Kde kúpim pekné ale nie drahé obrúčky ?

sisa217
3. jan 2020

Otca nasej dcery osvietilo a chysta sa svadba juchuu 😂 mala,skromna a tajna ale bude 😂 🙈 poradte nam prosim,najlepsie ak mate skusenost kde zohnat pekne no zaroven nie drahe obrucky..nechceme zlato,to je dost drahe,mozno nejake striebro ale najradsej by sme chceli titanove..net mam preluskany ale objednavat nieco co nazivo nevidim velmi nechcem a aj tak mam pocit ze drviva vacsina prstenov je z aliexpressu 🙈 dakujem pekne 😊

dominika_sk
3. jan 2020

Nepovedznie.sk mam odtial

nelca84
3. jan 2020

@sisa217 ak ta to nesuri, tak urcite aliexpress, tiez mame odtial z chirurgickej ocele

limetka69
4. jan 2020

Objednajte si z ali, ja som mala. Vsetko z ali, aj svadobne saty, tiez malicka svadba par ludi. Moj vysgroj ma stal do 100 eur, saty, kytica, topanky, diadem, vsetko ali... Len obrucky boli drahe, su z chirurgickej ocele a stali na slovensku dost a volila som z ali objednať :D mame mierne zaoblene, pretoze sa mi nepacili tie hranate, aj ked na tej foto na prste zo nevyzera zle 🙂

jaskolka
4. jan 2020

Chirurgická oceľ, aj do 20 eur kúpiš obrúčky pre par

mirage
4. jan 2020

@dominika_sk ja som sa normalne tej tvojej drakulovskej ruky zlakla

amelie2017
4. jan 2020

Akurat vcera mi prisli z Ali, chirurgicka ocel, stali spolu menej ako 8€. Mame aj zlate, ale muz ju v praci velmi nicil, tak sme chceli jedny aj na bezne nosenie a zlate len prilezitostne

amelie2017
4. jan 2020

Inak take iste sme objednali z msperk a este v ten den som ich nasla na ali. Takze zo slovenskych stranok neodporucam, aj tak su vsetky z ali. Teraz som pozrela tu stranku nepovedznie a tam su tie iste co na ali ale za 70€.

adusa1987
4. jan 2020

awoz.sk mi mame obaja obrucky za 280 eur 6 rokov zaruka

haaadanka
6. jan 2020

@mirage ja tiež 🤭

snowflake07
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika_sk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubina2
12. jan 2020

Kočky a viete nosiť link na obrúčky z chirurgickej ocele na Ali? Ďakujem

lubina2
20. jan 2020

@amelie2017 ahoj, prosím Ťa, riadila si sa tými mm čo uvádzajú ich tabuľky? Sedi to? Ďakujem