K oltáru so synom

29. okt 2023

Ahoj skupinka, onedlho idem mať svadbu.. čo si myslíte o tom, žeby som šla k oltáru so 7 ročným synom ? Môj otec nepríde, starý otec už nechodí a sama moc ísť nechcem... bude to svadba len v kruhu rodiny

janai1
29. okt 2023

Prečo záleží na tom čo si myslia cudzí ľudia na koňovi? Je to tvoja svadba, urob ako to cítiš ty

janinah
29. okt 2023

Ten sprevádzajúci tá má " odovzdať" budúcemu manželovi.vidim v Tom symboliku.Dieta mi tam nepasuje.mamku nemáš? Alebo krstného otca...

zuzap33
29. okt 2023

Ved chod normalne s buducim manzelom. Aj ja som tak sla

autor
29. okt 2023

@zuzap33 nám bolo povedané že sa tak nechodí 🤷‍♀️

la_dolce_vita
29. okt 2023

To je take moderne teraz, ked som sa vydavala, nebolo to tak. Isli rovno buduci manzelia spolu, nikto to neriesil.

pribinak
29. okt 2023

Ja som bola na svadbe, kde kňaz viedol nevestu k oltáru

Ale kľudne mizes ísť aj so synom, úplne v pohode. Je to mladý muž

januska12323
29. okt 2023

Choď s kým chceš, veď to je úplne jedno.

drakvak
29. okt 2023

V kostole neviem, či je to zvykom, ale na úrade sme prišli spolu ako nevesta a ženích. Ocka som už nemala a nikoho iného som tam nechcela.

vanilkovazmrzka
29. okt 2023

Je to tvoja svadba. Chces ju mat so svojimi milovanymi, a svojho syna milujes. Nevidim jediny dovod, preco by toho nemal byt sucastou aj v takomto style.

Zelam peknu svadbu a este krajsi zivot ❤️

zuzap33
29. okt 2023

Moj otec bol tazko chory, krsny uz nebol. Isli sme tak k oltaru, nikto nic nepovedal. Kto vam povedal, ze sa tak nechodi?

joesvk
29. okt 2023

Ja som v kostole išla s mužom. Môj otec už vtedy nežil. A nebolo to čudné.

hubka51
29. okt 2023

Podľa mňa by to bolo pekné 🙂 Svadba je o vašej rodine čiže teba muža a keď máš už dieťa tak dieťaťa.Je na vás ako bude vás deň vyzerať 🙂

jamimo
29. okt 2023

urob ako cítiš... Je to o vás... Boli sme na svadbe, kde pár prišiel k oltáru spolu, nevesta s dieťaťom v náručí ( vek pol roka).. A? Ani som nad tým nerozmýšľala, že by ju mal viesť otec... Bol to pekný obrad a je to šťastné manželatvo.

alex49
29. okt 2023

chod s kým chceš, práveže so synom sa mi to hodí. Dieťa už máte, rodinou už ste, len na papieri nie, syn vás spája,tak vás spojí aj pred oltárom

milanemila
29. okt 2023

Podla mna je to mile, mna viedol k oltaru moj mladsi brat. Kamosku viedla babka. Nie je na tom nic zle, moze to byt hocijaka tebe blizka osoba, vobec to neries ;)

jakoma
29. okt 2023

Podla mna je to v pohode so synom. Moju mamu viedol kedysi ockov brat, lebo nemala v rodine ziadneho muza. Takze aj davno boli take zvyky, nie je to moderna vec.

loliki
29. okt 2023

Choďte spolu všetci traja: muž, ty aj dieťa. A nech si hovorí kto čo chce. Patríte k sebe. Či nie? 7 ročný syn je spoločný? Tak na čo sa chcete hrať na pannu orleánsku?

danica2711
29. okt 2023

že sa tak nechodí? Kto je to ten SA, čo to stanovil ako normu? Kašli na všetkých SA, choď tak, aby ti to urobilo radosť a hotovo

blaazi
29. okt 2023

My sme mali na vyber, viedli nas rodicia, ale mohli sme prist aj spolu ako manzelia, viedol by nas knaz.

h2
29. okt 2023

Mne sa to veľmi páči. Keby som sa náááhodou išla vydávať, urobila by som to tiež tak (môj otec už nežije).

mikadooo
29. okt 2023

Opýtaj sa rodiny, ktorá tam bude, čo si o tom myslia. Mne to príde divné, aby dieťa doviedlo nevestu k oltáru. Ale možno je to len sila zvyku, jednoducho som ešte nevidela svadbu, kde dieťa dovedie nevestu 🤷.

rorino
30. okt 2023

To bude pekne👍

evkamotka
3. nov 2023

Chod so zenichom alebo so svedkom.
Ja som tak sla ze nevesta so zenichom prvi a ja ako svedok s druhym svedkom sme isli za nimi