Je takáto postavička vhodný vianočný darček?

27. okt 2022

Ahojte, chcem sa opýtať myslíte že je hlúpe dať niekomu napríklad takýto vianočný darček? Úprimne hľadám niečo pre švagriná nejak extra darčeky si nekupujeme no keď prídu k nám na vianoce a donesú dcérke darčeky tak mi je blbé im nič nedať tak rozmýšľam nad niečím takýmto alebo niečo vianočné nejaké šálky nejakú vianočnú ozdobu čo by malý na pamiatku že to majú od nás.... Alebo viete poradiť niečo lepšie no nie také veci ako uteráky. Návliečky kozmetika také už po dostávali do vybaví

nelca84
27. okt 2022

kupovat bytove dekoracie je podla mna dost odvazne, kazdy mame iny vkus, ja by som to napr. nechcela, a uz vobec nie ako vianocny darcek

teki1
27. okt 2022

Mňa by to potešilo,už dlhšie niečo podobné hľadám.🙂

evica17
27. okt 2022

Nie toto by som nechcela, celkovo takéto lapače prachu nie. Radšej iné.

tinkavvv
27. okt 2022

Radsej nieco co mozu zjest a vybavene. Taketo lapace prachu nie kazdemu vyhovuju.

hendikep
27. okt 2022

nenavidim dostavat haraburdy, vyhodit to clovek nechce ale skladovat tiez nie 🤷‍♀️ za mna racsej nic.. najhorsie su darceky typu “ len aby bolo”

veronika3110
27. okt 2022

tiež mi to príde ako zbytočnosť.. len aby dačo bolo...ale žiaden úžitok z toho.. ak to vyslovene nemá niekto rád.. a väčšinou to ten človek potom posunie niekomu inému...
moja svokra miluje záhradných trpaslíkov a podľa mňa to je otrasné :D

kp7333
27. okt 2022

Za mna je to lapac prachu. Radsej nieco, co vyuziju - napr. kavu, caj, cokoladu, krem na ruky...Hocico, co minu a nebude im zavadzat niekolko rokov.

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
27. okt 2022

Za mna fakt nie.
Kup nieco, co spotrebuju

kittykat22
27. okt 2022

ak chces nieco vianocne tak skus sadu vianocnych fukanych ozdob. Nevies v akej farbe maju stromcek?

nafka0483
27. okt 2022

To co si tu dala je podla mna otrasny gyc. Radsej daj pekne zabalene domace vianocne pecivo, alebo kvalitnu cokoladu, orechy v mede, kvalitnu "nutelu", oriesky v cokolade, poriadny sypany caj (alebo domaci z nasusenych sipok...). Hocico co spotrebuju, nie lapace prachu.

lylyjana
27. okt 2022

je to mile, no ty poznas lepsie jej vkus. Radsej dat toto ako nic. Ale mozes urobit aj nejaky balicek alebo aj kupit hotovy, nejake susene ovocie a lepsi caj, alebo take nieco. Ale tak kazdy rok na vianoce jej tiez asi nebudes davat susene ovocie, tak teraz mozes dat aj takuto postavicku a dalsie vianoce zas nieco ine 🙂

kikushaa
27. okt 2022

Nie, prosim nekupuj jej to. Kupte s muzom pozkazku do lepsej restauracie, urob nej domace slize, cestoviny, daj jej domaci dzem. Kup jej stieraci zreb (zo srandy) ale toto nie, pripadne jej kup nieco co podpori dobru vec napr https://www.sashe.sk/detomsrakovinou/detail/via...

hipuska
27. okt 2022

Ak sú dospelí, dala by som fľašu alkoholu

sandra163
27. okt 2022

Mňa osobne by takýto gýč nepotešil. Ak fakt nevieš čo darovať, čo napríklad darčeková poukážka na nákup kníh, kozmetiky, oblečenia, potravín.... V každom obchode ich majú a je to podľa mňa lepšie, ako darovať zbytočnosť v duchu hocičo, len aby sa nepovedalo.

beata_k
27. okt 2022

Nie, nepotesila by si ma. Skor kvalitnu cokoladu, vino, dobru kavu.

lucik194
27. okt 2022

nikdy

blaazi
27. okt 2022

Ja milujem darčeky, ktoré sa dajú minút. Ako olivový, ľanový, makový, tekvicový a pod. olej, džemy, koreniny, sušené ovocie, orechy - to je už pre mňa luxusný tovar pomaly..ale i telové mlieko, nejaké ozdobné mydielka, nadšená by som bola aj z poukážky na knihy alebo na oblečko. Lapačov prachu sa desím. Tento rok som dostala už asi 4 anjela. Tento raz aj farby mení. Mne je ľúto peňazí, keď si pomyslím na to, že niekto na tie anjeliky musel zarobiť a ja by som ich najradšej doma nemala.. . 😊😊😊

ketrint
27. okt 2022

A čo tak proste fľašu vína alebo nejakého likéru? Ja mám rada jedle darčeky, človek potom z toho nemusí ometat prach 😂

zuzubb007
27. okt 2022

Tak toto je fakt velmi zle ako darcek, co tak kupit nieco prakticke med, flasku
, kvalitnu cokoladu, poukazky a podobne, taketo gycoviny ako sosky sa takmer nikomu nepacia

jaskolka
27. okt 2022

Nie, fakt toto nie. Radšej tie jedle darčeky, tým nič nepokazís.

ibrunova
27. okt 2022

Určite nekupuj vianočné veci, ozdoby a podobne na Vianoce ako darček, v podstate to nikdy nevyužije.

lenuska9999
3. nov 2022

Ja osobne by som sa tomu nepotešila. Nemám rada sošky ako také, len na to sada prach a keď ma toho človek veľa a všade, vyzerá to ,že ma doma stále neporiadok...

jesenzima
3. nov 2022

Podľa mňa to nie je dobrý darček. Myslím si, že kupovať darčeky, len aby sa nepovedalo, je blbosť. Nechápem túto posadnutosť darčekovaním...

cecilia29
3. nov 2022

To veru nie. Ja som napr jedne Vianoce dostala od svokry skutocne krasny Vianocny Betlehem pod strocek, jednoduchy biely .