Je taýyto outffit vhodný na svadbu ako hosť?

juliasb
20. aug 2022

Prosím o názor. Je takýto outffit vhodný na svadbu ako hosť alebo je to nevhodne/vulgárne?
Ďakujem

0silvia0
20. aug 2022

@juliasb sukna ok, top nevhodny

pribinak
20. aug 2022

@juliasb nie

gab
20. aug 2022

sukna ano, hole brucho nie

patka06
20. aug 2022

sukňa áno, vrch nie

bessie12
20. aug 2022

@juliasb sukna by mohla byt, ale top urcite nie. S holym bruchom by ma ani nenapadlo ist na taku spoloc. udalost akou je svadba. Ja by som nesla ani len do mesta takto oblecenia a nie to este do spolocnosti.

mimi3008
20. aug 2022

@juliasb absolutne nie🤣

panelacikova
20. aug 2022

@juliasb to je tak na pláž, nie na svadbu

ninusa221
20. aug 2022

Sukna ok aj ked nevýrazná farba ale ten top mozno tak do ministry nie na svadbu…

stellarstar
20. aug 2022

@juliasb dole áno hore nie

luliu
20. aug 2022

Hrozné na svadbu - úplne nevhodné

juliasb
autor
20. aug 2022

Ďakujem vám veľmi pekne za názory 🙂 môžem sa prosím opýtať ešte aj na toto? Ja som bola len na 1 svadbe za život, je proste odhalené brucho úplne zle vždy?

mandzula
20. aug 2022

Sukna fajn, top nielen prikratky, ale ani material sa mi nezda vhodny, zda sa mi skor taky "sportovy".

slecnabe
20. aug 2022

Akurat vcera sme boli na svadbe a jedna baba mala taky satenovy komplet (sukna a top) vyzeralo to uplne luxusne a vobec to nikomu neprislo vulgarne ale teda material bol ozaj taky spolocensky a tiez ta medzera medzi topom a suknou bola mensia

dzulli1980
20. aug 2022

Za mňa u obidvoch sukňa fajn, no tie topy nie ... prečo chceš mať odhalené brucho? ... jednak sa to na takú udalosť nehodí a len tak zo zvedavosti by ma zaujímalo, či Ti nebude prevísať bruško cez tú sukňu, keď sa naješ ... či budeš len tak zobkať celý večer? Ak chceš zvýrazniť svoju postavu, existuje kopu iných strihov, ktoré postavu ukážu.

hilda08
20. aug 2022

@juliasb bola som na svadbe, kde to takto jedna baba mala, len to bolo cele take ako vyšívané a mne to neprišlo nevhodne, len na to treba mat aj postavu

juliasb
autor
20. aug 2022

@dzulli1980 brucho by mi určite neprevisalo 🙂 mam ho úplne rovné. Nosím rada crop topy lebo brucho je jediné pekne na mne. Inak aj podprsenka AA je mi velka, žiaľ. Na nohách mam zas kŕčové žily. V crop top sa cítim pekne a sviežo aj manželovi sa to strašne páči na mne vždy. Ale teda keďže je to nevhodné tak nič 🙂 som rada, že som si precitala názory ostatných lebo muž mi povedal ze krásne šaty, uzasne :D

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thereisabear
20. aug 2022

@juliasb za mňa by to druhé mohlo byť, stále lepšie ako divoké výstrihy až neviem kam...

radanna11
20. aug 2022

Ale veď takú sukňu kľudne môžeš mat len namiesto holeho brucha zapravis do nej obtiahnutých top a vynikne aj tvoj štíhly pas a aj brucho nebude hole lebo to sa naozaj nehodi

nikdenikto
20. aug 2022

Dlhá sukňa ok, do nej je ale vhodné nejaké pekné body - sú rôzne od hladkých, s čipkou atď.

Zo zobrazených outfitov pre mňa možnosť 2

dobromila
20. aug 2022

Holé brucho sa okrem pláže nehodí nikam, pokiaľ máš viac ako 11-12 rokov

eternity24
20. aug 2022

@juliasb Prvy outfit podla mna malo slavnostny, fadny. Druhy super. Odhalene brucho moze byt. Pridaj este nejake vyrazne nausnice, pekny make up a vlasy a budes ako zo skatulky

lienka.7
20. aug 2022

@juliasb absolútne nie👎👎👎

bykaterina
20. aug 2022

@juliasb skús si pozrieť etiketu obliekania. Svadba je slávnosť na ktorú by si nemala mať ani dlhé šaty. Nie je to ples ani večerná slávnosť. Vhodné sú koktejlové šaty. Toto určite nie. Toto tak na pláž, večer Max na večeru na dofci.

kaca222
20. aug 2022

Za mňa áno - je to pekné a vôbec to nevyzerá vulgárne 🙂 obzvlášť ak je svadba v lete kedy predpokladáš teplo, tak za mňa super volba 🙂
Ak si nie si istá, napíš neveste čo si o tom myslí. Ona je jediný človek, ktorého názor by ma zaujímal.
P.S.: ženy ťa budú ohovárať, lebo väčšina z nich si taký outfit dovoliť nemôže 😅 ja tiež nie, snáď jedine keby som celý večer nič nejedla 😃

sovica
20. aug 2022

Prvé foto - sukňa áno, top nie. Druhé foto, za mňa kľudne môže byť, keďže top je slávnostnejší a nevyzerá ako športová podprsenka. Ten 1-2 cm odhalenej kože podľa mňa môže byť. Ak to nie je vyložene luxusná svadba alebo nie je vyžadovaný dress code, tak ja nevidím problém.

simona1306
20. aug 2022

Ja som bola naposledy na svadbe kde nevesta mala podobny komplet, ale samozrejme cely biely, bolo to luxusne , ine ... ja som za vystrelky a podobne veci sa mi pacia, ale volila by som urcite iny vrch, toto mi pride ako podprsenka do fitka. Ak sa citis dobre v odhalenych veciach, skus zvolit mozno jemny cipkovy vrch , a pod to telovu podprsenku. Alebo priliehavy vrch s odhalenym chrbtom.

maminkadeticiek
20. aug 2022

Otazka znie ako na co?Preco sipotrebujes dat nieco tak kontroverzne?Za mna kratky top na svadbu nie,to nie je podstatne,ale minimalne polka svadobcanov bude mat rovnaky nazor.Mozno aj mladomanzelia.Je tolko krasmych sexy sviatocnych siat,neviem co by ma viedlo k tomu dat si hole brucho na svadbu.

macilaci
20. aug 2022

@juliasb nie