Išli by ste na svadbu bez deti?

27. apr 2022

Za mesiac máme ísť na svadbu a máme dve deti - 2,5 roka a 1 rok staré. Svadba bude od miesta bydliska približne 45min jazdy autom. Pohrávam sa s myšlienkou nechať obe deti doma starým rodicom a užiť si to s manželom ako rande a možnosť poriadne si zatancovať na takej udalosti po veeeelmi dlhom čase. Na druhej strane sme predsa rodina, stále spolu, tak ma v kútiku duše trapia výčitky, že by som ich nemala vziať. Ako ste to mali vy? Čo vyhralo v takejto situácii a na zaklade čoho ste sa rozhodli? Pozvaní sme aj s deťmi 🙂

nika1971
27. apr 2022

Ist s takymi malymi detmi nie je nic moc....ak mas moznost, chodte s manzelom sami...ziadne vycitky by som neriesila...aj rodicia musia obcas vypnut bez deti a uzit si jeden druheho

solange7
27. apr 2022

Mna by ani len nenapadlo aby som zobrala na svadbu tak male deti. S kludnym svedomim by som ich nechala u starych rodicov. Koniec koncov sme takto deti nechali a ziju, nestradaju. 😀

denden77
27. apr 2022

isli sme na svadbu, ked mala krpata cerstvy rok.. zostala pekne doma s babkou a dedkom.. , aby sa aj mama mohla konecne zabavit se vsim vsudy 😁

alexandra2010
27. apr 2022

jasne, uzite si svadbu dvaja, potrebujete to, nie vlastne deti tam nahanat.

angela85
27. apr 2022

Po takom niečom túžim 🤣

janiela6
27. apr 2022

Ak sú deti na starých rodičov zvyknuté, tak smelo ich u nich nechajte a choďte bez nich. Keby ja mám takúto možnosť a nielen ísť na svadbu, ale aspoň na hodinu vypadnúť s partnerom na rande bez detí, čo by som len za to dala. Lenže bohužiaľ - nemáme babky a dedkov, ktorí by postrážili.

sissy27
27. apr 2022

Samozrejme, choďte a užite si to s manželom ! Nie si len matka, stále si aj partnerka, kamarátka, milenka svojho manžela. Deti zo svadby nič mať nebudú, čas strávený so starými rodičmi im dá oveľa viac ako svadba.

jaskolka
27. apr 2022

Jednoznačne by som šla bez deti, keď su zvyknuté na starkych, tak kľudne ich dajte im a choďte si to užiť ako partneri.
Behať na svadbe za deťmi,venovať sa len im, to si svadbu vôbec neuzijete

jaja066
27. apr 2022

Ahoj,my ideme cez víkend tiež na svadbu, máme 3r a polročné dieťa, to staršie berieme do večera a menšie ostáva u babky a dedka. Keďže to je rodinná svadba a budeme tam všetci domáci a malý sa rád zábava ho vezmem, nieje to ďaleko od babky a dedka (svokrovci),čiže zaviesť ho nieje problém. Ale vôbec by som nemala problém ísť aj bez neho a užiť si to.

alexandra2010
27. apr 2022

@angela85 🙂))

deginko
27. apr 2022

Ani by ma nenapadlo brat deti...ak sú v pohode u starých rodičov čo sa postarajú..tak choďte sami

greta2017
27. apr 2022

my sme nadrzovku pozyvali ludi bez deti...nech ich nechaju starym rodicom a nech sa zabavia. Kazda kamoska mi po svadbe povedala ze to bol super napad a este dlho nebudu na svadby deti brat 🙂 oddychli si, zabavili sa, vytancovali a nemali ziadnu starost

sense
27. apr 2022

Ak s tým nema manžel a stari rodiča problém, tak by som šla bez deti a zabavila sa

jana_eyre_2
27. apr 2022

Ja som divná vzorka človeka - neznášam tieto spoločenské akcie kde sa mám "zabaviť" som introvert a nejako neoblubujem tento druh zábavy,a netancujem.. ja by som teda práveže deti vzala, lebo im by sa to podla mňa páčilo ako zážitok a ja by som sa mohla neskôr vyhovoriť že už musíme ísť domov 😅 ale ako hovorím, ja som divný človek.. keď máte kde deti nechať a máte radi túto zábavu, vôbec by som neuvažovala a šla aj bez deti..

autor
27. apr 2022

Dakujem dievčatá, takéto jednoznačné som to nečakala 😀 keby je to v rámci dediny alebo do 15 min autom asi ma to ani nenapadne. No máte pravdu a ísť niekam keď aj na pár hodín bez kočíka, prebaľovacej tašky, príkrmov a v krči či sa vyspia do dobrej nálady, bude po takej dobe, ako dar 😀 uz len veriť že ich starki dokážu večer uspať.

adka3321
27. apr 2022

my sme boli na svadbe ked mala mala 1r1m, bola u babky. teraz ideme v juni na svadbu co bude mat 2r11m a znova bude u babky. uz vidim, ako by na tej svadbe len mne na rukach visela, nepohla by sa odo mna, vobec by som si svadbu neuzila. takto bude mala u babky v pohode a ja v pohode na svadbe. prva svadba aj tato druha na ktoru pojdeme su take ze tam prespime a az na druhy den pojdeme pre malu

eeffka
27. apr 2022

pozri moja mama mi strazila dceru ked som musela do roboty a ako mi vzdy povedala, mala je OK, vsetko bolo fajn... aj keby nebolo. nebude ma znervoznovat, ked nic nevyriesim. prijemnu zabavu.

evica17
27. apr 2022

Jasne ze by som sla bez deti, ak by to bolo mozne a mal sa kto postarat. Az ked budu vacsie by sli s nami. A najlepsie aby sa niekto postaral aj na druhy den a ja v kludne mohla dospat. Zial ziadna svadba v dohladne a vlastne ani nikto kto by sa v noci postaral o dve deti, vsetky babky strach ze co s takymi malymi budu robit.

mariaveronikag
27. apr 2022

také maličké deti si ešte svadbu neužijú, skôr by to tam pre ne bolo dlho a hlučno....ak je možnosť zveriť ich niekomu, choďte sami a zabavte sa. Deti tým o nič neukrátite. Takéto akcie ešte nie sú pre ich vek 🙂

nttnnt
27. apr 2022

chodte sami a uzite si to..ked zoberes deti budes mat rovno po zabave :D a o 8 pekne pojdes s nimi hajat a to nechces :D

oblecenie99
27. apr 2022

Ani by mi nenapadlo brať do toho frmolu tak maličké deti. Oni by z toho nič nemali. Neboj sa, vydržia bez vás, a vy sa zabavte 🙂

jaroe
27. apr 2022

Žiadne výčitky by som rozhodne nemala. Ak by som teda vedela, že to deti aj dedkovci zvládnu. U nás by to ale bol v tom veku problém, kvôli spánku.

kvetinka75
27. apr 2022

je to len svadba a deti sú malé. Rodina budete aj bez toho, aby išli s vami na svadbu. Potom si to tak neužiješ.

chadkroeger
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
27. apr 2022

Jasne, neber ich 🙂 my sme boli v lete na svadbe a teda boli aj male deti, ale teda mne stacilo aj velke dieta a pes a mala som nervy :D s drobcami by som vobec nesla.. to by si fakt riesila len deti

vikusjk
27. apr 2022

rozhodnutie je urcite na vas, sprav tak, ako to citis. Moznosti je vzdy viac. Napriklad my sme boli na dvoch svadbach, ked bola dcera mensia, na prvej, ked mala pol roka, ale to bola kratsia cesta, za 20 min. sme boli autom u mojej maminy, ulozili sme ju spat a vratili sa na svadbu. Na druhej mala uz nieco vyse roka a to sme boli hodinu cesty od bydliska mojej mamy a tam pre nu prisla ona s ujom okolo osmej-deviatej vecer, uz presne neviem. Vzali ju a odviezli ulozit k nej spat a my sme ostali sa zabavat.

bagerka
27. apr 2022

Isla by som. Respektíve, ja idem v júni sama,4 ročný bude doma s tatom, nemáme ho komu nechať, lebo na svadbe pred rokom t o bola katastrofa. On inak super spoločenské bezproblémové dieťa nemal svoj deň, bol nevyspatý, všetko bolo zle atak zo svadby ktorá začala o 17tej sme sa porucali pred 21...tak sme sa dohodli, že na ďalšiu idem sama(môj drahy nehovorí skovensky )

tehula2016
27. apr 2022

My sme tiez na drzovku pozyvali na svadbu bez deti (samozrejme okrem rodiny)..jedna kamoska to nechcela pochopit a prisla s dietatom,samozrejme cely vecer okolo rocneho dietata a po veceri domov (strazit im mal kto)..na vsetky svadby za minule roky sme prisli bez deti a to mame 3..dokonca som v case jednej svadby mala 3 mesacne dieta,ktore som dojcila..starala sa moja mama a 2x mu dala umele mlieko,aby som nemusela odbiehat..takze ja ked vidim tie matky,co silou mocou trepu malicke deti na svadby a morduju sa s nimi cely vecer a potom riesit odvoz a uspatie..panabeka..urcite chod bez deti,bude to super,uvidis

deti95060810
27. apr 2022

my sme na svadbe boli bez jednej dcéry ... mala v tom čase 1,5 roka a pre ňu by to bol problémový večer... bola u mojich rodičov. doporučujem ísť bez detí, však na tom nie je nič zlé...

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz