Išli by ste ako doprovod na svadbu?

27. mar 2023

Kolega ma pozval na svadbu jeho sesternice že nema s kym ist. Som zadana a on o tom nevie. Isli by ste?

h2
27. mar 2023

Samozrejme, že nie.

tomcimka
27. mar 2023

Určite by som nešla

laila22
27. mar 2023

Nie .

belaanabela
27. mar 2023

Nie, jednoducho sa to nehodí - otoč si situáciu že Tvojho partnera takto volá kolegyňa...🙄🤔

melanta
27. mar 2023

Ak by si ty pustila partnera ako doprovod s jeho kolegyňou a ak sa partnera opýtaš a on povie, že choď, tak choď. Ja by som kolegovi povedala nie a povedala by som aj to, že hovorím nie preto, že som zadaná.

viestta
27. mar 2023

Zas az taki blizky kolega to nebude, ak nevie, ze si zadana, tym padom nemas co riesit. Ak si zadana, tiez nemas co riesit.

sense
27. mar 2023

Nuž nešla lebo taký dobrý kolega to nie je, keby je vie ze si zadaná. A ako zadaná by som nešla. Poďakuje sa za pozvanie a povedz ze si zadaná

maminkadeticiek
27. mar 2023

Nie,je to uplne nevhodne.

muchotrafka298
27. mar 2023

Urcite by som neisla, podakovala by som za pozvanie a oznamila mu zaroven, ze som zadana, ako pise @sense. A velmi by som rozmyslala, aj keby som bola nezadana, ze ci by som s kolegom isla /to by sme museli mat naozaj velmi nadstandardne vztahy a byt velmi dobri kamarati/. Ja vseobecne nie som velmi spolocensky clovek v style ruka hore, takze uplne neviem, co by som robila na svadbe, kde by som nikoho nepoznala.

tosomja
27. mar 2023

Nehodí sa to. Kľudne môže ísť aj sám, teraz to nie je nič zvláštne, viac by som riešila, kto si, že si v jeho spoločnosti a ešte zadaná 😃

kristinapetronela
27. mar 2023

Nie ...

maickamf
27. mar 2023

Jasne, ze nie. Priatel co na to hovori? A nedavat kolegovi falosne nadeje.

kvetinka75
27. mar 2023

nie

basulaak
27. mar 2023

Tvojho priatela by pozvala kolegyna, ktora nevie, ze je zadany na svadbu ako doprovod. A on by nad tym uvazoval. Aky je to pocit?

zorkahorka
27. mar 2023

Nie... tvojmu priatelovi sa to isto páčiť nebude. Tebe by sa to pacilo v opacnej situacii?

ankare
27. mar 2023

Jasné,že nie.

vilma7
27. mar 2023

Aj by som bola nezadaná, veľmi rada. Ale ako zadaná tam podľa mňa ako doprovod kolegovi nemáš čo robiť.

lsimo
27. mar 2023

Keby nemám priateľa, tak bez mihnutia oka by som išla. Ale ako zadaná vôbec nie, je to podľa mňa voči tvojmu partnerovi také neuctivé. Skús si to vziať z opačnej strany, keby on tak chcel ísť.

stanulienkat
27. mar 2023

Prečo si kolegovi nepovedala, že si zadaná??

saxana000
27. mar 2023

Ako zadana som isla za svedka kamaratke.mala svadba 25 ludi.priatel pozvany nebol.za druheho svedka isiel zenichov kamarat tiez bez frajerky.robili sme doprovod jeden druhemu.nebol s tym problem.. ked sa chces zabavit tak chod..ked nechces slusne ho odmietni..

miriam11
27. mar 2023

Nie

h2
27. mar 2023

@saxana000 To je ale úplne iná situácia, nemyslíš?

deedol
27. mar 2023

ako zadana by som sla iba nejakemu fakt dobremu kamaratovi, ktoreho poznam roky. urcite nie kolegovi. a neformulovala by som to tak, ze nejdem, lebo som zadana, ale ze nejdem, lebo vtedy uz mame nejaky program s frajerom/partnerom.

ajka0207
27. mar 2023

Ja som išla s kamarátom, snúbenec o Tom vedel. Išli sme našmu spoločnému kamarátovi, ale teda mňa by ten kamarát nepozval, nie sme si až takí blízki. Podľa mňa veľmi záleží na konkrétnom prípade

veselo_neveselo
27. mar 2023

By som mu dohodila slobodnu kamosku, s ktorou by mohol ist, ak je to fajn chlap ;)

lintu
27. mar 2023

Spýtaj sa partnera, čo si o tom myslí ;)

mimi3008
27. mar 2023

Bola by si v pobode s tym, zeby siel tvoj priatel ako doprovod s kolegynou na svadbu? Este k tomu, ak by ona nevedela, ze on je zadany? Alebo ta to taha ist s kolegom na svadbu? Cielene mu tajis, ze si zadana? Potom sa treba zamysliet nie nad tou svadbou, ale nad tvojim vztahom...

klarolinne
28. mar 2023

Akože nemá s kým ísť, veď je to svadba sesternice. Veď tam bude mať svoju rodinu.

vela02
28. mar 2023

Bože, nie, ženy nerobte to 🙈 žiadny blízky vzťah s kolegom… ak sa teda nepoznáte už skôr ako ste spolu začali robiť alebo pokiaľ nie je kamarat s tvojim priateľom… môže to dopadnúť veľmi zle 🙈 nie nie nie a ešte raz nie… razom môžeš prísť o “blízkeho kolegu”, partnera, práca sa ti zhnusi ak teda náhodou o ňu neprides… nie fakt nie, a už vôbec nezatajuj pred ním že máš priateľa 🙈