Išli by ste na svadbu?

5. sep 2021

Ahojte žienky, mám dilemu, som rozvedená, deti nemám, 5 mesiacov sa stretávam s jedným mužom, veľmi dobre si rozumieme, trávime všetok voľný čas spolu... Som s ním šťastná ...Čoskoro bude mať jeho bratranec svadbu a ja som bola pozvaná, len neviem či ísť alebo nie, neviem či to nie je príliš skoro... Ako by ste sa zachovali? Ďakujem za každý názor. 😊

falbala132
5. sep 2021

po 5 mesiacoch to urcite nie je skoro 🙂

mirkakab
5. sep 2021

Išla by som, keby ma pozvali.

nikpa
5. sep 2021

Nemusíte byť ani oficiálne ani vôbec pár aby si s niekým išla ako doprovod na svadbu 🤷 takže vôbec nerieš, ak ťa pozval....

gdpr
5. sep 2021

Išla by som... Predsa 5mesiacov nie je 5dní 😂 takže nemyslím, žeby to bolo skoro...

haley7897
5. sep 2021

Je to len doprovod na svadbu, nie zásnuby ani spoločná hypotéka...

elenka74
5. sep 2021

Keby som bola pozvaná, šla by som. Aspoň sa s priateľom zabavíte, spoznáš jeho príbuzných

evkamotka
5. sep 2021

Ano sla. Mna manzel poziadal o ruku po 8 mesiacoch, takze ist po 5m na svadbu - jasne. Ked ta niekam v dobrom pozyvaju, chod

jaskolka
5. sep 2021

Šla by som, veď aj keby ste hneď neboli pár, prečo by si nešla ako doprovod, keď ta pozval? Ja som na jednu sesternicinu svadbu(volala ma aj s partnerom) si pozvala super kamaráta, ktorý perfektne tancoval, tak sme sa zabavili, ako málokedy 😁. A bol to výlučne len kamarát,cize vo vašom prípade to je ešte o dôvod viac, aby ste šli spolu, keď ta pozvali s nim.

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siska53
5. sep 2021

Chod. Nie je to skoro.

abbey1
5. sep 2021

Mala som 18 a s priateľom som chodila necelé 4 mesiace, keď doma ním bola hlavná družička na svadbe v jeho rodine. Väčšinu som tam stretla prvýkrát v živote. A už sme 26 rokov manželia!
Určite to nie je skoro. Kľudne choď a užite si to.

simona139469
5. sep 2021

Počuj, ja by som neváhala… tak rada by som šla na svadbu 🤣. Ale nie fakt. Nieje to skoro a keď si už pozvaná tak chod.

bagre
5. sep 2021

keď si pozvaná a je vám spolu dobre choď... ja by som šla

lacibo
5. sep 2021

Jasne, ze isla, idealna prilezitost spoznat sa lepsie..aj s jeho rodinou a kamaratmi..asi to s teboh mysli naozaj vazne

klip0
5. sep 2021

Keď si pozvaná tak ja by som išla, považovala by som za nevhodné neísť keď ma pozvali. A je to svadba nie oficiálna zoznamovacia ceremónia s účelom predstavenia teba celej rodine

78787878
5. sep 2021

Urcite by som isla.

sissy27
5. sep 2021

Party ako každá iná. Veď to nie je žiadny záväzok. Ja by som išla aj na druhý deň po zoznámení ak by som bola pozvaná, nič divné na tom nevidím.

dzejsik
5. sep 2021

kludne chod

veronice
5. sep 2021

S muzom som sa spoznala v aprili. V juli sme isli na svadbu jeho kamaratovi, v auguste sme sli na svadbu mojej kolegyni, v septembri ma poziadal o ruku, v dalsom aprili sme sa vzali, prave cakame druhe dieta. Uz je tomu 4 roky 😉

Vobec neries kolko mesiacov po rozvode si. Ak sa s tym clovekom citis dobre, nevidim dovod preco by ste sa nemali spolu zabavit 😉 zivot ide dalej tak to neprepasni 🙂

1mata
5. sep 2021

Urcite chod.

srferreira
5. sep 2021

Ano isla by som.

obcanka123
14. jan 2022

Išla by som. Určite to bude lepšie ak pôjdete spolu ako pár. Aspoň mu nedajú nejakú družicu 😉

mima172
14. jan 2022

Jasne, že áno. Ja som bola s bývalým priateľom mesiac, keď sme boli na svadbe jeho sestry.

kallanchoe
14. jan 2022

Jasné žeby som šla....kamoška zobrala priateľa s ktorým bola 2 týždne....z toho týždeň boli na dovolenke pri mori .....do roku mali svadbu....do ďalšieho roku dieťa....stále sú spolu😉.....a aj keby to nevyšlo....tak čo... išla by som sa zabaviť...