Išli by ste na svadbu, ak by vás pozvali bez deti?

24. apr 2022

Ahojte, išli by ste na svadbu, ak by vás pozvali bez detí?
S manželom máme na to odlišný názor..

karhu
24. apr 2022

ano

tahomi
24. apr 2022

A preco nie? Chodte a zabavte sa

denden77
24. apr 2022

ja som trvala na tom, ze dieta necham doma 😁

mondolina
24. apr 2022

áno

19mmm71
24. apr 2022

áno

terezia323
24. apr 2022

Švagriná sa ide vydávať a tiež chce svadbu bez detí. Naši pôjdu len na obrad a potom ich zoberie moja mamina. Mne to vôbec nevadí, ich svadba ich rozhodnutie. Na druhej strane záleží aké staré deti máte. Ak by to bolo miminko ktoré musím odbiehať kojiť tak by to bolo iné.

petamich
24. apr 2022

ja by som sla bez deti aj keby nas pozvali s nimi 🙂 teraz ideme na svadbu, maly bude mat rok aj cosi a uz sme sa dohodli, ze svokra pojde s nami a zabavi ho tam ona + prespi s nami na izbe 🙂

podla mna treba respektovat prianie mladomanzelov, ak si to nevies predstavit bez deti, tak treba slusne odmietnut

cyberk
24. apr 2022

Ano, deti nemaju co na svadbe robit, a rodicia co ich tam silou mocou vlacia nemaju rozum 😅

adka3321
24. apr 2022

ano, sme pozvani na svadbu, ale malu 3 rocnu, nechavame u babky.

lala123
24. apr 2022

Osobne sa lepšie na svadbe zabavím bez deti a keď už tak s detmi tak do tej 22 a potom si zabezpečiť babysiting

autor
24. apr 2022

@petamich ja si to práveže bez detí viem predstaviť a veľmi chcem ist...no manžel nechce 😔

tykat
24. apr 2022

Uplne v pohode, ale teda ak by jeden chcel ist a druhy nie, tak by som snazila dospiet k tomu ze bud ideme obaja alebo obaja ostaneme doma.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
24. apr 2022

A cim to muz zdovodnuje?
Dnes je bezne ze svadba je bez deti. Ono je to aj cenovo vyhodnejsie.
Za mojich cias (r.1997 vychod) sme naopak pozyvali cele rodiny, na svadbe sme mali 100 ludi z toho mozno 20 deti, svagrina takisto.

autor
24. apr 2022

@tykat že mu bude ľúto nechať ich doma a my sa pôjdeme baviť...

terezia323
24. apr 2022

Aké staré máte deti?

petamich
24. apr 2022

som sa pobavila (prepac), chlap nechce ist bez deti a prvy bude ruka hore s poldecakom 🙂 a o deti sa budes starat ty (neviem ako su stare)

loliku
24. apr 2022

Tak mne to príde divné že pozvať niekoho bez detí, to by som si ja nedovolila, však sú snáď súčasť rodiny 😁 asi mladomanželia ešte deti nemajú a asi ani zatiaľ vzťah k ním 🤭 ako ja deti na svadby neberiem, vždy chodím bez nich neviem čo by tam robili a pol šály verím že by zbúrali, ale nechávam ich doma lebo viem že nevydržia, nie žeby ich niekto nepozval 🤪

unicornlady
24. apr 2022

Na malé deti je aj tak hudba dosť hlučná a ak sa niekto opije, to fakt deti nepotrebujú vidieť.
My sa chystáme na svadbu, ale tam bude detí viac a aj taká hracia miestnosť a deti sa pohrajú aj spolu. Takže v našom prípade je to iné.

loginexistuje
24. apr 2022

Fakt manzel nechce bez deti ? A koho je to strana rodiny

tykat
24. apr 2022

Ved sa mozete vratit skor. Nemusite byt do rana. Kolko maju rokov?

autor
24. apr 2022

@petamich práveže on je dosť starostlivý.. nie je úplne ten typ "ruka hore"

zmrzlinka2021
24. apr 2022

Pravdaze a velmi rada. My si to uzijeme, budeme môct byt dlho a dieta tymto nebudeme stresovat.

Ale ak tvoj pan manzel nechce bez deti ist, nech si ich bere a DOZORUJE.

autor
24. apr 2022

@tykat 5 a 9

autor
24. apr 2022

@loginexistuje moja rodina

loginexistuje
24. apr 2022

A keby si isla bez muza ? A vyhovorila sa ze on strazi doma deti a uzila si si to bez neho ? A aka je to rodina sestra sesternica ?

anjelikdianka
24. apr 2022

Áno.Ale dcéra by bola sklamaná,ona strašne rada chodí na takéto "akcie"a aj ked bola menšia tak vydržala na svadbe byť hore a tancovať dosť dlho.Ale ak by nás pozvali bez deti určite by sme išli.

autor
24. apr 2022

@loginexistuje je to vzdialenejšie rodina..

autor
24. apr 2022

@loginexistuje nechcem ist bez muža, teším sa tam práve preto,ze tam konečne budeme sami.. ze to bude len o nas dvoch ❤

matkahelka
24. apr 2022

je to v dnesnej dobe uplne normalne. ak v restike platis 30€/osoba, detska porcia 17-18€, tak si 3x niekto rozmysli, ci bude pozyvat aj deti. moj muz je z velkej rodiny, ma 22 bratrancov a sesternic a u nich je uz roky standard, ze na svadbu idu len deti surodencov mladomanzelov. zvysok rodiny len dospelaci bez deti. aj skrz kapacitu priestoru aj skrz financie.