nic cudne na tom, ze doma. To je predsa asi najbeznejsia odpoved. My sme boli u mamky... Ja s rodinou aj sestra s rodinou aj jej rodicia. Vsetci spolu. Mame viac malych deti. Kazdy nech sviatkuje ako mu vyhovuje.

autor
30. dec 2023

@ailiba A preco sa to pytas? Naco ti to je? Ake zavery si z odpovedi vyvovodis? Neprides si otravna?

ailiba
30. dec 2023

Normalna slusna komunikacia... Co je na tom otravne? Nie, vobec nie som otravna, ked chces vediet. A preco si ty taka precitlivela na beznu otazku?
Ako sa mas? Ake boli sviatky? Kde ste boli? Oddychli ste si? Mna sa to tiez pytaju... Co je na tom otravné? Väčšinou to aj tak bez otazok kazdy spomenie. Nepride mi to vobec intimna otazka.

autor
30. dec 2023

@ailiba Tak ti pisem, ze si otravna a tato otazka ludi obtazuje.

ailiba
30. dec 2023

Iba teba to otravuje. Mimochodom som sa na to teba vobec nepytala.
Ja otravna nie som. Vonec ma nepoznas. Mam za priatelov normalnych ludi bez komplexov, ze boli povas sviatkov doma.

nenne27
30. dec 2023

Doma a mali sme tu par dni obaja mamy, svagrinu...chodili k nam kamarati a my sme chodili k nim

dulazh
30. dec 2023

Nie a ked sa ma niekto spytal,tak som povedala doma a tym to skoncilo.

zmrzlinka2021
30. dec 2023

Autorka,

normalna ludska komunikacia.
Kam ideme na sviatky?
Chystane sa na leto aj k moru?
A snezi u vas?
A co je vase typicke stedrovecerne jedlo?
...

Neuraz sa, ale ja nechapem, kde zijes, ci nemas ziadnych priatelov, vztahy, lebo toto je normalna komunikacia.

Ludia ziju rozne zivoty, niekto ide cez zimne prazdniny bezkovat s celou rodinou, niekto ide do tatier turistikovat, niekto odchadza do dubaja, niekto k rodicom do bardejova, niekto ostava doma a uziva si to...
Zivot je velmi roznorody. My sme roznorodi.

Pravidlo č. 1: Nebrat si veci osobne. Osobne si vacsinou berieme veci, ktore sami nemame spracovane
Pravidlo č. 2: Tešiť sa s ostatnými a tešiť sa aj z ich plánov.
Pravidlo č. 3: Vidieť u druhých predovšetkým tie dobré veci.

sense
30. dec 2023

Nikto sa ma nepýtal a keby sa spýtal tak nemám problém povedať ze doma. Od 24 až po 26. Teda ak nerátam prirodu

h2
30. dec 2023

Nikto sa ma na to nepýtal. Vianoce trávim doma vždy.

janewithane
30. dec 2023

Priznavam ze posledne roky sa to aj ja pytam ( aj ked odpovedi doma sa necudujem). Chcem sa inspirovat ako to maju ini. Kedze uz mam manzela, dospelych surodencov - jedneho uz s rodinou, donedavna aj rozvedenych rodicov...

A teda my s muzom ostávame na silvestra sami doma, bez navstevy ( uz asi 3.rok) a dako sa nad tym nikto necuduje z blizkych 😄

anabel2341
31. dec 2023

Doma, cely rok som pracovala tak som si chcela odychnuť rano som navarila dali sme si večeru a potom si pozerala rozpravky a odychovala. Dnes to bude tiež tak :D neznašam alkohol atď najlepšie mi je doma 🙂