Je wellness pobyt vhodný darček v momentálnej situácii?

marfka3
11. nov 2020

Ahojte.Manzel bude mat 40,chcela by som nam kupit wellness pobyt,lenze teraz je situacia aka je...Su aj wellnessy s dlhou platnostou.Myslite,ze je to dobry napad?Kamoska mi vravi,ze co ak kupim a hotel skrachuje.

sisa_s
11. nov 2020

Ja by som v takejto neistej situacii vytlacila nejaky vlastny poukaz, kde bude napisane, ze ide o wellness a bude to v podstate "obycajny papier, darcekova karta", a ked sa situacia upokoji, tak potom objednat 🙂 a o nic neprides

1aduliatko1
11. nov 2020

tiež by som teraz nekupovala, nikto nevie čo bude do jari, do leta...

snazilka_bio_mamka
11. nov 2020

ja som dostala wellnes na min. ročné narodeniny novembrove, ze využiť ich mozem od noveho roka t.j. 2020, mali sme booknute na marec, vypukol covid, potom sme to prelozili na september, vypukla druha vlna, prelozili sme na koniec novembra, nedá sa, tak uz som zatial ani neprebookovala. Katastrofalny darček pre mna a este aj covid tomu pridalo grády.

marfka3
autor
11. nov 2020

@snazilka_bio_mamka a neprepadne vam to uz?

bucko555
11. nov 2020

@snazilka_bio_mamka prečo si nebola v septembri šak všetko fungovala ja som bola začiatkom októbra na wellness

katulienkax
11. nov 2020

moji rodicia boli v lete vtedy tiez fungovalo
ale inac popravde tohto roku by som nekupovala nic take, ste dospeli ludia darcek si mozte dat aj potom

snazilka_bio_mamka
11. nov 2020

@marfka3 písali ze vzhladom na situaciu nam to prehodia do noveho roka

snazilka_bio_mamka
11. nov 2020

@bucko555 teraz som si tak spomenula ze tusim v septembri sme zas mi nemohli lebo priatel nedostal dovolenku ale v marci a terza nam to zrusili. Uz na to nemam ani nervy cele :D

loginexistuje
11. nov 2020

nie nie je to vhodny darcek teraz

bucko555
11. nov 2020

@snazilka_bio_mamka poznám ja som mala ísť v apríli a presunuli sme to na ten október a to sme.stihli o chlp lebo jak sme došli tak pár dní potom vyhlásili nudzovy

snazilka_bio_mamka
11. nov 2020

@bucko555 podla mna sa tam nedostaneme nikdy :D preto nenavidim take darčeky kde mi proste daruju nejaku činnost, že niekam musim ist nasilu.

sense
11. nov 2020

Zhotov doma nejaký poukaz na wellnes pobyt (nič konkrétne) a vyberie si keď bude chcieť a môcť podľa seba

Nežijem na svk, ale tu máme aj portály kde môžeš kúpiť poukaz je platný cca rok ale nie je problém presunúť alebo smart Box kt zaplatíš a potom podľa uváženia v tej hodnote vyberieš... V tej hodnote