Kameraman na svadbe

misshelliness
19. okt 2021

Ahojte. Chcem sa spýtať žienok ktoré už majú za sebou svoj deň alebo aj tých ktorých to ešte len čaká. Čo hovoríte na kameramana na svadbe? Priateľ nechce, že je to zbytočne, že ludia sa menej odviažu ale ja by som ho tam skôr uvítala. Príde mi to náhodou ako veľmi milá spomienka.
A keď tak že koľko vás vyšiel kameraman

sandra151
19. okt 2021

Za mňa jedna najkrajšia spomienka je práve to video ktoré od neho máme. Veľmi by som to ľutovala keby ho nemám a pre mňa to bola jedna z veľmi dôležitých a podstatných vecí ktoré som chcela mať. Profesionálny kameraman sa v dave stratí, ja som o našom ani nevedela, naozaj nikto nevnímal že ho niekto točí. Bol maximálne nenápadný a profesionálny . A hlavne dnes už majú úplne malinké kamery, nie ako voľakedy. Cena bola 600€

konikkon
19. okt 2021

@misshelliness aka partia sa zíde, tak sa ľudia odviazu. Kameraman ich zábavu určite neovplyvní. Je to úžasná spomienka. Fotky su fajn, ale video je video. Cena 400-500 € je primeraná. Samozrejme, sú kameramani, ktorí si pytajú oveľa viac. To je uz na vašom zvážení a rozpočte.

tomaskovamaminka
19. okt 2021

Tiez sme mali, aj ked bola svadba malinka, ved on stale tocit nebude, ale zachyti tie najdolezitejsie okamziky 🙂 A este sme si dali natocit taku pred- cast ( sice to bolo uz par dni po svadbe) , ci ako by som to, kde sme boli len my dvaja normalne obleceny v zahrade a v skleniku jedneho zamku, len podmaz hudba, bez slov, pekne nam to nastrihal, fontana, kvety, stromy, rybicky, ..... Je to pekna pamiatka. Cenu uz neviem, to uz bolo davno uz su ine :/

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fadama
19. okt 2021

určite video, fotky nie sú také ako video. tých ľudí tam vidíš, počuješ. my máme video a sem tam si pozriem

zuzanka.zuzu
19. okt 2021

za mňa áno, bohate stačí na obrade+chvíľku potom na hostine, ale popravde od svadby som to video už nepozerala 😂 mánia trvala asi 2 týždne 😀 fakt ani raz...

ja žijem prítomnosťou, ale niekedy ukážeme deťom nech sa pobavia 😂 žiadny romantický aspekt nečakám, skôr sa na nás budú kosiť. to je celé.

ankare
20. okt 2021

Kameraman určite áno.

de_zi
20. okt 2021

My sme mali dokonca aj keď sa nekonala hostina kvôli opatreniam. Máme nádherné video a rada sa naň pozerám. Lepšie, než foto. 😊
Ja milujem videá, strihám si aj z dovoleniek, atď. 😅

luciador
20. okt 2021

@misshelliness Kameraman na svadbe určite áno, nebudeš ľutovať tie peniaze.... V našom prípade cd zo svadby určite nezapadlo prachom, každé výročie si spoločne pozeráme našu svadbu a komentujeme ( pri niektorých situáciách so smiechom), že tie deti už ako vyrástli, koľko párov sa za ten čas rozviedlo,niektori sú už nebohi...(je tomu už 13 rokov),my si proste radi z času na čas pozrieme našu svadbu,aj kázeň z kostola, ktorá bola veľmi veľmi pekná, taká fakt do života a o živote, čo je v ňom dôležité a nehovoriac o tom, že deti, keď boli malé,tak nechceli pomaly nič iné pozerať,len našu svadbu 😁 Takže za mňa, určite choďte do toho, mať kameramana na svadbe. Neoľutujete 👍👍👍👌👌👌

evica17
20. okt 2021

@nikolka1986 suhlasim. Muz chcel video, tak ma, a videli sme ho raz na zaciatku, ked sme ho dostali. Odvtedy si nanho ani nespomenul , a ani fotky nekukal. Za mna vyhodene peniaze. Tak isto ako nam ponukali videa z kazdej prilezitosti-birmovka, promocie a ine..nie dakujem.

sandra151
20. okt 2021

@luciador úplne súhlasím, my sme mali včera druhé výročie ale svadbu som videla nespočetne veľakrát a stále si ju rada pozriem hocikedy

oktoberka
20. okt 2021

Za mňa áno.
Môžem deťom ukázať babky,dedkovi,kt.este na svadbe boli,už nie sú.
A to ja nemám rada fotky,ani videá,ale majú svoju hodnotu,po rokoch.

domiklik
20. okt 2021

@misshelliness moji rodicia mali svadbu v roku 1989, mali video... Z tých prvých 😃 so sestrou sme si ho pravidelne púšťali, moju matku to vytacalo do vyvrtky 😃 bolo jej pri tom asi dosť trápne... Keď som sa pred 3 rokmi vydávala ja, za investovala som do fotiek, mali sme 2 fotografov a urobili aj video, krátky 5 minútový zostrih... Okrem toho točili kamoši, všetci mi to po posielali a ja som si to dala na USB kľúč (pre ďalšie generácie), za mňa stačí takto

beronsche
20. okt 2021

@misshelliness za mna urcite ano. My sme nemali profi, mame len amaterske video a lutujem to..